APRU CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001056854 NIP 5641800599 REGON 526322908

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,5 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
2,9 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
29 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,9 mln
zł
Info
Województwo
LUBELSKIE
Miejscowość
LUBLIN
Adres
UL. NAŁKOWSKICH, 213G
Kod pocztowy
20-470
Rejestracja
2023-09-07
Kapitał zakładowy
15000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI NIEPRZEKRACZAJĄCYCH WARTOŚCI 100.000,00 ZŁ (STO TYSIĘCY ZŁOTYCH) ORAZ DO PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI PRZEKRACZAJĄCYCH WARTOŚĆ 100.000,00 ZŁ (STO TYSIĘCY ZŁOTYCH)) WYMAGANE JEST DZIAŁANIE CO NAJMNIEJ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU BĄDŹ CZŁONKA ZARZĄDU I PROKURENTA ŁĄCZNIE. 3. SPÓŁKA MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ REPREZENTOWANA PRZEZ PROKURENTÓW, UMOCOWANYCH SAMOISTNIE LUB ŁĄCZNIE DO DZIAŁANIA W IMIENIU SPÓŁKI, STOSOWNIE DO OŚWIADCZENIA O USTANOWIENIU PROKURY.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Apru Construction osiągnęła 2 930 472 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 2 928 199 zł. Pozostałe przychody to 2273 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 2 901 066 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 29 407 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 1 243 833 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 2 930 472 zł w 2025 roku.
• 4 174 305 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 69 875 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 29 407 zł w 2025 roku.
• 99 281 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Apru Construction wynosi 1 936 294 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 95 761 zł a 6 510 042 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 1 124 053 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 936 294 zł w 2025 roku.
• 3 060 348 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Apru Construction wynosi 69 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 53 615 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 69 456 zł w 2025 roku.
• 123 071 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Apru Construction wynosi 1 osobę.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń dotyczących organizacji Apru Construction.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 13 października 2025 (MSiG nr 198/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1351827. APRU CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001056854. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.09.2023. [LU.VI NS-REJ.KRS/26536/25/331]
    Rzuć okiem MSiG 198/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/26536/25/331 Nr ogłoszenia: 1351827
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość LUBLIN ulica UL. WROTKOWSKA nr domu 2 kod pocztowy 20-469 poczta LUBLIN O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość LUBLIN ulica UL. NAŁKOWSKICH nr domu 213G kod pocztowy 20-470 poczta LUBLIN kraj POLSKA
  2. Poz. 1010007. APRU CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001056854. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.09.2023. [LU.VI NS-REJ.KRS/19225/25/512]
    MSiG 164/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/19225/25/512 Nr ogłoszenia: 1010007
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.07.2025 okres OD 24.08.2023 DO 31.12.2024 1 3. OD 24.08.2023 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1201200. APRU CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001056854. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.09.2023. [LU.VI NS-REJ.KRS/20719/24/665]
    Rzuć okiem MSiG 170/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/20719/24/665 Nr ogłoszenia: 1201200
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. TKACZYK 2. JAKUB 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 191 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 9550 ZŁ wpisać: 5. 200 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10 000 ZŁ
  4. Poz. 1301861. APRU CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001056854. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.09.2023. [LU.VI NS-REJ.KRS/25394/23/176]
    Rzuć okiem MSiG 210/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/25394/23/176 Nr ogłoszenia: 1301861
