SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST: 1) W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO – PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO, 2) W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organizacja Pałac Tarnowskich osiągnęła 1 090 970 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 636 476 zł. Pozostałe przychody to 454 494 zł.
Całkowite koszty wyniosły -259 447 zł.
Zysk netto wyniósł 895 922 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 545 485 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 090 970 zł w 2024 roku. • 1400 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 447 961 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 895 922 zł w 2024 roku. • -5180 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Pałac Tarnowskich wynosi 12 482 809 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 636 455 zł a 43 582 969 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 6 241 404 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 12 482 809 zł w 2024 roku. • 7 500 798 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Pałac Tarnowskich wynosi 548 tys. zł.
EBITDA Pałac Tarnowskich wynosi 548 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Pałac Tarnowskich.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Pałac Tarnowskich wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pałac Tarnowskich wynosi 0,18%. To oznacza, że firma ma szansę 0,18% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,060% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,18% w 2024 roku. • 0,34% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Pałac Tarnowskich charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pałac Tarnowskich wynosi 417 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,18 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 2,18 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
209 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 417 tys. zł w 2024 roku. • 311 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,18 mln zł w 2024 roku. • 2 mln zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Pałac Tarnowskich wyniosły
88 381
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pałac Tarnowskich wyniosła 10 895 742 zł.
a
ktywa obrotowe to 14 556 zł.
a
ktywa trwałe to 10 881 186 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 895 742 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 10 895 742 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5 447 871 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 895 742 zł w 2024 roku. • 10 432 986 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 8%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 8%.
Marża operacyjna wyniosła 86%.
Marża netto wyniosła 82%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 43 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 41 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 895 742 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2024 roku • 433 166 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2024 roku • 4% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Pałac Tarnowskich wykazała przychody na poziomie 1 090 970 zł.
Organizacja zarobiła 1 002 589 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 106 667 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 895 922 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 53 334 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 106 667 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku