Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Matczak wynosi 285 719 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
30 310 zł a 750 781 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
285 718 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 285 719 zł w
2023 roku. • 0,53 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Matczak wynosi 60 tys. zł.
EBITDA Matczak wynosi 60 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
73 814 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 60 303 zł w
2023 roku. • -13 511 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
73 814 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 60 303 zł w
2023 roku. • -13 511 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Matczak mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji Matczak.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 marca 2025 (MSiG nr 49/2025).
W dniu 04.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
W dniu 04.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.03.2025 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
W dniu 04.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 22.03.2022 DO 31.12.2022
W dniu 04.03.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.03.2025 okres OD
22.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 357703. MATCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWO-
-AKCYJNA. KRS 0000961253. SĄD REJONOWY
DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU,
VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22.03.2022.
[WR.VI NS-REJ.KRS/14553/22/612]
Rzuć okiemMSiG 114/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 06.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o statucie wpisać:
1 1. 31.05.2022R., REP. A NR 1554/2022, NOTARIUSZ
CECYLIA STERC, KANCELARIA NOTARIALNA WE
WROCŁAWIU; ZMIENIONO § 4 STATUTU.
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 2.
22 Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
Poz. 155467. MATCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA. KRS 0000961253. SĄD REJONOWY
DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU,
VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22.03.2022.
[WR.VI NS-REJ.KRS/4280/22/62]
MSiG 62/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 22.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 3. MATCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 4. NIE 5. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość
WROCŁAW ulica RYNEK nr domu 60 kod pocztowy
50-116 poczta WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o statucie 1 1. 31.01.2022 R., NOTARIUSZ
STERC CECYLIA, KANCELARIA NOTARIALNA
WE WROCŁAWIU, REPERTORIUM A NR 358/2022
11.03.2022 R., NOTARIUSZ CECYLIA STERC, KANCELARIA NOTARIALNA WE WROCŁAWIU, REPERTORIUM A NR 822/2022 - ZMIENIONO § 5 UST.
1, § 6, § 23 STATUTU. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY Rub. 7. Dane komplementariuszy 1 1. MATCZAK 2. EWELINA KATARZYNA 3. [ukryto]
5. NIE 8. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 50000,00 ZŁ
2. 50000 3. 1,00 ZŁ 4. 50000,00 ZŁ PRub. Informacja o wniesieniu aportu 1 1. 0,00 ZŁ Rub. 9. Emisje
akcji 1 1. AKCJE SERII A 2. 50000 3. AKCJE NIE SĄ
UPRZYWILEJOWANE
Dz. 2. Rub. 1. Uprawnieni do reprezentowania
spółki 1 1. SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ KOMPLEMENTARIUSZE, KTÓRYCH Z MOCY STATUTU LUB PRAWOMOCNEGO ORZECZENIA SĄDU NIE POZBAWIONO PRAWA REPREZENTOWANIA SPÓŁKI.
PRub. Dane komplementariuszy reprezentujących
spółkę 1 1. MATCZAK 2. EWELINA KATARZYNA
3. [ukryto]
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10
Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 1 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB
DZIERŻAWIONYMI 2 2. 68 31 Z POŚREDNICTWO
W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 3 2. 68 32
Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANENA ZLECENIE
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Matczak nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Matczak wynosi 0,52%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,160% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,52% w 2023 roku. • 0,29% w 2022 roku. • 0,20% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Matczak charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Matczak wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 14 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 8 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2023 roku. • 0,03 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Matczak wyniosły
2427 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Matczak wyniosła 930 863 zł.
Aktywa obrotowe to 930 863 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 930 863 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 41 323 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 889 540 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 198 417 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 54 834 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 930 863 zł sumy bilansowej i 41 323 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 732 445 zł sumy bilansowej i -13 511 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5,89%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 132,7%.
Marża operacyjna wyniosła 96,13%.
Marża netto wyniosła 87,41%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
8 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
33 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 668 134 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
1 668 125 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Matczak wyniosły 889 540 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 930 863 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 95,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 143 583 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 889 540 zł w 2023 roku • 745 956 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 96% w 2023 roku • 102% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Matczak ma 889 540 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część to rezerwy i rozliczenia: 860 568 zł (97%).
Pozostali, 18 750 zł (2%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
890 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
97%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
5 tys. zł
<1%
Państwo
podatki, cła i ZUS
5 tys. zł
<1%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
861 tys. zł
97%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
19 tys. zł
2%
W roku 2023 największa część zobowiązań stanowią rezerwy i rozliczenia (bez konkretnego wierzyciela): 97% (w 2022: 99%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2022 i w 2023.
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Matczak wynosi 32,13 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 32,13.
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,62 miesiąca.
gotówka od ręki: 328 zł należności i inne: 931 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 32,13 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
32,13
płynność bieżąca
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 32,13 w 2023 roku • 138,04 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja Matczak nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 328 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 889 540 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł328 zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka328 zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2021-2023 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2023: bez długu, gotówka 328 zł • 2022: bez długu, gotówka 88 zł • 2021: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek • 2021: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Matczak wynosi 69 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 715 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -646 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 11 849 zł, z czego 11 849 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-646 dni
firma płaci dostawcom 646 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 69 dni
715 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 715 dniach
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 69 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Matczak wynoszą 1960 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1960 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej2 tys. zł
Usługi obce2 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 2 tys. zł w 2023 roku • 7 tys. zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2023 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Matczak wykazała przychody na poziomie 62 730 zł.
Organizacja zarobiła 60 303 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 5469 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 54 834 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,1% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 5469 zł w 2023 roku
Organizacja Matczak wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 49% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 77% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 49% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 62% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 77% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:62 729,27
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów62 729,27
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej1 959,60
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce1 959,60
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)60 769,67
D. Pozostałe przychody operacyjne0,75
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,75
E. Pozostałe koszty operacyjne467,12
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne467,12
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)60 303,30
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)60 303,30
J. Podatek dochodowy5 469,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)54 834,30
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Matczak składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 415 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 232 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+415
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+7 mies. 22 dni04-03-2025
2022
+19 mies. 28 dni04-03-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie