Organizacja Perkun Investment osiągnęła 95 688 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 zł. Pozostałe przychody to 95 686 zł.
Całkowite koszty wyniosły -66 461 zł.
Zysk netto wyniósł 66 463 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 11 961 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 95 688 zł w 2025 roku. • 3 267 798 zł w 2024 roku. • 3427 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 8308 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 66 463 zł w 2025 roku. • 650 181 zł w 2024 roku. • -70 795 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Perkun Investment wynosi 329 642 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 930 476 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 41 205 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 329 642 zł w 2025 roku. • 4 779 257 zł w 2024 roku. • 2285 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Perkun Investment wynosi -25 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Perkun Investment mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Perkun Investment wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Perkun Investment wynosi 4,26%. To oznacza, że firma ma szansę 4,26% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,383% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 4,26% w 2025 roku. • 6,2% w 2024 roku. • 21,8% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Perkun Investment charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Perkun Investment wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 13 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 13 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 130 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Perkun Investment wyniosły
24 549
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Perkun Investment wyniosła 3 200 452 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 200 452 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 200 452 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 184 681 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -2 984 229 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 100 768 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 200 452 zł w 2025 roku. • 3 199 766 zł w 2024 roku. • 2 570 971 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2%.
Marża operacyjna wyniosła -1,203,298%.
Marża netto wyniosła 69%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -150412.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Perkun Investment wyniosły 6 184 681 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 200 452 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 193%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 443 210 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6 184 681 zł w 2025 roku • 6 250 458 zł w 2024 roku • 6 271 844 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 193% w 2025 roku • 195% w 2024 roku • 244% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Perkun Investment wykazała przychody na poziomie 95 688 zł.
Organizacja zarobiła 71 139 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4676 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 66 463 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 7% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 585 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4676 zł w 2025 roku • 30 322 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Perkun Investment wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 65% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 41% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 74% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 90% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 11 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 10 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 48 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 99 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-48
dni względem terminu
10
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 9 dni07-04-2026
2024
−4 mies. 5 dni12-03-2025
2023
−10 dni05-07-2024
2022
−2 mies. 7 dni09-05-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2021
+3 mies. 20 dni12-07-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−4 mies. 14 dni03-06-2020
2018
−11 dni04-07-2019
2017
−4 dni11-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Mirosz Marcin posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 20.04.2016 jest Mirosz Marcin kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 18.03.2016 do 20.04.2016
był Interbud Lublin kontrolując 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 14.05.2013 do 18.03.2016: • Interbud Lublin (50% udziałów) • Mak Dom Gk (50% udziałów)