Organizacja Curyn 4 osiągnęła 1 391 700 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 391 698 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 304 125 zł.
Strata netto wyniosła 1 912 426 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 463 900 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 391 700 zł w 2025 roku. • 609 130 zł w 2024 roku. • 35 303 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -637 475 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -1 912 426 zł w 2025 roku. • -1 847 371 zł w 2024 roku. • -1 003 128 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Curyn 4 wynosi 927 800 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3 479 249 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 309 267 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 927 800 zł w 2025 roku. • 406 087 zł w 2024 roku. • 23 535 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Curyn 4 mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Curyn 4 wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,490% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,88% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Curyn 4 wynosi 2,18%. To oznacza, że firma ma szansę 2,18% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,707% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,18% w 2025 roku. • 1,68% w 2024 roku. • 1,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Curyn 4 charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Curyn 4 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 56 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 56 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 56 tys. zł w 2025 roku. • 24 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Curyn 4 wyniosły
2 252 734
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Curyn 4 wyniosła 13 515 435 zł.
a
ktywa obrotowe to 255 564 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 13 259 872 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 515 435 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -4 757 925 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 18 273 361 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 4 505 145 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 13 515 435 zł w 2025 roku. • 15 221 857 zł w 2024 roku. • 15 514 418 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -14%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 40%.
Marża operacyjna wyniosła -62%.
Marża netto wyniosła -137%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -20.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -45.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Curyn 4 wyniosły 18 273 361 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 13 515 435 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 135%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 6 091 120 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 18 273 361 zł w 2025 roku • 18 067 356 zł w 2024 roku • 16 512 546 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 135% w 2025 roku • 119% w 2024 roku • 106% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Curyn 4 wykazała przychody na poziomie 1 391 700 zł.
Organizacja zarobiła -1 912 426 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -1 912 426 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Curyn 4 wykazała zysk netto większy niż 1% organizacji z branży "Wytwarzanie energii elektrycznej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 67 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-67
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−1 mies. 3 dni12-06-2025
2023
−2 mies. 22 dni24-04-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wójciccy Fundacja Rodzinna posiada 25
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Lis Paweł posiada 25
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Mega Inwest posiada 25
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Wojtas Karol posiada 25
udziałów,
które stanowią
25.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Wojtas Karol (25% udziałów) • Mega Inwest (25% udziałów) • Lis Paweł (25% udziałów) • Wójciccy Fundacja Rodzinna (25% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 15.12.2022 do 13.03.2026: • Wojtas Karol (25% udziałów) • Wójcicki Andrzej (25% udziałów) • Mega Inwest (25% udziałów) • Lis Paweł (25% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 27.09.2022 do 15.12.2022: • Wojtas Karol (50% udziałów) • Lis Paweł (50% udziałów)