SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Obsługa techniczna nieruchomości|Usługi konserwacji i naprawy instalacji elektrycznych, hydraulicznych, wentylacyjnych, domofonowych i przeciwpożarowych|Działalność na terenie Warszawy i okolic|Całodobowy serwis awaryjny przez cały rok
Home Care to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze technicznej nieruchomości na terenie Warszawy i okolic. Jej oferta skierowana jest zarówno do wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, jak i właścicieli nieruchomości prywatnych oraz firm zarządzających nieruchomościami. Spółka wyróżnia się szerokim zakresem usług, które obejmują m.in. konserwację i naprawę instalacji elektrycznych, hydraulicznych, wentylacyjnych, domofonowych oraz przeciwpożarowych. Home Care zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują wysoką jakość wykonywanych prac oraz szybkie rozwiązywanie problemów technicznych, co zmniejsza niedogodności wynikające z awarii. Firma dba o indywidualne potrzeby każdego klienta, oferując elastyczne i dopasowane usługi. Ważnym punktem oferty jest całodobowy serwis awaryjny, dostępny przez 365 dni w roku, co zapewnia stałą gotowość do interwencji w razie nagłych awarii. Home Care działa zgodnie z najwyższymi standardami, co daje pewność, że każda nieruchomość jest w dobrych rękach.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Home Care osiągnęła 2 471 922 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 393 501 zł. Pozostałe przychody to 78 421 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 843 153 zł.
Zysk netto wyniósł 550 348 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 411 987 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 471 922 zł w 2025 roku. • 1 629 022 zł w 2024 roku. • 746 950 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 91 725 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 550 348 zł w 2025 roku. • 342 765 zł w 2024 roku. • 142 363 zł w 2023 roku.
Wycena
Szacunkowa wycena organizacji Home Care wynosi 4 730 999 zł.
881 660 zł a 7 704 868 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 788 500 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 730 999 zł w 2025 roku. • 2 925 974 zł w 2024 roku. • 1 279 243 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Home Care wynosi 6 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 6 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Home Care wynosi 2,84%. To oznacza, że firma ma szansę 2,84% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,312% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,84% w 2025 roku. • 2,84% w 2024 roku. • 2,84% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Home Care wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Home Care charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Home Care wynosi 96 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 235 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 235 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
16 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 96 tys. zł w 2025 roku. • 55 tys. zł w 2024 roku. • 22 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 235 tys. zł w 2025 roku. • 125 tys. zł w 2024 roku. • 56 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
670 977
zł.
Koszty operacyjne Home Care wyniosły
1 861 083
zł.
Wynagrodzenia stanowią
36%
kosztów operacyjnych.
111 830 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 670 977 zł w 2025 roku • 323 616 zł w 2024 roku • 80 910 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6 punktu procentowego rocznie.
36% w 2025 roku •
26% w 2024 roku •
14% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Home Care wyniosła 1 552 070 zł.
n
ależne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 5000 zł.
a
ktywa obrotowe to 315 146 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1 231 924 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 552 070 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 175 546 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 376 523 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 258 678 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 552 070 zł w 2025 roku. • 912 137 zł w 2024 roku. • 505 040 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 35%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 47%.
Marża operacyjna wyniosła 22%.
Marża netto wyniosła 22%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Home Care wyniosły 376 523 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 552 070 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 24%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 62 754 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 376 523 zł w 2025 roku • 286 939 zł w 2024 roku • 222 606 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 24% w 2025 roku • 31% w 2024 roku • 44% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Home Care wykazała przychody na poziomie 2 471 922 zł.
Organizacja zarobiła 610 839 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 60 491 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 550 348 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 10 082 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 60 491 zł w 2025 roku • 43 381 zł w 2024 roku • 21 336 zł w 2023 roku
Organizacja Home Care wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 81% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.09%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 40% organizacji w branży.