Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Calz Moda wynosi 1 459 003 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
88 719 zł a 4 423 983 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
152 693 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 459 003 zł w
2025 roku. • 1 611 696 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Calz Moda wynosi 52 tys. zł.
EBITDA Calz Moda wynosi 52 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
22 793 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 51 545 zł w
2025 roku. • 74 339 zł w
2024 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
22 793 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 51 545 zł w
2025 roku. • 74 339 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Calz Moda.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Calz Moda.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 maja 2025 (MSiG nr 100/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 416285. CALZ MODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001060447. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.09.2023.
[RDF/719313/25/535]
MSiG 100/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 25.09.2023 DO 31.12.2024
Poz. 416284. CALZ MODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001060447. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.09.2023.
[RDF/719313/25/134]
MSiG 100/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 25.09.2023 DO 31.12.2024
Poz. 416283. CALZ MODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001060447. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.09.2023.
[RDF/719313/25/733]
MSiG 100/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 14.05.2025 okres OD
25.09.2023 DO 31.12.2024
Poz. 209986. CALZ MODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001060447. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 26.09.2023.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/11139/24/765]
Rzuć okiemMSiG 65/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. WI
MOWSKA 2. AGNIESZKA IZABELA 3. [ukryto]
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 PLN
6. TAK wpisać: 2 1. WILAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 526358668
4. 0001056406 5. 100 UDZIAŁÓW, O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. TAK
Poz. 1245053. CALZ MODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001060447. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 26.09.2023.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/48542/23/198]
MSiG 194/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 26.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CALZ
MODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. WIKTORSKA nr domu 69
nr lokalu 23 kod pocztowy 02-582 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 25.09.2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. WILAMOWSKA 2. AGNIESZKA IZABELA
3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 5000 PLN 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład
organu 1 1. WILAMOWSKA 2. AGNIESZKA IZABELA
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 71
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
1 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI 2 2. 70 DZIAŁALNOŚĆ
FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM 3 2. 73
REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 4 2. 85 59 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
es
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Calz Moda w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Calz Moda wynosi 0,32%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,32% w 2025 roku. • 0,75% w 2024 roku. • 0,29% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Calz Moda charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Calz Moda wynosi 35 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 8 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 72 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 8 tys. zł a 72 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 666 zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 35 tys. zł w 2025 roku. • 34 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 11 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 72 tys. zł w 2025 roku. • 81 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
305 884 zł.
Koszty operacyjne Calz Moda wyniosły
1 742 091 zł.
Wynagrodzenia stanowią
17,6%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
77 244 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 305 884 zł w 2025 roku • 383 127 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
2,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
17,6% w 2025 roku •
19,7% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Calz Moda wyniosła 238 817 zł.
Aktywa obrotowe to 238 817 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 238 817 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 119 912 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 118 905 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 18 226 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 48 291 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 238 817 zł sumy bilansowej i 119 912 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 220 591 zł sumy bilansowej i 71 621 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
119 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
61%
23%
16%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
72 tys. zł
61%
Państwo
podatki, cła i ZUS
27 tys. zł
23%
Pracownicy
wynagrodzenia
20 tys. zł
16%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 61% (w 2024: 65%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2024 i w 2025.
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Calz Moda wynosi 2,01 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 2,01.
Płynność gotówkowa wynosi 2,01 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,65 miesiąca.
gotówka od ręki: 239 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,01 zł, z czego 2,01 zł w gotówce.
2,01
płynność bieżąca
2,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,01 w 2025 roku • 1,48 w 2024 roku
Obsługa długu
Organizacja Calz Moda nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 238 817 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 118 905 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł239 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka239 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2023-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 239 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 200 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: 906,6 raza • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Calz Moda wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 15 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -15 dni. Przy zerowej albo skrajnej rotacji co najmniej jednej ze stron nie opisuje ona realnego przesunięcia terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza-15 dni
co najmniej jedna ze stron zerowa albo skrajna - luka nie opisuje tu przesunięcia terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
15 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 15 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): -15 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2025 roku • 2 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Calz Moda wynoszą 1 742 065 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 796 449 zł, czyli 46% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 346 749 zł, czyli 20% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 285 061 zł, czyli 16% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej1,7 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów796 tys. zł · 46%
Usługi obce347 tys. zł · 20%
Zużycie materiałów i energii285 tys. zł · 16%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)277 tys. zł · 16%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia29 tys. zł · 2%
Pozostałe koszty rodzajowe7 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty450 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 1,7 mln zł w 2025 roku • 1,9 mln zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Calz Moda wykazała przychody na poziomie 1 793 827 zł.
Organizacja zarobiła 51 702 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3411 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 48 291 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 6,6% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
4919 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3411 zł w 2025 roku • 8330 zł w 2024 roku
Organizacja Calz Moda wykazała zysk netto większy niż 72% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 46% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 66% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 72% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 73% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 46% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 42% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on poniżej 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:1 793 633,44
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów1 793 633,44
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 742 064,99
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii285 060,55
III. Usługi obce346 749,11
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)450,05
V. Wynagrodzenia276 874,13
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)29 009,55
VII. Pozostałe koszty rodzajowe7 472,11
VIII. Wartość sprzedanych towarów796 449,49
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)51 568,45
D. Pozostałe przychody operacyjne3,41
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne3,41
E. Pozostałe koszty operacyjne26,43
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne26,43
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)51 545,43
G. Przychody finansowe190,47
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)190,47
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe33,80
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne33,80
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)51 702,10
J. Podatek dochodowy3 411,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)48 291,10
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Calz Moda składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 79 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-79
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−2 mies. 2 dni14-05-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Wilam Group posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 21.03.2024 jest Wilam Group kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 26.09.2023 do 21.03.2024 najwięcej udziałów posiadała
Wilamowska Agnieszka (100%).