Organizacja Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu osiągnęła 1 554 807 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 554 771 zł. Pozostałe przychody to 36 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 503 669 zł.
Zysk netto wyniósł 51 102 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 222 115 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 554 807 zł w 2024 roku. • 1 650 044 zł w 2023 roku. • 1 579 687 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 7300 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 51 102 zł w 2024 roku. • 193 617 zł w 2023 roku. • 69 455 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wynosi 1 320 384 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
79 440 zł a 3 887 017 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 188 626 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 320 384 zł w 2024 roku. • 2 060 826 zł w 2023 roku. • 1 373 722 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wynosi 51 tys. zł.
EBITDA Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wynosi 123 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wynosi 4 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2024 roku. • 5 os. w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku. • 0,09% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wynosi 20 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 62 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 62 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 20 tys. zł w 2024 roku. • 42 tys. zł w 2023 roku. • 16 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 19 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 62 tys. zł w 2024 roku. • 66 tys. zł w 2023 roku. • 63 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
378 369
zł.
Koszty operacyjne Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wyniosły
1 503 705
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
54 053 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 378 369 zł w 2024 roku • 406 269 zł w 2023 roku • 316 235 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25% w 2024 roku •
28% w 2023 roku •
21% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wyniosła 830 438 zł.
a
ktywa obrotowe to 647 297 zł.
a
ktywa trwałe to 183 141 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 830 438 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 724 518 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 105 920 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 118 634 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 830 438 zł w 2024 roku. • 550 025 zł w 2023 roku. • 449 337 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 48%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wyniosły 724 518 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 830 438 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 87%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 103 503 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 724 518 zł w 2024 roku • 301 589 zł w 2023 roku • 392 299 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 87% w 2024 roku • 55% w 2023 roku • 87% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wykazała przychody na poziomie 1 554 807 zł.
Organizacja zarobiła 51 102 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 51 102 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Spółdzielnia Mieszkaniowa NA Wzgórzu wykazała zysk netto większy niż 62% organizacji z branży "Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie".
Organizacja wykazała przychód większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 63% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 49% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 86% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 53% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 70% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 83% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 49 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 2 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+49
dni względem terminu
3
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+2 dni17-07-2025
2023
+1 mies. 23 dni06-09-2024
2022
+8 mies. 3 dni14-03-2024
2021
+5 dni20-10-2022
2020
−28 dni17-09-2021
2019
−29 dni16-09-2020
2018
−14 dni01-07-2019
2017
+5 mies. 7 dni19-12-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki