Organizacja ECO.ING Garus - Zmysłowski osiągnęła 7 018 864 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 009 566 zł. Pozostałe przychody to 9298 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 055 177 zł.
Zysk netto wyniósł 1 954 389 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 72 115 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 018 864 zł w 2025 roku. • 7 190 419 zł w 2024 roku. • 6 875 746 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 241 371 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 954 389 zł w 2025 roku. • 2 594 542 zł w 2024 roku. • 2 661 454 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji ECO.ING Garus - Zmysłowski wynosi 22 163 994 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
9 667 197 zł a 51 558 383 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 506 153 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 22 163 994 zł w 2025 roku. • 25 164 164 zł w 2024 roku. • 24 906 494 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT ECO.ING Garus - Zmysłowski wynosi 2,23 mln zł.
EBITDA ECO.ING Garus - Zmysłowski wynosi 2,77 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
79 932 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 226 445 zł w
2025 roku. • 2 890 818 zł w
2024 roku. • 3 020 901 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
13 613 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 770 218 zł w
2025 roku. • 3 396 598 zł w
2024 roku. • 3 502 220 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie ECO.ING Garus - Zmysłowski wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 2 os. w 2024 roku. • 2 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji ECO.ING Garus - Zmysłowski wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji ECO.ING Garus - Zmysłowski wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,023% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
ECO.ING Garus - Zmysłowski charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla ECO.ING Garus - Zmysłowski wynosi 331 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,58 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,58 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
41 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 331 tys. zł w 2025 roku. • 381 tys. zł w 2024 roku. • 326 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,58 mln zł w 2025 roku. • 2,66 mln zł w 2024 roku. • 2,58 mln zł w 2023 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
15 260 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 332 636 zł w 2025 roku • 324 261 zł w 2024 roku • 330 262 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7% w 2025 roku •
8% w 2024 roku •
9% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów ECO.ING Garus - Zmysłowski wyniosła 18 981 669 zł.
a
ktywa obrotowe to 931 345 zł.
a
ktywa trwałe to 18 050 325 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 18 981 669 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6 092 073 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 889 596 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 261 475 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 18 981 669 zł w 2025 roku. • 19 442 764 zł w 2024 roku. • 20 119 311 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 15%.
Marża operacyjna wyniosła 32%.
Marża netto wyniosła 28%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania ECO.ING Garus - Zmysłowski wyniosły 6 092 073 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 18 981 669 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 32%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -395 312 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 6 092 073 zł w 2025 roku • 6 119 589 zł w 2024 roku • 7 216 846 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 32% w 2025 roku • 31% w 2024 roku • 36% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja ECO.ING Garus - Zmysłowski wykazała przychody na poziomie 7 018 864 zł.
Organizacja zarobiła 1 954 389 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 954 389 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja ECO.ING Garus - Zmysłowski wykazała zysk netto większy niż 93% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.08%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 93% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 87% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.08%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 17 sprawozdań finansowych, 9 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 905 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 74 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+905
dni względem terminu
8
w terminie
9
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 14 dni02-05-2026
2024
−17 dni28-06-2025
2023
−2 mies. 20 dni26-04-2024
2022
−2 mies. 20 dni26-04-2023
2021
−2 mies. 17 dni30-07-2022
2020
−2 mies. 20 dni27-07-2021
2019
−2 mies. 19 dni28-07-2020
2018
−2 mies. 3 dni13-05-2019
2017
+10 mies. 2 dni13-05-2019
2016
+22 mies. 7 dni13-05-2019
2015
+34 mies. 12 dni13-05-2019
2014
+46 mies. 29 dni24-05-2019
2013
+59 mies. 4 dni24-05-2019
2012
+71 mies. 9 dni24-05-2019
2011
+83 mies. 14 dni24-05-2019
2010
+95 mies. 20 dni24-05-2019
2009
+107 mies. 25 dni24-05-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki