Organizacja Loft Affair SKI Resort osiągnęła 372 213 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 372 213 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 350 841 zł.
Zysk netto wyniósł 21 372 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 372 213 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 372 213 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 372 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 21 372 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Loft Affair SKI Resort wynosi 353 410 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
19 779 zł a 930 533 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 353 410 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 353 410 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Loft Affair SKI Resort wynosi 24 tys. zł.
EBITDA Loft Affair SKI Resort wynosi 24 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Loft Affair SKI Resort.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Loft Affair SKI Resort wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Loft Affair SKI Resort wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Loft Affair SKI Resort charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Loft Affair SKI Resort wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 4 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 15 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 4 tys. zł a 15 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 8 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 8 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 4 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 15 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Loft Affair SKI Resort wyniosły
348 587
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Loft Affair SKI Resort wyniosła 263 965 zł.
a
ktywa obrotowe to 258 965 zł.
n
ależne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 5000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 263 965 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 237 593 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 26 372 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 263 965 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 263 965 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 81%.
Marża operacyjna wyniosła 6%.
Marża netto wyniosła 6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 81 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Loft Affair SKI Resort wyniosły 237 593 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 263 965 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 90%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 237 593 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 237 593 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 90% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Loft Affair SKI Resort wykazała przychody na poziomie 372 213 zł.
Organizacja zarobiła 23 498 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2126 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 21 372 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2126 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2126 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku