Organizacja Woodmaster Maciej Sokołowski osiągnęła 39 863 940 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 39 863 940 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 38 076 291 zł.
Zysk netto wyniósł 1 787 649 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 118 520 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 39 863 940 zł w 2025 roku. • 31 176 350 zł w 2024 roku. • 24 214 220 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -332 269 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 787 649 zł w 2025 roku. • 1 652 953 zł w 2024 roku. • 1 345 044 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Woodmaster Maciej Sokołowski wynosi 37 863 680 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 137 124 zł a 99 659 850 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 633 963 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 37 863 680 zł w 2025 roku. • 30 942 469 zł w 2024 roku. • 23 829 973 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Woodmaster Maciej Sokołowski wynosi 2,05 mln zł.
EBITDA Woodmaster Maciej Sokołowski wynosi 2,18 mln zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
263 807 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 2 052 706 zł w
2025 roku. • 1 727 850 zł w
2024 roku. • 1 509 352 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
265 698 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 2 178 778 zł w
2025 roku. • 1 856 617 zł w
2024 roku. • 1 636 443 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Woodmaster Maciej Sokołowski wynosi 4 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Woodmaster Maciej Sokołowski wynosi 2,78%. To oznacza, że firma ma szansę 2,78% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,78% w 2025 roku. • 2,81% w 2024 roku. • 2,83% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Woodmaster Maciej Sokołowski wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Woodmaster Maciej Sokołowski charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Woodmaster Maciej Sokołowski wynosi 1,06 mln zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 308 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,83 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 308 tys. zł a 1,83 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 1,06 mln zł w 2025 roku. • 878 tys. zł w 2024 roku. • 622 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 308 tys. zł w 2025 roku. • 259 tys. zł w 2024 roku. • 226 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,83 mln zł w 2025 roku. • 1,55 mln zł w 2024 roku. • 969 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
346 724
zł.
Koszty operacyjne Woodmaster Maciej Sokołowski wyniosły
37 811 234
zł.
Wynagrodzenia stanowią
1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
78 523 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 346 724 zł w 2025 roku • 282 376 zł w 2024 roku • 233 404 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1% w 2025 roku •
1% w 2024 roku •
1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Woodmaster Maciej Sokołowski wyniosła 6 660 785 zł.
a
ktywa obrotowe to 6 363 954 zł.
a
ktywa trwałe to 296 831 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6 660 785 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 144 619 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 516 166 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -279 848 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 6 660 785 zł w 2025 roku. • 5 171 993 zł w 2024 roku. • 3 980 101 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 27%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 32%.
Marża operacyjna wyniosła 5%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -5.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Woodmaster Maciej Sokołowski wyniosły 1 144 619 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6 660 785 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 17%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -212 424 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 144 619 zł w 2025 roku • 443 430 zł w 2024 roku • 904 121 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 17% w 2025 roku • 9% w 2024 roku • 23% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Woodmaster Maciej Sokołowski wykazała przychody na poziomie 39 863 940 zł.
Organizacja zarobiła 1 997 553 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 209 904 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 787 649 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 52 476 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 209 904 zł w 2025 roku • 7038 zł w 2024 roku • 6852 zł w 2023 roku
Organizacja Woodmaster Maciej Sokołowski wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 96% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 20%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 96% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 94% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 39% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 20%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 110 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-110
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−3 mies. 2 dni14-04-2025
2023
−3 mies. 14 dni02-04-2024
2022
−3 mies. 19 dni28-03-2023
2022
−5 mies. 3 dni15-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sokołowski Maciej posiada 10890
udziałów,
które stanowią
99.0% firmy.