Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Art-Max2 wynosi 1 771 036 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
810 686 zł a 4 323 659 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
3 676 713 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 771 036 zł w
2024 roku. • 5 447 749 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBITDA Art-Max2 wynosi 2 tys. zł.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
13 680 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1620 zł w
2024 roku. • 15 300 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Art-Max2 mieści się w przedziale 2 - 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji Art-Max2.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 listopada 2025 (MSiG nr 219/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1401595. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.10.2022.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/34331/25/989]
Rzuć okiemMSiG 219/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 2. 82
10 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA, WŁĄCZAJĄC DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCĄ
Poz. 1383884. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.10.2022.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/32802/25/790]
Rzuć okiemMSiG 208/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.10.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość POZNAŃ ulica UL. AUGUSTYNA
SZAMARZEWSKIEGO nr domu 31 nr lokalu 19 kod
pocztowy 60-551 poczta POZNAŃ kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość POZNAŃ ulica UL. JANA SPYCHALSKIEGO nr domu 18 nr lokalu 16 kod pocztowy
61-571 poczta POZNAŃ kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 27.09.202
R., ZMIENIONO: § 3, § 4.
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT
BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH wpisać: 2 1. 43 35 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH
ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
wykreślić: 1 2. 23 63 Z PRODUKCJA MASY BETONOWEJ PREFABRYKOWANEJ 2 2. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH
WYKOŃCZENIOWYCH 3 2. 95 24 Z NAPRAWA
I KONSERWACJA MEBLI I WYPOSAŻENIA DOMOWEGO wpisać: 4 2. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE 5 2. 68 12 C REALIZACJA
POZOSTAŁYCH PROJEKTÓW BUDOWLANYCH
6 2. 81 22 B POZOSTAŁE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW
I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANE 7 2. 91 30 Z DZIAŁALNOŚĆ
W ZAKRESIE KONSERWACJI I RENOWACJI ORAZ
POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA NA
RZECZ DZIEDZICTWA KULTUROWEGO
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 1345004. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2022.
[RDF/802933/25/343]
MSiG 196/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1345003. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2022.
[RDF/802933/25/942]
MSiG 196/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.09.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.09.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 899853. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2022.
[RDF/648703/24/812]
MSiG 149/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 10.10.2022 DO 31.12.2023
Poz. 899852. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.10.2022.
[RDF/648703/24/411]
MSiG 149/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2024 okres OD
10.10.2022 DO 31.12.2023
Poz. 1286299. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.10.2022.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/29092/23/355]
Rzuć okiemMSiG 205/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić:
2. miejscowość POZNAŃ ulica OS. TYSIĄCLECIA
nr domu 4 nr lokalu 22 kod pocztowy 61-255 poczta
POZNAŃ kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość
POZNAŃ ulica UL. AUGUSTYNA SZAMARZEWSKIEGO nr domu 31 nr lokalu 19 kod pocztowy
60-551 poczta POZNAŃ kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 05.10.2023
R., ZMIENIONO § 1, § 3, § 4, § 5, § 6, § 13 UMOWY
SPÓŁKI ORAZ PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY
UMOWY SPÓŁKI
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 78 20 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ wpisać: 2 1. 43 39 Z WYKONYWANIE
POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 1 2. 43 12 Z PRZYGOTOWANIE
TERENU POD BUDOWĘ 2 2. 95 24 Z NAPRAWA
I KONSERWACJA MEBLI I WYPOSAŻENIA DOMOWEGO
Poz. 1197447. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.10.2022.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/24312/23/735]
Rzuć okiemMSiG 181/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
OW dniu 06.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. LANKO
2. KHRYSTYNA 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00 ZŁ 6. NIE wpisać: 2 1. LANKO 2. VIKTORIIA 3. [ukryto] 5. 20
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00 ZŁ
6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. LANKO 2. KHRYSTYNA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. LANKO 2. VIKTORIIA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
X V. W P I S Y D O
Poz. 965942. ART-MAX2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000996177. SĄD
REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA
W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
07.10.2022.
[PO.VIII NS-REJ.KRS/26477/22/906]
MSiG 205/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 07.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ART-MAX2
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat
POZNAŃ gmina POZNAŃ miejscowość POZNAŃ
2. miejscowość POZNAŃ ulica OS. TYSIĄCLECIA
nr domu 4 nr lokalu 22 kod pocztowy 61-255 poczta
POZNAŃ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 06.10.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. LANKO 2. ARTEM 3. [ukryto] 5. 40
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.000,00 ZŁ
6. NIE 2 1. LANKO 2. KHRYSTYNA 3. [ukryto]
5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.000,00
ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 6000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. LANKO 2. ARTEM 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE 2 1. LANKO 2. KHRYSTYNA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 78 20
Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
1 2. 23 63 Z PRODUKCJA MASY BETONOWEJ PREFABRYKOWANEJ 2 2. 43 11 Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 3 2. 43 39 Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH
WYKOŃCZENIOWYCH 4 2. 81 30 Z DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWA-
- NIEM TERENÓW ZIELENI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Art-Max2 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Art-Max2 wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2024 roku. • 0,09% w 2023 roku. • 0,29% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Art-Max2 charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Art-Max2 wynosi 111 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 379 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 379 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 24 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 111 tys. zł w 2024 roku. • 135 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 379 tys. zł w 2024 roku. • 331 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
264 270 zł.
