MB FARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001101018 NIP 7441836820 REGON 528399022

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
497 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
1,2 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
57 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1 mln
Info
Województwo
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Miejscowość
KISIELICE
Adres
UL. SIENKIEWICZA, 30
Kod pocztowy
14-220
Rejestracja
2024-04-18
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja MB Farm osiągnęła 1 214 761 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 1 214 761 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 1 157 640 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 57 121 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 832 947 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 1 214 761 zł w 2025 roku.
• 381 814 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 87 605 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 57 121 zł w 2025 roku.
• -30 484 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji MB Farm wynosi 1 012 693 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 22 625 zł a 2 895 764 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 766 512 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 012 693 zł w 2025 roku.
• 246 182 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT MB Farm wynosi 62 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 92 448 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 61 964 zł w 2025 roku.
• -30 484 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie MB Farm mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia dotyczące organizacji MB Farm.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 1 września 2025 (MSiG nr 168/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1083333. MB FARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001101018. SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.04.2024. [OL.VIII NS-REJ.KRS/10157/25/537]
    MSiG 168/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: OL.VIII NS-REJ.KRS/10157/25/537 Nr ogłoszenia: 1083333
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2025 okres O 18.04.2024 DO 31.12.2024 1 3. OD 18.04.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 324909. MB FARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001101018. SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPOS DARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.04.2024. [OL.VIII NS-REJ.KRS/5412/24/896]
    MSiG 85/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: OL.VIII NS-REJ.KRS/5412/24/896 Nr ogłoszenia: 324909
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MB FARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE powiat IŁAWSKI gmina KISIELICE miejscowość KISIELICE 2. miejscowość KISIELICE ulica UL. SIENKIEWICZA nr domu 30 kod pocztowy 14-220 poczta KISIELICE kraj POLSKA Rub. 3. Oddziały 1 1. MB FARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W KROTOSZYNACH 2. kraj POLSKA województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE powiat NOWOMIEJSKI gmina BISKUPIEC miejscowość KROTOSZYNY 3. miejscowość KROTOSZYNY nr domu 41A kod pocztowy 13-330 poczta KROTOSZYNY kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 17.04.2024R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ZAKRZEWSKA 2. MONIKA 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. ZAKRZEWSKI 2. BARTOSZ PIOTR 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. ZAKRZEWSKA 2. MONIKA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 73 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 1 2. 16 23 Z PRODUKX V. W P I S Y D CJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH DLA BUDOWNICTWA 2 2. 56 10 A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 3 2. 56 29 Z POZOSTAŁA USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA 4 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 5 2. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
MB Farm nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MB Farm wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,485% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,12% w 2025 roku.
• 0,79% w 2024 roku.
• 0,15% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
MB Farm charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla MB Farm wynosi 21 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 49 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 49 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 20 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 21 tys. zł w 2025 roku.
• 340 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 6 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 49 tys. zł w 2025 roku.
• 15 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 101 142 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne MB Farm wyniosły 1 152 797 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 8,8% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 58 431 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 101 142 zł w 2025 roku
• 42 711 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 1,6 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 8,8% w 2025 roku
• 10,4% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów MB Farm wyniosła 496 741 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 496 741 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 496 741 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 31 637 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 465 104 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 378 688 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 57 121 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 496 741 zł sumy bilansowej i 31 637 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 118 053 zł sumy bilansowej i -25 484 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 11,5%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 180,55%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 5,1%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 4,7%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 38 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 61 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania MB Farm wyniosły 465 104 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 496 741 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 93,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 321 567 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 465 104 zł w 2025 roku
• 143 537 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 28 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 94% w 2025 roku
• 122% w 2024 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji MB Farm wynosi 1,14 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,89 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,67, czyli same środki pieniężne pokrywają 67% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (496 741 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (436 632 zł) o 60 109 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,11 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,14 w 2025 roku
• 1,03 w 2024 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji MB Farm wynosi 30 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 138 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -109 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 32 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 98 862 zł, z czego 98 862 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 30 dni w 2025 roku
• 19 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji MB Farm wynoszą 1 152 790 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 970 545 zł, czyli 84% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 83 924 zł, czyli 7% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 79 506 zł, czyli 7% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 1,2 mln zł w 2025 roku
• 412 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja MB Farm wykazała przychody na poziomie 1 214 761 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 61 130 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 4009 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 57 121 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 6,6% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 4009 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja MB Farm wykazała zysk netto większy niż 50% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 15% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 19% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 66% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 74% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 72% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 69% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 55% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 50% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 15% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 19% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 15 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 1 213 464,33
I. Przychody netto ze sprzedaży 1 213 464,33
B. Koszty działalności operacyjnej 1 152 790,29
II. Zużycie materiałów i energii 970 544,84
III. Usługi obce 79 505,58
IV. Wynagrodzenia 83 924,06
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 17 218,42
VI. Pozostałe koszty, w tym: 1 597,39
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 60 674,04
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 1 296,69
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 6,32
G. Koszty finansowe, w tym: 834,57
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 61 129,84
I. Podatek dochodowy 4 009,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 57 120,84

Pełne sprawozdania finansowe organizacji MB Farm składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio dokładnie w ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone w terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
w terminie
2024
w terminie
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Zakrzewska Monika posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Zakrzewski Bartosz posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 18.04.2024 jest Zakrzewska Monika kontrolująca 80% udziałów.

Reprezentacja