SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST TEN CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE.
Organizacja Work SERVICE.24 osiągnęła 1 138 294 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 138 294 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 112 210 zł.
Zysk netto wyniósł 26 083 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 138 294 zł w 2024 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 26 083 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Work SERVICE.24 wynosi 787 751 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
20 716 zł a 2 528 718 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 787 751 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Work SERVICE.24 wynosi 29 tys. zł.
EBITDA Work SERVICE.24 wynosi 29 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 28 723 zł w
2024 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 28 723 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Work SERVICE.24 mieści się w przedziale 10 - 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 - 50 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia
dotyczące organizacji Work SERVICE.24.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 lutego 2024 (MSiG nr 24/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 68962. WORK SERVICE.24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001078672. SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY,
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 02.01.2024.
[BY.XIII NS-REJ.KRS/1087/24/460]
Rzuć okiemMSiG 24/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość ZDZIERSK nr domu 1B kod pocztowy 89-210 poczta ŁABISZYN kraj POLSKA wpisać:
2. miejscowość ZDZIERSK nr domu 1A kod pocztowy 89-210 poczta ZDZIERSK kraj POLSKA
Poz. 21824. WORK SERVICE.24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001078672. SĄD REJONOWY W BYDGOSZCZY,
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 02.01.2024.
[BY.XIII NS-REJ.KRS/12935/23/37]
MSiG 9/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 02.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. WORK
SERVICE.24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
KUJAWSKO-POMORSKIE powiat ŻNIŃSKI gmina
ŁABISZYN miejscowość ZDZIERSK 2. miejscowość ZDZIERSK nr domu 1B kod pocztowy 89-210
poczta ŁABISZYN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 29.12.2023 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. HEMERLING
2. MARTA 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000 PLN 6. NIE 2 1. HEMERLING
2. ALEKSANDER KAZIMIERZ 3. [ukryto] 5. 20
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
7 podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. HEMERLING 2. MARTA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 22
Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 1 2. 71 12 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE
INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE 2 2. 78 10 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW 3 2. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Work SERVICE.24 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Work SERVICE.24 wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 2,540% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Work SERVICE.24 charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Work SERVICE.24 wynosi 18 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 4 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 46 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 4 tys. zł a 46 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 18 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 4 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 46 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 079 709
zł.
Koszty operacyjne Work SERVICE.24 wyniosły
1 109 570
zł.
Wynagrodzenia stanowią
97,3%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 079 709 zł w 2024 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
97,3% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Work SERVICE.24 wyniosła 493 196 zł.
a
ktywa trwałe to 2505 zł.
a
ktywa obrotowe to 490 691 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 493 196 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 31 083 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 462 113 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 493 196 zł sumy bilansowej i 31 083 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5,29%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 83,91%.
Marża operacyjna wyniosła 2,52%.
Marża netto wyniosła 2,29%.
Zadłużenie
Zobowiązania Work SERVICE.24 wyniosły 462 113 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 493 196 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 93,7%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 462 113 zł w 2024 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 94% w 2024 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Work SERVICE.24 wynosi 1,06 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,06 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 1,02, czyli same środki pieniężne pokrywają 102% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 472 tys. zł należności i inne: 19 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,06 zł, z czego 1,02 zł w gotówce.
1,06
płynność bieżąca
1,06
płynność szybka
1,02
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,06 w 2024 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Work SERVICE.24 wynosi 0 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 3 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -3 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-3 dni
firma płaci dostawcom 3 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
3 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 3 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Work SERVICE.24 wynoszą 1 109 568 zł.
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 897 677 zł, czyli 81% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 182 032 zł, czyli 16% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 28 601 zł, czyli 3% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem1,1 mln zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)898 tys. zł · 81%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia182 tys. zł · 16%
Usługi obce29 tys. zł · 3%
Podatki i opłaty650 zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe608 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 1,1 mln zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Work SERVICE.24 wykazała przychody na poziomie 1 138 294 zł.
Organizacja zarobiła 28 723 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 2640 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 26 083 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,2% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2640 zł w 2024 roku
Organizacja Work SERVICE.24 wykazała zysk netto większy niż 71% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 81% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 69% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2024 był wyższy niż 76% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:1 138 292,12
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów1 138 292,12
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 109 568,31
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce28 600,50
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)650,00
V. Wynagrodzenia897 677,24
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)182 032,15
VII. Pozostałe koszty rodzajowe608,42
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)28 723,81
D. Pozostałe przychody operacyjne1,40
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne1,74
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)28 723,47
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)28 723,47
J. Podatek dochodowy2 640,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)26 083,47
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Work SERVICE.24 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 358 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 358 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+358
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+11 mies. 28 dni08-07-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Hemerling Marta posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
Hemerling Kamil posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
Największym udziałowcem od 27.02.2026 jest Hemerling Marta kontrolująca
80% udziałów.
W okresie od 02.01.2024 do 27.02.2026 najwięcej udziałów posiadała
Hemerling Marta (80%).