Organizacja MVM Tech osiągnęła 203 332 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 203 332 zł.
Całkowite koszty wyniosły 252 472 zł.
Strata netto wyniosła 49 140 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 203 332 zł w 2024 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -49 140 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji MVM Tech wynosi 131 943 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 131 943 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MVM Tech wynosi -47 tys. zł.
EBITDA MVM Tech wynosi -47 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -47 367 zł w
2024 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -47 367 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji MVM Tech.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 4 września 2025 (MSiG nr 171/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1135149. MVM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001098720. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE
MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.04.2024.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/22577/25/732]
Rzuć okiemMSiG 171/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. MENDEL
NOWAK 2. VICTORIA 3. [ukryto] 4. PROKURA
ODDZIELNA
Poz. 755285. MVM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001098720. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2024.
[RDF/748767/25/410]
MSiG 140/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 08.04.2024 DO 31.12.2024
Poz. 745356. MVM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001098720. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2024.
[RDF/748767/25/9]
MSiG 139/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 08.04.2024 DO 31.12.2024
Poz. 745355. MVM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001098720. SYSTEM, wpis do rejestru: 08.04.2024.
[RDF/748767/25/608]
MSiG 139/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2025 okres OD
08.04.2024 DO 31.12.2024
Poz. 281152. MVM TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001098720. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 08.04.2024.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/11251/24/300]
MSiG 76/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 08.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MVM TECH
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat POZNAŃ gmina POZNAŃ miejscowość POZNAŃ 2. miejscowość POZNAŃ ulica
UL. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO nr domu
322A nr lokalu - kod pocztowy 60-406 poczta
POZNAŃ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 05.04.2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. NOWAK 2. MATEUSZ 3. [ukryto]
5. 255 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 25500
PLN 6. NIE 2 1. MENDEL NOWAK 2. VICTORIA
3. [ukryto] 5. 245 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 24500 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 50000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADX V. W P I S Y D
CZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. NOWAK 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 71 12
Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 1 2. 25 62
Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH 2 2. 33 11 Z NAPRAWA I KONSERWACJA
METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH 3 2. 70
22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE
PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
I ZARZĄDZANIA 4 2. 71 20 B POZOSTAŁE BADANIA
I ANALIZY TECHNICZNE 5 2. 74 10 Z DZIAŁALNOŚĆ
W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA 6 2. 78 10 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
MVM Tech nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MVM Tech wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,600% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,75% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
MVM Tech charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MVM Tech wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne MVM Tech wyniosły
250 700
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów MVM Tech wyniosła 25 450 zł.
a
ktywa obrotowe to 25 450 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 25 450 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 860 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 24 590 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 25 450 zł sumy bilansowej i 860 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -5710,78%.
Marża operacyjna wyniosła -23,3%.
Marża netto wyniosła -24,17%.
Zadłużenie
Zobowiązania MVM Tech wyniosły 24 590 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 25 450 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 96,6%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 24 590 zł w 2024 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 97% w 2024 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji MVM Tech wynosi 1,03 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,03 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,13, czyli same środki pieniężne pokrywają 13% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (25 450 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (24 590 zł) o 860 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
25 tys. zł
25 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 3 tys. zł należności i inne: 22 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,03 zł, z czego 0,13 zł w gotówce.
1,03
płynność bieżąca
1,03
płynność szybka
0,13
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,03 w 2024 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji MVM Tech wynosi 23 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 23 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 17 548 zł, z czego 17 548 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza23 dni
firma płaci dostawcom 23 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
23 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 23 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - po ilu dniach firma płaci dostawcom: 0 dni
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe18 tys. zł
klienci są winni firmie 18 tys. zł
do 12 miesięcy18 tys. zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 23 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji MVM Tech wynoszą 250 697 zł.
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 105 821 zł, czyli 42% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 72 823 zł, czyli 29% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 71 839 zł, czyli 29% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem251 tys. zł
Pozostałe koszty rodzajowe106 tys. zł · 42%
Zużycie materiałów i energii73 tys. zł · 29%
Usługi obce72 tys. zł · 29%
Podatki i opłaty214 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 251 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty rodzajowe, zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja MVM Tech wykazała przychody na poziomie 203 332 zł.
Organizacja poniosła stratę 47 768 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1372 zł.
W rezultacie strata netto wyniosła 49 140 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1372 zł w 2024 roku
Organizacja MVM Tech wykazała zysk netto większy niż 14% organizacji z branży "Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 37% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 50% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 14% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 37% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 17% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2024 był wyższy niż 84% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2024 była wyższa niż 15% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 50% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:203 330,08
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów203 330,08
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej250 696,80
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii72 822,61
III. Usługi obce71 838,80
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)214,33
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe105 821,06
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-47 366,72
D. Pozostałe przychody operacyjne2,26
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2,26
E. Pozostałe koszty operacyjne2,72
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne2,72
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-47 367,18
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe400,35
I. Odsetki, w tym: (+1)8,27
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne392,08
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-47 767,53
J. Podatek dochodowy1 372,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-49 139,53
Pełne sprawozdania finansowe organizacji MVM Tech składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-15
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−15 dni30-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Nowak Mateusz posiada 255 udziałów, które stanowią 51% firmy.