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. JT MODERN INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. APRU CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat KRASNOSTAWSKI gmina IZBICA miejscowość KRYNICZKI wpisać: 1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat LUBLIN gmina LUBLIN miejscowość LUBLIN wykreślić: 2. miejscowość KRYNICZKI nr domu 109 kod pocztowy 22-375 poczta IZBICA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość LUBLIN ulica UL. WROTKOWSKA nr domu 2 kod pocztowy 20-469 poczta LUBLIN kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 28.09.202 R., NOTARIUSZ PAWEŁ ROŻEN Z KANCELARII NOTARIALNEJ W LUBLINIE PRZY ULICY ZAGŁOBY 2, 20-717 LUBLIN, REPERTORIUM A NR 6013/2023 - ZMIANA § 2, § 3, § 8, § 9, ZATWIERDZONO TEKST JEDNOLITY UMOWY SPÓŁKI Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. TKACZYK 2. JAKUB 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 91 (DZIEWIĘĆDZIESIĄT JEDEN) UDZIAŁÓW O WARTOŚCI NOMINALNEJ 50 ZŁ (PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH), O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 4550 ZŁ (CZTERY TYSIĄCE PIĘĆSET PIĘĆDZIESIĄT) wpisać: 5. 191 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 9550 ZŁ 2 1. GAŁKA 2. MATEUSZ STANISŁAW 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 5000,00 ZŁ wpisać: 1. 15000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wpisać: 1 1. GAŁKA 2. MATEUSZ STANISŁAW 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
  5. Poz. 1196210. JT MODERN INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001056854. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.09.2023. [LU.VI NS-REJ.KRS/21500/23/601]
    MSiG 181/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: LU.VI NS-REJ.KRS/21500/23/601 Nr ogłoszenia: 1196210
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. JT MODERN INSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat KRASNOSTAWSKI gmina IZBICA miejscowość KRYNICZKI 2. miejscowość KRYNICZKI nr domu 109 kod pocztowy 22-375 poczta O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O IZBICA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 24.08.2023R, PAWEŁ ROŻEN KANCELARIA NOTARIALNA, REP A. NR 5119/2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. TKACZYK 2. JAKUB 3. [ukryto] 5. 91 (DZIEWIĘĆDZIESIĄT JEDEN) UDZIAŁÓW O WARTOŚCI NOMINALNEJ 50 ZŁ (PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH), O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 4550 ZŁ (CZTERY TYSIĄCE PIĘĆSET PIĘĆDZIESIĄT) 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. 1. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI NIEPRZEKRACZAJĄCYCH WARTOŚCI 100.000,00 ZŁ (STO TYSIĘCY ZŁOTYCH) ORAZ DO PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. 2. W PRZYPADKU tu ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI PRZEKRACZAJĄCYCH WARTOŚĆ 100.000,00 ZŁ (STO TYSIĘCY ZŁOTYCH)) WYMAGANE JEST DZIAŁANIE CO NAJMNIEJ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU BĄDŹ CZŁONKA ZARZĄDU I PROKURENTA ŁĄCZNIE. 3. SPÓŁKA MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ REPREZENTOWANA PRZEZ PROKURENTÓW, UMOCOWANYCH SAMOISTNIE LUB ŁĄCZNIE DO DZIAŁANIA W IMIENIU SPÓŁKI, STOSOWNIE DO OŚWIADCZENIA O USTANOWIENIU PROKURY. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. TKACZYK 2. JAKUB 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43 22 Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH 1 2. 42 ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ 2 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 3 2. 96 POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA 4 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 5 2. 71 DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I INŻYNIERII; BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 6 2. 77 WYNAJEM I DZIERŻAWA 7 2. 81 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI 8 2. 33 NAPRAWA, KONSERWACJA I INSTALOWANIE MASZYN I URZĄDZEŃ 9 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Apru Construction nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Apru Construction wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,240% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 2,77% w 2025 roku.
• 1,53% w 2024 roku.
• 0,29% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Apru Construction charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Apru Construction wynosi 48 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 117 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 117 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 16 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 48 tys. zł w 2025 roku.
• 64 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 6 tys. zł w 2025 roku.
• 18 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 117 tys. zł w 2025 roku.
