Organizacja Volt-Tech osiągnęła 170 764 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 170 764 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 107 307 zł.
Zysk netto wyniósł 63 457 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -108 638 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 170 764 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 7977 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 63 457 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Volt-Tech wynosi 419 014 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
51 343 zł a 888 399 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 37 499 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 419 014 zł w 2025 roku. • 18 229 zł w 2024 roku. • 18 229 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Volt-Tech wynosi 32 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 32 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Volt-Tech wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Volt-Tech wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Volt-Tech charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Volt-Tech wynosi 12 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 24 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 24 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 12 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 24 tys. zł w 2025 roku. • 9 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Volt-Tech wyniosły
101 031
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Volt-Tech wyniosła 175 764 zł.
a
ktywa obrotowe to 175 764 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 175 764 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 68 457 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 107 307 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 9855 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 175 764 zł w 2025 roku. • 24 305 zł w 2024 roku. • 24 305 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 36%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 93%.
Marża operacyjna wyniosła 41%.
Marża netto wyniosła 37%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Volt-Tech wyniosły 107 307 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 175 764 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 61%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5591 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 107 307 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 61% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Volt-Tech wykazała przychody na poziomie 170 764 zł.
Organizacja zarobiła 69 733 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6276 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 63 457 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 784 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6276 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku