Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Fashion Outlet BY Paulla wynosi 2744 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2744 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fashion Outlet BY Paulla wynosi -9 tys. zł.
EBITDA Fashion Outlet BY Paulla wynosi -9 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -9299 zł w
2023 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -9299 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Fashion Outlet BY Paulla. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 26 stycznia 2024.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 20 czerwca 2025 (MSiG nr 118/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 50594. FASHION OUTLET BY PAULLA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000994622. SĄD REJONOWY W GLIWICACH,
X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.09.2022.
[GL.X NS-REJ.KRS/19306/23/366]
UWAGAMSiG 19/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 29.09.2022 DO 31.12.2023
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 536162. FASHION OUTLET BY PAULLA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000994622. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.09.2022.
[RDF/729666/25/687]
MSiG 118/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.06.2025 okres OD
29.09.2022 DO 31.12.2023
Poz. 869994. FASHION OUTLET BY PAULLA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000994622. SĄD REJONOWY W GLIWICACH,
X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.09.2022.
[GL.X NS-REJ.KRS/13360/22/457]
MSiG 197/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 29.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. FASHION
OUTLET BY PAULLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat GLIWICKI gmina KNURÓW
miejscowość KNURÓW 2. miejscowość KNURÓW ulica UL. OGRODOWA nr domu 1C nr lokalu
8 kod pocztowy 44-190 poczta KNURÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 27.09.2022
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. WIDERA 2. PAULA ROMANA 3. [ukryto]
5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.000,00
ZŁ 6. NIE 2 1. WIDERA 2. BARBARA ARKADIA
3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. WIDERA 2. PAULA ROMANA 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 42
Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA 1 2. 46
41 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW TEKSTYLNYCH 2 2. 46 45 Z SPRZEDAŻ HURTOWA PERFUM
I KOSMETYKÓW 3 2. 46 48 Z SPRZEDAŻ HURTOWA ZEGARKÓW, ZEGARÓW I BIŻUTERII 4 2. 47
19 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
WADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ
LUB INTERNET 6 2. 68 20 WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB
DZIERŻAWIONYMI 7 2. 68 10 KUPNO I SPRZEDAŻ
L- NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 8 2. 49
41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Fashion Outlet BY Paulla nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fashion Outlet BY Paulla wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,830% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,12% w 2023 roku. • 0,29% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Fashion Outlet BY Paulla charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fashion Outlet BY Paulla wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 173 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 173 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 173 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Fashion Outlet BY Paulla wyniosły
13 616 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fashion Outlet BY Paulla wyniosła 35 701 zł.
Aktywa trwałe to 7460 zł.
Aktywa obrotowe to 28 241 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 35 701 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -4299 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 40 000 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 35 701 zł sumy bilansowej i -4299 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Zobowiązania Fashion Outlet BY Paulla wyniosły 40 000 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 35 701 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 112%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 40 000 zł w 2023 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 112% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja Fashion Outlet BY Paulla ma 40 000 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 40 000 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Z całości 40 000 zł (100%) ma termin spłaty ponad rok.
Zobowiązania razem
40 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
40 tys. zł
100%
Płynność finansowa
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 6,52 miesiąca.
Aktywa obrotowe (28 241 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 28 241 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
28 tys. zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 6 tys. zł należności i inne: 22 tys. zł
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
Obsługa długu
Organizacja Fashion Outlet BY Paulla: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 5885 zł. Do tego 40 000 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 40 000 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 40 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł6 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka6 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W roku 2023 organizacja miała też 40 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
W latach 2022, 2023 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2022: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Fashion Outlet BY Paulla wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 0 dni, bo obie strony są zerowe - nie opisuje ona terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza0 dni
obie strony zerowe - luka nie opisuje tu terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
rotacja zobowiązań (DPO): 0 dni - brak zobowiązań wobec dostawców albo kwota znikoma wobec kosztów
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): 0 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Fashion Outlet BY Paulla wynoszą 13 614 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 9746 zł, czyli 72% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 3090 zł, czyli 23% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 778 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej14 tys. zł
Usługi obce10 tys. zł · 72%
Zużycie materiałów i energii3 tys. zł · 23%
Pozostałe koszty rodzajowe778 zł · 6%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 14 tys. zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2023 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Fashion Outlet BY Paulla wykazała przychody na poziomie 4316 zł.
Organizacja Fashion Outlet BY Paulla wykazała zysk netto większy niż 29% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia".
Organizacja wykazała przychód większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 15% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 29% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 19% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 15% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2023 był wyższy niż 81% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2023 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2023 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2023 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:4 312,24
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów4 312,24
B. Koszty działalności operacyjnej13 614,34
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii3 090,08
III. Usługi obce9 746,35
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe777,91
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)9 302,10
D. Pozostałe przychody operacyjne4,10
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne4,10
E. Pozostałe koszty operacyjne1,23
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1,23
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-9 299,23
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-9 299,23
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-9 299,23
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Fashion Outlet BY Paulla składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 329 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 329 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+329
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+10 mies. 29 dni09-06-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Widera Paula posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
Widera Barbara posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
Największym udziałowcem od 29.09.2022 jest Widera Paula kontrolująca
80% udziałów.