Organizacja Domlux osiągnęła 883 046 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 883 046 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 991 589 zł.
Strata netto wyniosła 108 543 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -287 729 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 883 046 zł w 2025 roku. • 2 944 789 zł w 2024 roku. • 2 765 785 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -16 452 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -108 543 zł w 2025 roku. • -253 368 zł w 2024 roku. • -123 300 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Domlux wynosi 1 163 917 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3 067 838 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 200 091 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 163 917 zł w 2025 roku. • 2 619 820 zł w 2024 roku. • 2 690 510 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Domlux wynosi -90 tys. zł.
EBITDA Domlux wynosi -68 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
14 487 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -90 187 zł w
2025 roku. • -225 954 zł w
2024 roku. • -112 631 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
12 371 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -68 096 zł w
2025 roku. • -218 882 zł w
2024 roku. • -105 611 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Domlux wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 6 os. w 2024 roku. • 9 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Domlux wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Domlux wynosi 0,11%. To oznacza, że firma ma szansę 0,11% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,11% w 2025 roku. • 0,39% w 2024 roku. • 0,29% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Domlux charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Domlux wynosi 33 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 153 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 153 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 33 tys. zł w 2025 roku. • 57 tys. zł w 2024 roku. • 85 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 153 tys. zł w 2025 roku. • 175 tys. zł w 2024 roku. • 226 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
187 730
zł.
Koszty operacyjne Domlux wyniosły
973 233
zł.
Wynagrodzenia stanowią
19%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-28 881 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 187 730 zł w 2025 roku • 671 786 zł w 2024 roku • 657 423 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
19% w 2025 roku •
21% w 2024 roku •
23% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Domlux wyniosła 916 991 zł.
a
ktywa obrotowe to 196 942 zł.
a
ktywa trwałe to 720 049 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 916 991 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 150 032 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 766 959 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -52 165 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 916 991 zł w 2025 roku. • 1 465 217 zł w 2024 roku. • 1 743 164 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -12%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -14%.
Marża operacyjna wyniosła -10%.
Marża netto wyniosła -12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Domlux wyniosły 150 032 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 916 991 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 16%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -56 521 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 150 032 zł w 2025 roku • 589 714 zł w 2024 roku • 614 293 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 16% w 2025 roku • 40% w 2024 roku • 35% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Domlux wykazała przychody na poziomie 883 046 zł.
Organizacja zarobiła -108 543 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -108 543 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Domlux wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.09%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 57% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 31% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.09%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 95 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 83 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-95
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 23 dni23-04-2026
2024
−3 mies. 19 dni28-03-2025
2023
−1 mies. 17 dni29-05-2024
2022
−3 mies. 3 dni13-04-2023
2021
−5 mies. 6 dni12-05-2022
2020
−6 mies. 23 dni26-03-2021
2019
−4 mies. 27 dni21-05-2020
2018
−10 dni05-07-2019
2017
−5 dni10-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Zduńczyk Halina posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Z******* D***** posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Zduńczyk Marcin posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Mrugała Ryszard posiada 500
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Z******* D***** posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
NaN% firmy.
Największym udziałowcem od 11.05.2020 jest Mrugała Ryszard kontrolujący 50% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 05.02.2002 do 11.05.2020: • Zduńczyk Władysław (50% udziałów) • Mrugała Ryszard (50% udziałów)