SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Taumer osiągnęła 115 228 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 115 228 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 41 245 zł.
Zysk netto wyniósł 73 983 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 115 228 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 115 228 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 332 255 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 73 983 zł w 2024 roku. • -258 272 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Taumer wynosi 372 750 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 035 761 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 372 750 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 372 750 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Taumer mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Taumer wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,450% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2024 roku. • 4,33% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Taumer wynosi 92,8%. To oznacza, że firma ma szansę 92,8% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,410% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 92,8% w 2024 roku. • 94,2% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Taumer charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Taumer wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 17 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2023 a 2024 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 17 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Taumer wyniosła 1 943 535 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 786 722 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 156 813 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 943 535 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -15 619 254 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 17 562 789 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 102 011 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 943 535 zł w 2024 roku. • 1 841 524 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0%.
Marża operacyjna wyniosła 100%.
Marża netto wyniosła 64%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 100 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 64 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Taumer wyniosły 17 562 789 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 943 535 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 904%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 28 029 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 17 562 789 zł w 2024 roku • 17 534 761 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 48 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 904% w 2024 roku • 952% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Taumer wykazała przychody na poziomie 115 228 zł.
Organizacja zarobiła 81 335 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7352 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 73 983 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 7352 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7352 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku