SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST, W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE, W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE.
Organizacja Radomska Invest osiągnęła 4 193 817 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 193 817 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 144 953 zł.
Zysk netto wyniósł 3 048 864 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 524 227 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 193 817 zł w 2025 roku. • 6 zł w 2024 roku. • 7300 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 381 108 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 3 048 864 zł w 2025 roku. • -5137 zł w 2024 roku. • 2207 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Radomska Invest wynosi 28 717 046 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
6 290 725 zł a 73 203 795 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3 589 068 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 28 717 046 zł w 2025 roku. • 967 zł w 2024 roku. • 18 511 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Radomska Invest wynosi 3,36 mln zł.
EBITDA Radomska Invest wynosi 3,64 mln zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Radomska Invest.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Radomska Invest wynosi 3,16%. To oznacza, że firma ma szansę 3,16% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,149% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 3,16% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Radomska Invest wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Radomska Invest charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Radomska Invest wynosi 841 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3,66 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3,66 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
105 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 841 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3,66 mln zł w 2025 roku. • 0 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Radomska Invest wyniosły
828 993
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Radomska Invest wyniosła 18 434 689 zł.
a
ktywa obrotowe to 66 900 zł.
a
ktywa trwałe to 18 367 789 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 18 434 689 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 133 740 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 18 300 949 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 303 586 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 18 434 689 zł w 2025 roku. • 8050 zł w 2024 roku. • 9421 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 17%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 17%.
Marża operacyjna wyniosła 80%.
Marża netto wyniosła 73%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Radomska Invest wyniosły 133 740 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 18 434 689 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 16 718 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 133 740 zł w 2025 roku • 6765 zł w 2024 roku • 3000 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 1% w 2025 roku • 84% w 2024 roku • 32% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Radomska Invest wykazała przychody na poziomie 4 193 817 zł.
Organizacja zarobiła 3 350 434 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 301 570 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 3 048 864 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 301 570 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 140 zł w 2023 roku
Organizacja Radomska Invest wykazała zysk netto większy niż 95% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 94% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.05%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 95% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 84% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 14% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 94% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.05%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 72 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 82 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+72
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 22 dni24-04-2026
2024
−11 dni04-07-2025
2023
−1 mies. 24 dni22-05-2024
2022
−22 dni23-06-2023
2021
−23 dni22-09-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−29 dni16-09-2020
2018
+4 mies. 9 dni21-11-2019
2017
+24 mies. 19 dni23-07-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Fundacja Rodzinna Rodziny Dworakowskich posiada 560
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 20.10.2025 jest Fundacja Rodzinna Rodziny Dworakowskich kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 28.08.2025 do 20.10.2025
była Dworakowska Dorota kontrolująca 95% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 17.12.2024 do 28.08.2025: • Dworakowska Dorota (50% udziałów) • Dworakowski Zbigniew (50% udziałów)