ZABAR SPORT I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS 0001099266 NIP 5492477904 REGON 528316020

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
3 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-1 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2 tys.
Branża główna: Opieka dzienna nad dziećmi
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
OŚWIĘCIM
Adres
UL. ANDRZEJA NIDECKIEGO, 19
Kod pocztowy
32-600
Rejestracja
2024-04-09
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Postępowanie likwidacyjne
Tak

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 1038 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 15 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -1038 zł w 2025 roku.
• -1053 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Zabar wynosi 2174 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 767 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2174 zł w 2025 roku.
• 2941 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Zabar wynosi -1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Zabar wynosi -1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 15 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -1038 zł w 2025 roku.
• -1053 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 15 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -1038 zł w 2025 roku.
• -1053 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Zabar mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń dotyczących organizacji Zabar. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 10 lipca 2026.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 10 lipca 2026 (MSiG nr 132/2026).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 32520. ZABAR SPORT I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Oświęcimiu. KRS 0001099266. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA- -ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: [BMSiG-32446/2026]
    UWAGA MSiG 132/2026 I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
    Sygn. sprawy: BMSiG-32446/2026 Nr ogłoszenia: 32520
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    Zgromadzenie Wspólników Spółki ZABAR SPORT I REKREACJA Sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Oświęcimiu uchwałą z dnia 2.10.2025 r. rozwiązało Spółkę i postawiło ją w stan likwidacji. Wzywa się wierzycieli Spółki do zgłoszenia wierzytelności w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia. Przyjmowane one są pod adresem: ul. Nideckiego 19, 32-600 Oświęcim. Likwidator Irena Rzepnikowska
Pozostałe obwieszczenia (5) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 1385960. ZABAR SPORT I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001099266. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.04.2024. [KR.XII NS-REJ.KRS/20033/25/197]
    Rzuć okiem MSiG 208/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/20033/25/197 Nr ogłoszenia: 1385960
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wykreślić: 1 1. JANIK 2. JAKUB JAN 3. [ukryto] 4. PROKURA ODDZIELNA
  2. Poz. 1359946. ZABAR SPORT I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001099266. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.04.2024. [RDF/803721/25/861]
    MSiG 200/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/803721/25/861 Nr ogłoszenia: 1359946
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 02.10.2025 okres OD 01.01.2025 DO 01.10.2025 K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
  3. Poz. 113031. ZABAR SPORT I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001099266. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.04.2024. [RDF/696622/25/768]
    MSiG 39/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/696622/25/768 Nr ogłoszenia: 113031
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 09.04.2024 DO 31.12.2024
  4. Poz. 113030. ZABAR SPORT I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001099266. SYSTEM, wpis do rejestru: 09.04.2024. [RDF/696622/25/367]
    MSiG 39/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/696622/25/367 Nr ogłoszenia: 113030
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.02.2025 okres OD 09.04.2024 DO 31.12.2024 X V. W P I S Y D O
  5. Poz. 281387. ZABAR SPORT I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001099266. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 09.04.2024. [KR.XII NS-REJ.KRS/7272/24/762]
    MSiG 76/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XII NS-REJ.KRS/7272/24/762 Nr ogłoszenia: 281387
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 09.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ZABAR SPORT I REKREACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat OŚWIĘCIMSKI gmina OŚWIĘCIM miejscowość OŚWIĘCIM 2. miejscowość OŚWIĘCIM ulica UL. ANDRZEJA NIDECKIEGO nr domu 19 kod pocztowy 32-600 poczta OŚWIĘCIM kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 08.04.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. TAX CENTRUM 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 520097787 4. 0000924458 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 000 ZŁ 6. NIE 2 1. RZEPNIKOWSKA 2. IRENA GENOWEFA 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4 000 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. RZEPNIKOWSKA 2. IRENA GENOWEFA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. JANIK 2. JAKUB JA 3. [ukryto] 4. PROKURA ODDZIELNA Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 88 91 Z OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI 1 2. 96 04 Z DZIAO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O ŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ 2 2. 86 90 A DZIAŁALNOŚĆ - FIZJOTERAPEUTYCZNA 3 2. 85 59 B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 4 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 5 2. 47 29 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 6 2. 56 10 A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 7 2. 56 10 B RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 8 2. 85 51 Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH 9 2. 47 11 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Zabar nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zabar wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,035% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,08% w 2025 roku.
• 0,15% w 2024 roku.
• 0,15% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Zabar charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Zabar wynosi 206 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 94 zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 206 zł w 2025 roku.
• 300 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 1 tys. zł w 2025 roku.
• 1 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Zabar wyniosły 1038 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Zabar wyniosła 2909 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 2909 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2909 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 2909 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 1038 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 1038 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 2909 zł sumy bilansowej i 2909 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 3947 zł sumy bilansowej i 3947 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -35,69%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -35,69%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 9 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 9 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2909 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o zobowiązaniach organizacji za ostatnie lata.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 0% w 2025 roku
• 0% w 2024 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o płynności finansowej organizacji Zabar za wybrany okres.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o cyklu konwersji gotówki organizacji Zabar za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił:
• 0 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o strukturze kosztów organizacji Zabar za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 1 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy


icon custom:bullet-chevron
Organizacja Zabar wykazała zysk netto większy niż 30% organizacji z branży "Opieka dzienna nad dziećmi".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 16% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 30% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku nie zmieniają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 9% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Nie dysponujemy pełną treścią sprawozdania za okres 2025 (01-01-2025 do 31-12-2025) wybrany w pozostałych częściach raportu. Poniżej sprawozdanie za okres 2025 (02-10-2025 do 31-12-2025).

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 0,00
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 0,00
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Usługi obce 0,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 0,00
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 0,00
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 0,00
J. Podatek dochodowy 0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 0,00

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Zabar składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 87 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 97 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−3 mies. 7 dni
2025
−3 mies. 7 dni
2025
−7 dni
2024
−4 mies. 28 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Rzepnikowska Irena posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Tax Centrum 2 posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 09.04.2024 jest Rzepnikowska Irena kontrolująca 80% udziałów.

Reprezentacja