Koszty operacyjne Art-Max2 wyniosły
418 915 zł.
Wynagrodzenia stanowią
63,1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
37 521 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 264 270 zł w 2024 roku • 226 749 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
63,1% w 2024 roku •
60,1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Art-Max2 wyniosła 1 183 133 zł.
Aktywa trwałe to 9980 zł.
Aktywa obrotowe to 1 173 153 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 183 133 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 1 092 724 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 90 408 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 192 949 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 143 381 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 183 133 zł sumy bilansowej i 1 092 724 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 990 184 zł sumy bilansowej i 949 344 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13,12%.
Marża netto wyniosła 24,06%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
84 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
87 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
42 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Art-Max2 wyniosły 90 408 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 183 133 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 7,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 49 568 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 90 408 zł w 2024 roku • 40 840 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 8% w 2024 roku • 4% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja Art-Max2 ma 90 408 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 81 351 zł (90%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
Poza tym: dostawcom 9058 zł (10%).
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
90 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
90%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
9 tys. zł
10%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
81 tys. zł
90%
W roku 2024 90% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2023: 100%).
Udział banków i pożyczkodawców nie zmienił się: 0% w 2023 i w 2024.
W roku 2022 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Art-Max2 wynosi 12,98 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 12,98.
Płynność gotówkowa wynosi 12,34 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 32,05 miesiąca.
gotówka (tylko kasa i rachunki): 1,1 mln zł należności i inne: 57 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 12,98 zł, z czego 12,34 zł w gotówce.
12,98
płynność bieżąca
12,34
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 12,98 w 2024 roku • 24,16 w 2023 roku
Obsługa długu
Organizacja Art-Max2 nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł); gotówka (tylko kasa i rachunki): 1 115 803 zł. Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 903 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa tylko 0% odsetek.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)0 zł
gotówka (tylko kasa i rachunki)1,1 mln zł
Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu) - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkinie starcza na odsetki
nie starczamały zapasz zapasem
0136+
Koszty odsetek: 903 zł. Zysk operacyjny pokrywa tylko 0% odsetek.
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Art-Max2 wynosi 35 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 8 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 28 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 27 dni.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 57 350 zł, z czego 57 350 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza28 dni
firma płaci dostawcom 28 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
35 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 35 dni
8 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 8 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 35 dni w 2024 roku • 15 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Art-Max2 wynoszą 418 915 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 238 710 zł, czyli 57% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 77 645 zł, czyli 19% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 54 127 zł, czyli 13% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej419 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)239 tys. zł · 57%
Pozostałe koszty rodzajowe78 tys. zł · 19%
Usługi obce54 tys. zł · 13%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia26 tys. zł · 6%
Zużycie materiałów i energii21 tys. zł · 5%
Amortyzacja2 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 419 tys. zł w 2024 roku • 377 tys. zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), pozostałe koszty rodzajowe, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Art-Max2 wykazała przychody na poziomie 595 978 zł.
Organizacja zarobiła 164 988 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 21 607 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 143 381 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13,1% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
75 838 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 21 607 zł w 2024 roku • 97 445 zł w 2023 roku
Organizacja Art-Max2 wykazała zysk netto większy niż 79% organizacji z branży "Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 82% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
W roku 2022 (10-10-2021 do 31-12-2022) porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 81% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 19% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:592 765,64
– od jednostek powiązanych592 765,64
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej418 914,75
I. Amortyzacja1 620,00
II. Zużycie materiałów i energii21 252,91
III. Usługi obce54 126,64
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia238 710,10
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)25 560,10
VII. Pozostałe koszty rodzajowe77 645,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)173 850,89
D. Pozostałe przychody operacyjne2 559,90
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)0,00
G. Przychody finansowe652,26
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe12 075,16
I. Odsetki, w tym: (+1)902,85
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)164 987,89
J. Podatek dochodowy21 607,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)143 380,89
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Art-Max2 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 34 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 74 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+34
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+2 mies. 14 dni27-09-2025
2023
−6 dni09-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Lanko Artem posiada 40 udziałów, które stanowią 66,7% firmy.
Lanko Viktoriia posiada 20 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Największym udziałowcem od 06.09.2023 jest Lanko Artem kontrolujący
67% udziałów.
W okresie od 07.10.2022 do 06.09.2023 najwięcej udziałów posiadał
Lanko Artem (67%).