Organizacja A4 PL osiągnęła 3 522 732 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 515 232 zł. Pozostałe przychody to 7499 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 731 740 zł.
Zysk netto wyniósł 790 992 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
3 171 786 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 522 732 zł w 2025 roku. • 350 945 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
609 548 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 790 992 zł w 2025 roku. • 181 444 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji A4 PL wynosi 5 852 792 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
686 978 zł a 10 377 523 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
4 799 763 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5 852 792 zł w
2025 roku. • 1 053 029 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT A4 PL wynosi 1,11 mln zł.
EBITDA A4 PL wynosi 1,11 mln zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
876 063 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 1 107 817 zł w
2025 roku. • 231 754 zł w
2024 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
876 063 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1 109 287 zł w
2025 roku. • 233 224 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie A4 PL wynosi 1 osobę.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji A4 PL.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 września 2025 (MSiG nr 173/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1161316. A4 PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001105930. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.05.2024.
[RDF/791304/25/655]
MSiG 173/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 15.05.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1161315. A4 PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001105930. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.05.2024.
[RDF/791304/25/254]
MSiG 173/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 22.07.2025 okres OD
15.05.2024 DO 31.12.2024
Poz. 422788. A4 PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001105930. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
17.05.2024.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/26622/24/504]
MSiG 102/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 17.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. A4 PL
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat GRODZISKI gmina PODKOWA LEŚNA
miejscowość PODKOWA LEŚNA 2. miejscowość
PODKOWA LEŚNA ulica KWIATOWA nr domu 16
kod pocztowy 05-807 poczta PODKOWA LEŚNA
kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 15.05.2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. GRZYMSKI 2. ADAM STANISŁAW 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 PLN 6. NIE 2 1. NIEMCZYK
GRZYMSKA 2. ANNA GRAŻYNA 3. [ukryto]
5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1250 PLN
6. NIE 3 1. JAKIMIUK 2. ARTUR 3. [ukryto] 5.
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład
organu 1 1. GRZYMSKI 2. ADAM STANISŁAW
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
2 1. JAKIMIUK 2. ARTUR 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE
ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 43
ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 3 2. 47
HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU
DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI
4 2. 55 2 OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE
I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA 5 2. 64 19 POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE 6 2. 64 92 POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW 7 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 8 2. 70 21
STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS)
I KOMUNIKACJA 9 2. 82 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
A4 PL nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji A4 PL wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,690% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2025 roku. • 1,02% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
A4 PL charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla A4 PL wynosi 184 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 106 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 340 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 106 tys. zł a 340 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 159 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 184 tys. zł w 2025 roku. • 26 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 106 tys. zł w 2025 roku. • 11 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 340 tys. zł w 2025 roku. • 37 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
159 756
zł.
Koszty operacyjne A4 PL wyniosły
2 407 415
zł.
Wynagrodzenia stanowią
6,6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
134 817 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 159 756 zł w 2025 roku • 24 939 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
15,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6,6% w 2025 roku •
22,2% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów A4 PL wyniosła 5 811 628 zł.
a
ktywa trwałe to 5200 zł.
a
ktywa obrotowe to 5 806 428 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 811 628 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 977 436 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 4 834 192 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 593 312 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 790 992 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 5 811 628 zł sumy bilansowej i 977 436 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 2 218 316 zł sumy bilansowej i 186 444 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 80,93%.
Marża operacyjna wyniosła 31,51%.
Marża netto wyniosła 22,45%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
16 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
35 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
30 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania A4 PL wyniosły 4 834 192 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 811 628 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 83,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2 802 320 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 4 834 192 zł w 2025 roku • 2 031 872 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
9 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 83% w 2025 roku • 92% w 2024 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji A4 PL wynosi 2,33 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,94 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,36, czyli same środki pieniężne pokrywają 36% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 898 tys. zł należności i inne: 1,5 mln zł zapasy do sprzedania: 3,5 mln zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,33 zł, z czego 0,36 zł w gotówce.
2,33
płynność bieżąca
0,94
płynność szybka
0,36
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 1,12 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,33 w 2025 roku • 1,21 w 2024 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji A4 PL wynosi 148 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 25 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 124 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 373 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 1 377 550 zł, z czego 1 377 550 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza124 dni
firma płaci dostawcom 124 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
148 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 148 dni
25 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 25 dniach
Rotacja zapasów373 dni
towar leży w magazynie 373 dni, zanim firma go sprzeda
373 dni
Należności handlowe1,4 mln zł
klienci są winni firmie 1,4 mln zł
do 12 miesięcy1,4 mln zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 148 dni w 2025 roku • 0,6 dnia w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji A4 PL wynoszą 2 280 735 zł.
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 132 600 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 66 194 zł, czyli 3% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 27 156 zł, czyli 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem2,3 mln zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)133 tys. zł · 6%
Usługi obce66 tys. zł · 3%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia27 tys. zł · 1%
Zużycie materiałów i energii18 tys. zł · <1%
Amortyzacja1 tys. zł · <1%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 2,3 mln zł w 2025 roku • 113 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja A4 PL wykazała przychody na poziomie 3 522 732 zł.
Organizacja zarobiła 807 349 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 16 357 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 790 992 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 2% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
16 350 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 16 357 zł w 2025 roku • 7 zł w 2024 roku
Organizacja A4 PL wykazała zysk netto większy niż 92% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 92% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 53% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,02%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi3 388 802,73
I. Przychody netto ze sprzedaży3 388 802,73
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej2 280 734,73
I. Amortyzacja1 470,19
II. Zużycie materiałów i energii18 072,50
III. Usługi obce66 194,21
IV. Wynagrodzenia132 600,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)27 156,48
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)2 035 241,35
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)1 108 068,00
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:126 429,32
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:126 680,16
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:7 499,48
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)7 499,48
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:307 967,75
I. Odsetki, w tym: (+1)307 967,75
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)807 348,89
I. Podatek dochodowy16 357,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)790 991,89
Pełne sprawozdania finansowe organizacji A4 PL składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 2 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+5
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+2 dni17-07-2026
2024
+7 dni22-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Jakimiuk Artur posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.