Organizacja Es&eu Group osiągnęła 605 275 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 601 353 zł. Pozostałe przychody to 3922 zł.
Całkowite koszty wyniosły 515 305 zł.
Zysk netto wyniósł 86 048 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 605 275 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 605 275 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 86 048 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 86 048 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Es&eu Group wynosi 819 743 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
72 036 zł a 1 513 187 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 819 743 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 819 743 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Es&eu Group wynosi 93 tys. zł.
EBITDA Es&eu Group wynosi 93 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Es&eu Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Es&eu Group wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Es&eu Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Es&eu Group wynosi 21 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 14 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 34 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 14 tys. zł a 34 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 21 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 21 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 14 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 34 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
128 372
zł.
Koszty operacyjne Es&eu Group wyniosły
507 923
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
128 372 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 128 372 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
25.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Es&eu Group wyniosła 214 547 zł.
a
ktywa obrotowe to 214 547 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 214 547 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 118 500 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 96 048 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 214 547 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 214 547 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 40%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 90%.
Marża operacyjna wyniosła 16%.
Marża netto wyniosła 14%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 40 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 90 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Es&eu Group wyniosły 118 500 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 214 547 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 55%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 118 500 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 118 500 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 55% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Es&eu Group wykazała przychody na poziomie 605 275 zł.
Organizacja zarobiła 95 414 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 9366 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 86 048 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 9366 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 9366 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Organizacja Es&eu Group wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 54% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 36% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 54% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 84 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-84
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 24 dni22-04-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Boiko Olena posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Boiko Ihor posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.