Autentyczna tajska kuchnia.|Składniki sprowadzane z Tajlandii.|Zero glutaminianu sodu i polepszaczy smaków.|Dania lekkostrawne i zdrowe.|Profesjonalni szefowie kuchni i uprzejma obsługa.
Phathathai, tajska restauracja zlokalizowana we Wrocławiu, przenosi swoich gości w podróż do serca Tajlandii, oferując niezapomniane doznania kulinarne. Działając nieprzerwanie od 2015 roku, Phathathai stale dąży do tworzenia miejsca przyjaznego dla wszystkich miłośników kuchni azjatyckiej. Restauracja szczyci się korzystaniem z najwyższej jakości składników, w tym wielu produktów sprowadzanych bezpośrednio z Tajlandii. Phathathai jednocześnie unika glutaminianu sodu i różnych polepszaczy smaków, co podkreśla jej zaangażowanie w zdrowe i autentyczne gotowanie. Goście mogą liczyć na lekkostrawne dania serwowane w przyjemnej atmosferze, z pełną opieką profesjonalnych szefów kuchni oraz uprzejmej obsługi. Dzięki pasji do gotowania i dbałości o każdy detal, restauracja zbiera pozytywne opinie i zadowolenie klientów, co stanowi jej główną motywację do ciągłego rozwoju.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja PPA Siam osiągnęła 5 088 899 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 088 899 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 748 118 zł.
Zysk netto wyniósł 340 781 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 525 700 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 088 899 zł w 2025 roku. • 3 863 736 zł w 2024 roku. • 2 199 690 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 42 571 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 340 781 zł w 2025 roku. • 344 479 zł w 2024 roku. • 232 269 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PPA Siam wynosi 5 564 966 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
809 241 zł a 12 722 248 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 621 496 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 564 966 zł w 2025 roku. • 4 507 394 zł w 2024 roku. • 2 690 830 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT PPA Siam wynosi 379 tys. zł.
EBITDA PPA Siam wynosi 394 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w PPA Siam.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PPA Siam wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PPA Siam wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
PPA Siam charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PPA Siam wynosi 168 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 57 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 309 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 57 tys. zł a 309 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
20 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 168 tys. zł w 2025 roku. • 125 tys. zł w 2024 roku. • 72 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 57 tys. zł w 2025 roku. • 58 tys. zł w 2024 roku. • 34 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 309 tys. zł w 2025 roku. • 207 tys. zł w 2024 roku. • 122 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
843 881
zł.
Koszty operacyjne PPA Siam wyniosły
4 709 511
zł.
Wynagrodzenia stanowią
18%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
82 733 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 843 881 zł w 2025 roku • 752 925 zł w 2024 roku • 381 033 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
18% w 2025 roku •
22% w 2024 roku •
19% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PPA Siam wyniosła 1 584 845 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 389 332 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 195 513 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 584 845 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 078 988 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 505 857 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 188 124 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 584 845 zł w 2025 roku. • 1 142 932 zł w 2024 roku. • 660 650 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 32%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PPA Siam wyniosły 505 857 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 584 845 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 32%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 53 797 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 505 857 zł w 2025 roku • 404 726 zł w 2024 roku • 266 922 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 7.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 32% w 2025 roku • 35% w 2024 roku • 40% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PPA Siam wykazała przychody na poziomie 5 088 899 zł.
Organizacja zarobiła 379 208 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 38 427 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 340 781 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4780 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 38 427 zł w 2025 roku • 42 130 zł w 2024 roku • 7371 zł w 2023 roku