SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UPRAWNIONYMI DO REPREZENTACJI SPÓŁKI SĄ WSZYSCY WSPÓLNICY, PRZY CZYM SKŁADANIE OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGA WSPÓŁDZIAŁANIA DWÓCH WSPÓLNIKÓW UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPRAW SPÓŁKI. KAŻDY WSPÓLNIK UPRAWNIONY DO PROWADZENIA SPRAW MOŻE BEZ UPRZEDNIEJ UCHWAŁY WSPÓLNIKÓW PROWADZIĆ SPRAWY NIEPRZEKRACZAJĄCE ZAKRESU ZWYKŁYCH CZYNNOŚCI SPÓŁKI. SPRAWAMI PRZEKRACZAJĄCYMI ZAKRES ZWYKŁYCH CZYNNOŚCI SPÓŁKI SĄ W SZCZEGÓLNOŚCI UMOWY DOTYCZĄCE INWESTYCJI O WARTOŚCI PRZEKRACZAJĄCEJ KWOTĘ 5000,00 ZŁ.
Organizacja Hydromaks W. Socha A. Kostur osiągnęła 13 806 079 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 13 806 079 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 12 707 929 zł.
Zysk netto wyniósł 1 098 151 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 972 297 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 13 806 079 zł w 2025 roku. • 15 394 346 zł w 2024 roku. • 14 737 101 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 156 879 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 098 151 zł w 2025 roku. • 1 231 363 zł w 2024 roku. • 1 117 411 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Hydromaks W. Socha A. Kostur wynosi 17 217 770 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3 621 113 zł a 34 515 199 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 121 555 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 17 217 770 zł w 2025 roku. • 18 778 833 zł w 2024 roku. • 17 927 666 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Hydromaks W. Socha A. Kostur wynosi 1,1 mln zł.
EBITDA Hydromaks W. Socha A. Kostur wynosi 1,15 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Hydromaks W. Socha A. Kostur wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Hydromaks W. Socha A. Kostur wynosi 2,76%. To oznacza, że firma ma szansę 2,76% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,230% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,76% w 2025 roku. • 2,76% w 2024 roku. • 2,76% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Hydromaks W. Socha A. Kostur wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Hydromaks W. Socha A. Kostur charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Hydromaks W. Socha A. Kostur wynosi 616 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 165 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,38 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 165 tys. zł a 1,38 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
55 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 616 tys. zł w 2025 roku. • 638 tys. zł w 2024 roku. • 627 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 165 tys. zł w 2025 roku. • 185 tys. zł w 2024 roku. • 168 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,38 mln zł w 2025 roku. • 1,36 mln zł w 2024 roku. • 1,37 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
233 346
zł.
Koszty operacyjne Hydromaks W. Socha A. Kostur wyniosły
12 707 907
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
33 335 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 233 346 zł w 2025 roku • 240 023 zł w 2024 roku • 212 524 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2025 roku •
2% w 2024 roku •
2% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Hydromaks W. Socha A. Kostur wyniosła 5 130 527 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 250 799 zł.
a
ktywa trwałe to 879 728 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 130 527 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 302 376 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 4 828 151 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 281 662 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 130 527 zł w 2025 roku. • 5 600 606 zł w 2024 roku. • 5 696 163 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Hydromaks W. Socha A. Kostur wyniosły 302 376 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 130 527 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 42 761 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 302 376 zł w 2025 roku • 813 293 zł w 2024 roku • 851 777 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 15% w 2024 roku • 15% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Hydromaks W. Socha A. Kostur wykazała przychody na poziomie 13 806 079 zł.
Organizacja zarobiła 1 098 151 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 098 151 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Hydromaks W. Socha A. Kostur wykazała zysk netto większy niż 89% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 89% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 79% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 75% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 15% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 10 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-10
dni względem terminu
5
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2023
+5 mies.12-12-2024
2022
+11 dni26-07-2023
2021
−2 dni13-10-2022
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−16 dni29-09-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki