SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
1. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU FUNDACJI, W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄC SAMODZIELNIE LUB TEŻ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W TYM PREZES ZARZĄDU, DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. A. DO KWOTY RÓWNOWARTEJ 25 000 ZŁ (DWADZIEŚCIA PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU. B. POWYŻEJ KWOTY RÓWNOWARTEJ 25 000 ZŁ (DWADZIEŚCIA PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU, W TYM PREZES ZARZĄDU
Organizacja Fundacja Gonić Marzenia osiągnęła 110 820 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 110 820 zł.
Całkowite koszty wyniosły 13 833 zł.
Zysk netto wyniósł 96 987 zł.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 110 820 zł w 2023 roku.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 96 987 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Fundacja Gonić Marzenia wynosi 534 570 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
72 741 zł a 1 357 824 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 534 570 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fundacja Gonić Marzenia wynosi 97 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 96 987 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Fundacja Gonić Marzenia.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 listopada 2025 (MSiG nr 219/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
W dniu 23.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 25.02.2023 DO 31.12.2023
W dniu 23.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.10.2025 okres OD
25.02.2023 DO 31.12.2023
Poz. 128459. FUNDACJA „GONIĆ MARZENIA”
. KRS 0001021468. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.02.2023.
[KR.XII NS-REJ.KRS/3343/23/14]
MSiG 46/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 24.02.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. FUNDACJA
3. FUNDACJA „GONIĆ MARZENIA” 5. NIE 6. NIE
Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA
województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKOWSKI
gmina KRZESZOWICE miejscowość ZALAS 2. miejscowość ZALAS ulica UL. ŚW. FLORIANA nr domu
18 kod pocztowy 32-067 poczta TENCZYNEK kraj
POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie 1 1. 19.01.2
R. - STATUT 09.02.2023 R. - ZMIANA §1, §2 UST. 3,
§15 UST. 3 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZAD FUNDACJI 2. 1. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU FUNDACJI,
W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄC
SAMODZIELNIE LUB TEŻ DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU, W TYM PREZES ZARZĄDU, DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. A. DO KWOTY RÓWNOWARTEJ
25 000 ZŁ (DWADZIEŚCIA PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH)
JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU. B. POWYŻEJ KWOTY RÓWNOWARTEJ 25 000 ZŁ (DWADZIEŚCIA PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU, W TYM PREZES ZARZĄDU
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. MOLIK 2. PIOTR 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 2 1. ROJOWSKA MOLIK 2. AGNIESZKA
3. [ukryto] 5. WICEPREZS ZARZĄDU 3 1. ZIÓŁKOWSKA 2. IZABELA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 82 30
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ
TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW 1 2. 85 59
B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 2 2. 88 99
Z POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA BEZ ZAKWATEROWANIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 3 2. 58 DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA
4 2. 73 20 Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ 5 2. 73 1 REKLAMA 6 2. 86 90 E POZOSTAŁA
DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 7 2. 88 91
Z OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI 8 2. 90 DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA ZWIĄZANA Z KULTURĄ I ROZRYWKĄ 9 2. 85 51 Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH
I REKREACYJNYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Fundacja Gonić Marzenia nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fundacja Gonić Marzenia wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2023 roku. • 0,20% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Fundacja Gonić Marzenia charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fundacja Gonić Marzenia wynosi 16 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 34 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 34 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 16 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 34 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fundacja Gonić Marzenia wyniosła 96 987 zł.
a
ktywa obrotowe to 96 987 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 96 987 zł.
f
undusz własny to 96 987 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 96 987 zł sumy bilansowej i 96 987 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 100%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
Marża operacyjna wyniosła 87,52%.
Marża netto wyniosła 87,52%.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 96 987 zł.
Brak danych o zobowiązaniach organizacji za ostatnie lata.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2023 roku
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe (96 987 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 96 987 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
97 tys. zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
Podatek dochodowy
Organizacja Fundacja Gonić Marzenia wykazała przychody na poziomie 110 820 zł.
Organizacja Fundacja Gonić Marzenia wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 43% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2023 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2023 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2023 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i strat21 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody z działalności statutowej110 820,00
I. Przychody z nieodpłatnej działalności pożytku publicznego620,00
II. Przychody z odpłatnej działalności pożytku publicznego110 200,00
III. Przychody z pozostałej działalności statutowej0,00
B. Koszty działalności statutowej13 832,55
I. Koszty nieodpłatnej działalności pożytku publicznego13 832,55
II. Koszty odpłatnej działalności pożytku publicznego0,00
III. Koszty pozostałej działalności statutowej0,00
C. Zysk (strata) z działalności statutowej (A - B)96 987,45
D. Przychody z działalności gospodarczej0,00
E. Koszty działalności gospodarczej0,00
F. Zysk (strata) z działalności gospodarczej (D - E)0,00
G. Koszty ogólnego zarządu0,00
H. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C + F - G)96 987,45
I. Pozostałe przychody operacyjne0,00
J. Pozostałe koszty operacyjne0,00
K. Przychody finansowe0,00
L. Koszty finansowe0,01
M. Zysk (strata) brutto (H + I - J + K - L)96 987,44
N. Podatek dochodowy0,00
O. Zysk (strata) netto (M - N)96 987,44
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fundacja Gonić Marzenia składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 465 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 465 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+465
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+15 mies. 15 dni23-10-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie