Organizacja Siennicka 3 osiągnęła 2 704 632 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 704 532 zł. Pozostałe przychody to 100 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 575 741 zł.
Zysk netto wyniósł 128 791 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 2 704 632 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 704 632 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 128 791 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 128 791 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Siennicka 3 wynosi 2 418 627 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
100 375 zł a 6 761 579 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 418 627 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 418 627 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Siennicka 3 wynosi 142 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Siennicka 3 wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,450% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Siennicka 3 wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Siennicka 3 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Siennicka 3 wynosi 52 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 21 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 108 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 21 tys. zł a 108 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 52 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 52 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 21 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 108 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
145 899
zł.
Koszty operacyjne Siennicka 3 wyniosły
2 563 024
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
145 899 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 145 899 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Siennicka 3 wyniosła 791 123 zł.
a
ktywa obrotowe to 791 123 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 791 123 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 657 289 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 133 834 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 791 123 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 791 123 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 16%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 96%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 96 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Siennicka 3 wyniosły 657 289 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 791 123 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 83%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 657 289 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 657 289 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 83% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Siennicka 3 wykazała przychody na poziomie 2 704 632 zł.
Organizacja zarobiła 141 529 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 12 738 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 128 791 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 12 738 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 12 738 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Organizacja Siennicka 3 wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 75% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 3%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 71% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 75% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 75% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 3%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 109 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 109 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-109
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 19 dni28-03-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kosowski Michał posiada 75
udziałów,
które stanowią
75.0% firmy.
Gac Barbara posiada 20
udziałów,
które stanowią
20.0% firmy.
Największym udziałowcem od 04.03.2026 jest Kosowski Michał kontrolujący 75% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 04.02.2025 do 04.03.2026
był Pośnik Robert kontrolując 60% udziałów.