SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami mieszkalnymi w Łodzi i okolicach|Kompleksowa obsługa budynków mieszkalnych|Prace remontowe i wsparcie prawne|Wsparcie dla wspólnot mieszkaniowych
MADAR Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami to firma z ponad 25-letnią tradycją, specjalizująca się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami mieszkalnymi w Łodzi i okolicznych miejscowościach. Firma oferuje kompleksową obsługę nieruchomości, obejmującą wszystkie aspekty związane z administrowaniem budynkami. MADAR dba o wszystkie potrzeby swoich klientów poprzez indywidualne podejście i profesjonalną obsługę. W zakres świadczonych usług wchodzą prace remontowe, pomoc w kwestiach prawnych, administracja codziennymi sprawami budynków oraz wsparcie dla wspólnot mieszkaniowych. Długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół zapewniają wysoką jakość usług i zadowolenie klientów. Firma ceni przejrzystość i efektywną komunikację, co umożliwia bezproblemową współpracę z właścicielami nieruchomości.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Madar osiągnęła 1 511 316 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 502 694 zł. Pozostałe przychody to 8622 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 457 135 zł.
Zysk netto wyniósł 45 558 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 377 829 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 511 316 zł w 2025 roku. • 1 356 972 zł w 2024 roku. • 1 212 811 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 11 390 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 45 558 zł w 2025 roku. • 39 297 zł w 2024 roku. • 71 437 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Madar wynosi 1 254 974 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
65 196 zł a 3 778 289 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 313 743 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 254 974 zł w 2025 roku. • 1 115 362 zł w 2024 roku. • 1 152 093 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Zatrudnienie Madar wynosi 5 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Madar wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,400% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2025 roku. • 2,77% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Madar wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,012% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Madar charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Madar wynosi 28 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 7 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 60 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 7 tys. zł a 60 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 28 tys. zł w 2025 roku. • 25 tys. zł w 2024 roku. • 25 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 7 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 60 tys. zł w 2025 roku. • 54 tys. zł w 2024 roku. • 48 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
615 216
zł.
Koszty operacyjne Madar wyniosły
1 454 016
zł.
Wynagrodzenia stanowią
42%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
153 804 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 615 216 zł w 2025 roku • 508 247 zł w 2024 roku • 426 543 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
10.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
42% w 2025 roku •
39% w 2024 roku •
38% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Madar wyniosła 124 575 zł.
a
ktywa obrotowe to 124 575 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 124 575 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 86 928 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 37 646 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 31 144 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 124 575 zł w 2025 roku. • 103 270 zł w 2024 roku. • 107 588 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 37%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 52%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Madar wyniosły 37 646 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 124 575 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 30%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 9412 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 37 646 zł w 2025 roku • 31 900 zł w 2024 roku • 30 515 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 30% w 2025 roku • 31% w 2024 roku • 28% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Madar wykazała przychody na poziomie 1 511 316 zł.
Organizacja zarobiła 48 662 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3104 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 45 558 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 6% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 776 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3104 zł w 2025 roku • 5520 zł w 2024 roku • 7224 zł w 2023 roku