• 167 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Apru Construction wyniosła 1 504 799 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 39 100 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 1 465 699 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 504 799 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 143 688 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 361 111 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 765 531 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 29 407 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 504 799 zł sumy bilansowej i 143 688 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 739 269 zł sumy bilansowej i 114 281 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1,95%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 20,47%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 2,37%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 1%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 11 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 67 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Apru Construction wyniosły 1 361 111 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 504 799 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 90,5%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 736 124 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 361 111 zł w 2025 roku
• 624 987 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 5 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 90% w 2025 roku
• 85% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Apru Construction ma 1 361 111 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 980 080 zł (72%).
icon custom:bullet-chevron
Poza tym: dostawcom 346 577 zł (25%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 34 455 zł (3%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom: 72% (w 2024: 51%).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Apru Construction wynosi 1,08 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,53 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,08, czyli same środki pieniężne pokrywają 8% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,47 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 465 699 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1 361 111 zł) o 104 588 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,08 w 2025 roku
• 1,14 w 2024 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Apru Construction od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 980 080 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 112 585 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 33 552 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je 2,1 raza - odsetki pokryte z małym zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Apru Construction wynosi 44 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 44 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -0,6 dnia. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 93 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 349 830 zł, z czego 349 830 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 44 dni w 2025 roku
• 34 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie jest w układzie kalkulacyjnym - koszty dzielą się według miejsca powstania (produkcja, sprzedaż, zarząd), a nie rodzaju.
icon custom:bullet-chevron
Przychody netto ze sprzedaży wynoszą 2 928 199 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów: 2 441 739 zł (83% przychodów).
icon custom:bullet-chevron
Koszty sprzedaży: 3232 zł (poniżej 1% przychodów).
icon custom:bullet-chevron
Koszty ogólnego zarządu: 411 505 zł (14% przychodów).
icon custom:bullet-chevron
Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów wynosiły:
• 2,4 mln zł w 2025 roku
• 3,5 mln zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania są w układzie kalkulacyjnym, który nie podaje sumy kosztów - wykres pokazuje osobno trzy pozycje druku (koszty sprzedanych produktów, koszty sprzedaży i koszty ogólnego zarządu), bez sumy nad słupkiem i bez reszty kosztów. Pozycji spoza tej trójki układ nie wykazuje wprost.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Apru Construction wykazała przychody na poziomie 2 930 472 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 35 540 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 6133 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 29 407 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 17,3% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 12 565 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 6133 zł w 2025 roku
• 18 698 zł w 2024 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Apru Construction wykazała zysk netto większy niż 46% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 64% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 31% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 39% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 51% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 53% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 46% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 64% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 51% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 53% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,02%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant kalkulacyjny 21 z 26 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży produktów i towarów 2 928 199,29
B. Koszty sprzedanych produktów i towarów 2 441 739,40
C. Koszty sprzedaży 3 232,38
D. Koszty ogólnego zarządu 411 505,23
E. Zysk (strata) ze sprzedaży (A - B - C - D) 71 722,28
F. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
G. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 2 266,44
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
H. Przychody finansowe, w tym: 2 273,06
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 2 273,06
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
I. Koszty finansowe, w tym: 36 189,39
I. Odsetki, w tym: (+1) 33 552,48
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
J. Zysk (strata) brutto (E + F - G + H - I) 35 539,51
K. Podatek dochodowy 6 133,00
L. Zysk (strata) netto (J - K) 29 406,51

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Apru Construction składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 19 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 1 dzień po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+1 dzień
2024
+1 mies. 7 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Gałka Mateusz posiada 100 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Tkaczyk Mateusz posiada 100 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Tkaczyk Jakub posiada 100 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 0,1% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 17.04.2026) są:
• Tkaczyk Jakub (33% udziałów)
• Tkaczyk Mateusz (33% udziałów)
• Gałka Mateusz (33% udziałów)
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 08.08.2024 do 17.04.2026 najwięcej udziałów posiadał Tkaczyk Jakub (67%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 19.10.2023 do 08.08.2024 najwięcej udziałów posiadał Tkaczyk Jakub (64%).

Reprezentacja