SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI DO KWOTY 20 000 ZŁ UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU LUB WICEPREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE A W POZOSTAŁYCH PRZYPADKACH DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Camper Garage wynosi 38 411 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1420 zł a 124 116 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
168 228 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 38 411 zł w
2025 roku. • 174 039 zł w
2024 roku. • 374 867 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Camper Garage wynosi 976 zł.
EBITDA Camper Garage wynosi 976 zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
109 517 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 976 zł w
2025 roku. • 45 785 zł w
2024 roku. • -218 058 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
54 017 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 976 zł w
2025 roku. • 45 785 zł w
2024 roku. • -107 058 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Camper Garage.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Camper Garage.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 10 kwietnia 2025 (MSiG nr 70/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 243457. CAMPER GARAGE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000985990. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.08.2022.
[RDF/706999/25/0]
MSiG 70/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
X V. W P I S Y D O
Poz. 243456. CAMPER GARAGE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000985990. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.08.2022.
[RDF/706999/25/599]
MSiG 70/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 31.03.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1346193. CAMPER GARAGE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000985990. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.08.2022.
[WR.IX NS-REJ.KRS/16628/24/903]
Rzuć okiemMSiG 223/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. CON
FORZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. CAMPER GARAGE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AKT
NOTARIALNY Z DNIA 17-09-2024 ROKU, NOTARIUSZ MAŁGORZATA LULA - MYSZEWSKA,REP.
A NR 5498/2024 - ZMIANY: PAR. 2, PAR. 7, PAR. 23,
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. SOCHA
2. PATRYK KONRAD 3. [ukryto] 5. 1110 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 111.000,00 ZŁ (STO
JEDENAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH) 6. NIE 2 1. OLEJARCZYK 2. GRZEGORZ 3. [ukryto] 5. 740
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 74.000,00
ZŁ. (SIEDEMDZIESIĄT CZTERY TYSIĄCE ZŁOTYCH) 6. NIE wpisać: 3 1. BĄDYRA 2. ERNEST
X V. W P I S Y D O
3. [ukryto] 5. 925 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 92 500,- ZŁ 6. NIE 4 1. GONDEK 2. MARIUSZ
3. [ukryto] 5. 925 UDZIAŁÓW O ŁACZNEJ WARTOŚCI 92 500,- ZŁ 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. SOCHA 2. PATRYK KONRAD 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. OLEJARCZYK
2. GRZEGORZ 3. [ukryto] 5. WICEPREZES
ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 3 1. BĄDYRA 2. ERNEST
3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
4 1. GONDEK 2. MARIUSZ 3. [ukryto] 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 25 62 Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH wpisać: 2 1. 45 20 Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI wykreślić:
1 2. 25 61 Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE
POWŁOK NA METALE 2 2. 66 19 Z POZOSTAŁA
DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH 3 2. 82 99 Z POZOSTAŁA
DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ
NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 70 22 Z POZOSTAŁE
DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
wpisać: 5 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 6 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ
DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 7 2. 33 12
Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN 8 2. 46
14 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH
SIĘ SPRZEDAŻĄ MASZYN, URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH, STATKÓW I SAMOLOTÓW 9 2. 45 32
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW
DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 10 2. 46 18 Z DZIAŁALNOŚĆ
AGENTÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W SPRZEDAŻY POZOSTAŁYCH OKREŚLONYCH TOWARÓW
11 2. 46 69 Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH
MASZYN I URZĄDZEŃ 12 2. 46 90 Z SPRZEDAŻ
HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA 13 2. 47 79
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ARTYKUŁÓW UŻYWANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH
Poz. 435441. CON FORZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000985990. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.08.2022.
[RDF/604416/24/959]
MSiG 107/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 05.08.2022 DO 31.12.2023
Poz. 435440. CON FORZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000985990. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.08.2022.
[RDF/604416/24/558]
MSiG 107/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 21.05.2024 okres OD
05.08.2022 DO 31.12.2023
Poz. 779321. CON FORZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000985990. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
05.08.2022.
[WR.IX NS-REJ.KRS/13789/22/112]
Rzuć okiemMSiG 184/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość ŚWIDNICA ulica UL. PAFALU
nr domu 68 kod pocztowy 58-100 poczta ŚWIDNICA
kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość ŚWIDNICA
ulica UL. PAFALU nr domu 6 B kod pocztowy 58-100
poczta ŚWIDNICA kraj POLSKA
Poz. 663021. CON FORZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000985990. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
05.08.2022.
[WR.IX NS-REJ.KRS/12880/22/533]
MSiG 163/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 05.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CON FORZA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1.
POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat
ŚWIDNICKI gmina ŚWIDNICA miejscowość ŚWIDNICA 2. miejscowość ŚWIDNICA ulica UL. PAFALU
nr domu 68 kod pocztowy 58-100 poczta ŚWIDNICA
kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. AKT
NOTARIALNY Z DNIA 01.08.2022 ROKU NOTARIUSZ
BARTELA RADOSŁAW Z KANCELARII NOTRAIALNEJ R.BARTELA I S.ŁAGODA S.C W ŚWIDNICY, UL.
RYNEK 15, REP., A NR 10545/2022 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. SOCHA 2. PATRYK
KONRAD 3. [ukryto] 5. 1110 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 111.000,00 ZŁ (STO JEDENAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH) 6. NIE 2 1. OLEJARCZYK 2. GRZEGORZ 3. [ukryto] 5. 740
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 74.000,00 ZŁ.
(SIEDEMDZIESIĄT CZTERY TYSIĄCE ZŁOTYCH)
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 185000,00 ZŁ PRub.
Informacja o wniesieniu aportu 1 1. 111000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI
DO KWOTY 20 000 ZŁ UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU LUB WICEPREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE A W POZOSTAŁYCH PRZYPADKACH
DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH
ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 1. SOCHA
2. PATRYK KONRAD 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE 2 1. OLEJARCZYK 2. GRZEGORZ
3. [ukryto] 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 25 62
Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH 1 2. 25 61 Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE 2 2. 66 19 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI
FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ
I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH 3 2. 82 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE
INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Camper Garage nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Camper Garage wynosi 0,07%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,225% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2025 roku. • 0,15% w 2024 roku. • 0,52% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Camper Garage charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Camper Garage wynosi 812 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 146 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 146 zł a 2 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 2 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 812 zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 146 zł w 2025 roku. • 185 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 23 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Camper Garage wyniosły
48 824 zł.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 222 606 zł w 2023 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
28,1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Camper Garage wyniosła 1899 zł.
Aktywa obrotowe to 1899 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1899 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 1899 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 34 402 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 18 060 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1899 zł sumy bilansowej i 1899 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 923 zł sumy bilansowej i 923 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 70 704 zł sumy bilansowej i -34 221 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 51,4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 51,4%.
Marża operacyjna wyniosła 1,96%.
Marża netto wyniosła 1,96%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
180,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
295 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
20 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
20 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1899 zł.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 104 925 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
74 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 148% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja Camper Garage nie wykazała zobowiązań za ten okres (0 zł).
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Zobowiązania razem
0 zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
Organizacja nie wykazała zobowiązań w tym okresie.
Płynność finansowa
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,45 miesiąca.
Aktywa obrotowe (1899 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 1899 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
2 tys. zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 2 tys. zł należności i inne: 74 zł
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,67 w 2023 roku
Obsługa długu
Organizacja Camper Garage nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 1825 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) wynoszą według bilansu 0 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł2 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka2 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2022-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 2 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 608 zł • 2023: bez długu, gotówka 15 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: 4,3 raza • 2023: strata operacyjna
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Camper Garage wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł należności handlowych - to nie jest termin zapłaty od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 0 dni, bo obie strony są zerowe - nie opisuje ona terminów płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza0 dni
obie strony zerowe - luka nie opisuje tu terminów płatności
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
rotacja zobowiązań (DPO): 0 dni - brak zobowiązań wobec dostawców albo kwota znikoma wobec kosztów
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): 0 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2025 roku • 0 dni w 2024 roku • 50 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Camper Garage wynoszą 48 823 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 48 754 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 69 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej49 tys. zł
Zużycie materiałów i energii49 tys. zł · 100%
Pozostałe koszty rodzajowe69 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Usługi obce0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 49 tys. zł w 2025 roku • 3 tys. zł w 2024 roku • 793 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Camper Garage wykazała przychody na poziomie 49 800 zł.
Organizacja Camper Garage wykazała zysk netto większy niż 48% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 18% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
W latach 2022 (05-08-2021 do 31-12-2022), 2023 (05-08-2022 do 31-12-2023) porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 48% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 18% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 3% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 45% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:49 800,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów49 800,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej48 823,17
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii48 754,17
III. Usługi obce0,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe69,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)976,83
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,46
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,46
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)976,37
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)976,37
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)976,37
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Camper Garage składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 47 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 21 dni po terminie.
średnie opóźnienie
-47
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+21 dni05-08-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2023
−1 mies. 25 dni21-05-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Bądyra Ernest posiada 925 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Gondek Mariusz posiada 925 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 15.10.2024) są: • Gondek Mariusz (50% udziałów) • Bądyra Ernest (50% udziałów)
W okresie od 05.08.2022 do 15.10.2024 najwięcej udziałów posiadał
Socha Patryk (60%).