SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI JEST UPRAWNIONY KAŻDY ZE WSPÓLNIKÓW. W UMOWIE SPÓŁKI JAWNEJ NIE ZAWARTO ODRĘBNYCH POSTANOWIEŃ CO DO POZBAWIENIA WSPÓLNIKA PRAWA DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI ALBO, ŻE JEST UPRAWNIONY DO JEJ REPREZENTOWANIA TYLKO ŁĄCZNIE Z INNYM WSPÓLNIKIEM LUB PROKURENTEM.
Organizacja Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk osiągnęła 11 944 798 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 11 944 798 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 11 854 954 zł.
Zysk netto wyniósł 89 845 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -25 714 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 11 944 798 zł w 2025 roku. • 12 288 644 zł w 2024 roku. • 13 124 591 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -9095 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 89 845 zł w 2025 roku. • 418 527 zł w 2024 roku. • 101 736 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wynosi 10 053 089 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
898 446 zł a 29 861 996 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3935 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 10 053 089 zł w 2025 roku. • 11 529 666 zł w 2024 roku. • 10 505 906 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wynosi 90 tys. zł.
EBITDA Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wynosi 138 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
9093 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 89 878 zł w
2025 roku. • 418 553 zł w
2024 roku. • 101 793 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
18 985 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 137 935 zł w
2025 roku. • 481 285 zł w
2024 roku. • 219 654 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 24 os. w 2024 roku. • 24 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wynosi 2,87%. To oznacza, że firma ma szansę 2,87% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,87% w 2025 roku. • 2,87% w 2024 roku. • 2,87% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,13% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wynosi 272 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 13 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 478 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 13 tys. zł a 478 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
12 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 272 tys. zł w 2025 roku. • 284 tys. zł w 2024 roku. • 224 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 13 tys. zł w 2025 roku. • 63 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 478 tys. zł w 2025 roku. • 492 tys. zł w 2024 roku. • 525 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 402 227
zł.
Koszty operacyjne Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wyniosły
11 854 921
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-1 120 302 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 402 227 zł w 2025 roku • 1 347 557 zł w 2024 roku • 1 222 327 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
9.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2025 roku •
11% w 2024 roku •
9% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wyniosła 2 824 958 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 388 104 zł.
a
ktywa trwałe to 1 436 854 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 824 958 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 517 608 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 2 307 350 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -76 195 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 824 958 zł w 2025 roku. • 2 766 356 zł w 2024 roku. • 2 955 037 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 4%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wyniosły 517 608 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 824 958 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 18%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -152 808 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 517 608 zł w 2025 roku • 548 851 zł w 2024 roku • 1 156 059 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 4.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 18% w 2025 roku • 20% w 2024 roku • 39% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wykazała przychody na poziomie 11 944 798 zł.
Organizacja zarobiła 89 845 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 89 845 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Firma Handlowo - Produkcyjna Góra Kowalczyk wykazała zysk netto większy niż 57% organizacji z branży "Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego".
Organizacja wykazała przychód większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 57% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 60% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 45% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 29% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 127 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 72 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-127
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 12 dni04-05-2026
2024
−3 mies. 13 dni03-04-2025
2023
−4 mies. 4 dni13-03-2024
2022
−3 mies. 2 dni14-04-2023
2021
−6 mies. 24 dni25-03-2022
2020
−6 mies. 26 dni23-03-2021
2019
−6 mies. 26 dni23-03-2020
2018
−2 mies. 9 dni07-05-2019
2017
−2 mies. 6 dni10-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki