Organizacja Fusion Home Invest osiągnęła 1 620 312 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 620 311 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 515 288 zł.
Zysk netto wyniósł 105 023 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 270 052 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 620 312 zł w 2025 roku. • 2 862 361 zł w 2024 roku. • 1 747 759 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 504 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 105 023 zł w 2025 roku. • 167 428 zł w 2024 roku. • 1 106 783 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fusion Home Invest wynosi 3 003 923 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 050 231 zł a 8 019 324 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 500 029 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 003 923 zł w 2025 roku. • 4 002 808 zł w 2024 roku. • 6 891 592 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fusion Home Invest wynosi 172 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Fusion Home Invest mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fusion Home Invest wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,242% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fusion Home Invest wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Fusion Home Invest charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fusion Home Invest wynosi 205 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 21 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 669 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 21 tys. zł a 669 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
34 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 205 tys. zł w 2025 roku. • 214 tys. zł w 2024 roku. • 243 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 21 tys. zł w 2025 roku. • 33 tys. zł w 2024 roku. • 52 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 669 tys. zł w 2025 roku. • 636 tys. zł w 2024 roku. • 587 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Fusion Home Invest wyniosły
1 447 833
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fusion Home Invest wyniosła 3 261 369 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 168 341 zł.
a
ktywa trwałe to 93 028 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 261 369 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 256 538 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 004 831 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 542 728 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 261 369 zł w 2025 roku. • 2 628 088 zł w 2024 roku. • 2 881 318 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 11%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fusion Home Invest wyniosły 1 256 538 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 261 369 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 39%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 209 423 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 256 538 zł w 2025 roku • 728 280 zł w 2024 roku • 1 148 938 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 39% w 2025 roku • 28% w 2024 roku • 40% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fusion Home Invest wykazała przychody na poziomie 1 620 312 zł.
Organizacja zarobiła 120 383 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 15 360 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 105 023 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2560 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 15 360 zł w 2025 roku • 36 761 zł w 2024 roku • 91 135 zł w 2023 roku
Organizacja Fusion Home Invest wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 79% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 43% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 17 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 110 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-17
dni względem terminu
5
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 20 dni27-03-2026
2024
−3 mies. 19 dni28-03-2025
2023
−3 mies. 19 dni28-03-2024
2022
−3 mies. 19 dni28-03-2023
2021
−16 dni29-09-2022
2020
+11 mies. 19 dni29-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Krupa Rafał posiada 90
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Krupa Daniel posiada 10
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.