Organizacja Roberto osiągnęła 92 460 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 92 459 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 84 670 zł.
Zysk netto wyniósł 7789 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -4273 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 92 460 zł w 2018 roku. • 96 733 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 47 235 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 7789 zł w 2018 roku. • -39 446 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Roberto wynosi 925 754 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
77 890 zł a 4 442 445 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 34 149 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 925 754 zł w 2018 roku. • 891 605 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Roberto wynosi 8 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
46 970 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 7849 zł w
2018 roku. • -39 121 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Roberto mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Roberto wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Roberto wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2018 roku. • 0,06% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Roberto charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Roberto wynosi 58 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 222 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 222 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 5 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 58 tys. zł w 2018 roku. • 52 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 222 tys. zł w 2018 roku. • 221 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Roberto wyniosły
84 610
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Roberto wyniosła 1 157 794 zł.
a
ktywa obrotowe to 374 890 zł.
a
ktywa trwałe to 782 904 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 157 794 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 47 183 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 110 611 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 31 917 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 157 794 zł w 2018 roku. • 1 125 878 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 8%.
Marża netto wyniosła 8%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 48 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 49 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Roberto wyniosły 47 183 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 157 794 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 24 128 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 47 183 zł w 2018 roku • 23 056 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 4% w 2018 roku • 2% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Roberto wykazała przychody na poziomie 92 460 zł.
Organizacja zarobiła 7789 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 7789 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Organizacja Roberto wykazała zysk netto większy niż 73% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.05%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 82% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był wyższy niż 18% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 wynosił on 0.05%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 22 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 4 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+22
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−4 dni11-07-2019
2017
+1 mies. 18 dni01-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Gałka Tomasz posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Wanat Gałka Ewa posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Największym udziałowcem od 21.01.2008 jest kontrolujący NaN% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 09.04.2003 do 21.01.2008
była Wanat Gałka Ewa kontrolująca 100% udziałów.
W okresie od 12.02.2003 do 09.04.2003 najwięcej udziałów posiadała Wanat Gałka Ewa. Jej udziały w tym czasie wynosiły 98%.