SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ W IMIENIU SPÓŁKI, KTÓRYCH WARTOŚĆ NIE PRZEKRACZA KWOTY 200.000,00 ZŁ (DWIEŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH) UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU BĄDŹ CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ, KTÓRYCH WARTOŚĆ PRZEKRACZA POWYŻSZĄ KWOTĘ UPRAWNIENI SĄ PREZES ZARZĄDU I JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE
Organizacja MMS Logistyka osiągnęła 1 405 519 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 405 519 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 162 431 zł.
Zysk netto wyniósł 243 087 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 69 037 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 405 519 zł w 2025 roku. • 841 910 zł w 2024 roku. • 1 543 502 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1189 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 243 087 zł w 2025 roku. • 213 017 zł w 2024 roku. • 100 139 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MMS Logistyka wynosi 5 694 138 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
2 108 278 zł a 20 185 469 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 332 283 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 694 138 zł w 2025 roku. • 5 015 801 zł w 2024 roku. • 4 872 256 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MMS Logistyka wynosi 322 tys. zł.
EBITDA MMS Logistyka wynosi 513 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
21 087 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 321 794 zł w
2025 roku. • 285 336 zł w
2024 roku. • 211 284 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
10 994 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 512 842 zł w
2025 roku. • 476 385 zł w
2024 roku. • 402 333 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie MMS Logistyka wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MMS Logistyka wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MMS Logistyka wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,026% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,10% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MMS Logistyka charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MMS Logistyka wynosi 112 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,01 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1,01 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
14 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 112 tys. zł w 2025 roku. • 70 tys. zł w 2024 roku. • 42 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,01 mln zł w 2025 roku. • 961 tys. zł w 2024 roku. • 918 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
428 922
zł.
Koszty operacyjne MMS Logistyka wyniosły
1 083 725
zł.
Wynagrodzenia stanowią
40%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
46 643 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 428 922 zł w 2025 roku • 61 875 zł w 2024 roku • 405 563 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
40% w 2025 roku •
12% w 2024 roku •
32% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MMS Logistyka wyniosła 6 803 190 zł.
a
ktywa obrotowe to 239 006 zł.
a
ktywa trwałe to 6 564 184 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 803 190 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 756 822 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 046 367 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -165 961 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 803 190 zł w 2025 roku. • 7 000 929 zł w 2024 roku. • 7 285 272 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła 23%.
Marża netto wyniosła 17%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MMS Logistyka wyniosły 1 756 822 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 803 190 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 26%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -541 296 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 756 822 zł w 2025 roku • 2 197 649 zł w 2024 roku • 2 695 009 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 26% w 2025 roku • 31% w 2024 roku • 37% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MMS Logistyka wykazała przychody na poziomie 1 405 519 zł.
Organizacja zarobiła 268 659 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 25 572 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 243 087 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -2049 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 25 572 zł w 2025 roku • 21 241 zł w 2024 roku • 21 303 zł w 2023 roku
Organizacja MMS Logistyka wykazała zysk netto większy niż 72% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 69% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 73% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 69% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 66 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 95 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-66
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 5 dni11-04-2026
2024
−3 mies. 6 dni10-04-2025
2023
−1 mies. 23 dni23-05-2024
2022
−25 dni20-06-2023
2021
−26 dni19-09-2022
2020
−1 mies. 12 dni03-09-2021
2019
−5 mies. 21 dni27-04-2020
2018
−1 mies. 11 dni04-06-2019
2017
−1 mies. 18 dni28-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rotuska Izabella posiada 1384
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Pięta Sławomir posiada 1384
udziałów,
które stanowią
33.3% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Rotuska Izabella (33% udziałów) • Natkaniec Katarzyna (33% udziałów) • Pięta Sławomir (33% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 14.12.2022 do 17.05.2023: • Natkaniec Marek (33% udziałów) • Natkaniec Katarzyna (33% udziałów) • Pięta Sławomir (33% udziałów)
W okresie od 11.09.2019 do 14.12.2022 najwięcej udziałów posiadał Natkaniec Marek. Jego udziały w tym czasie wynosiły 67%.