Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Enviage wynosi 5147 zł.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5147 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Enviage wynosi -29 tys. zł.
EBITDA Enviage wynosi -29 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -29 460 zł w
2022 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -29 460 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji Enviage.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 24 kwietnia 2025 (MSiG nr 79/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 297949. ENVIAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000959531. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
14.03.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/19506/25/574]
Rzuć okiemMSiG 79/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. ZŁOTA
nr domu 75A nr lokalu 7 kod pocztowy 00-819
poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA kraj POLSKA
Poz. 1240149. ENVIAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000959531. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2022.
[RDF/563555/23/26]
MSiG 192/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 08.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1240148. ENVIAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000959531. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2022.
[RDF/563555/23/625]
MSiG 192/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 08.03.2022 DO 31.12.2022
Poz. 1240147. ENVIAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000959531. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.03.2022.
[RDF/563555/23/224]
MSiG 192/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.09.2023 okres OD
08.03.2022 DO 31.12.2022
ADA
Poz. 196201. ENVIAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000959531. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
14.03.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/16765/22/79]
Rzuć okiemMSiG 73/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.04.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 2. Kapitał
został pokryty
Poz. 136646. ENVIAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000959531. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
14.03.2022.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/11899/22/392]
MSiG 57/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 14.03.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ENVIAGE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA
ulica UL. ZŁOTA nr domu 75A nr lokalu 7 kod
pocztowy 00-819 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 08.03.2022
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. PYTEL 2. SONIA KATARZYNA 3. [ukryto]
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10000
PLN 6. NIE 2 1. OLĘDZKA 2. DOMINIKA MARIA
3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10000 PLN 6. NIE 3 1. RUDYŃSKI 2. ŁUKASZ
3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 10000 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki
1. 30000,00 ZŁ 2. Kapitał nie został pokryty
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
X V. W P I S Y D
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. PYTEL 2. SONIA KATARZYNA 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. OLĘDZKA
2. DOMINIKA MARIA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. RUDYŃSKI 2. ŁUKASZ
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 91
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ
DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
1 2. 53 20 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA 2 2. 14 13 Z PRODUKCJA
POZOSTAŁEJ ODZIEŻY WIERZCHNIEJ 3 2. 14 14
Z PRODUKCJA BIELIZNY 4 2. 14 19 Z PRODUKCJA
POZOSTAŁEJ ODZIEŻY I DODATKÓW DO ODZIEŻY
5 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA
PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 6 2. 47 82 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY
I OBUWIA PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH 7 2. 47 71 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 8 2. 32 13 Z PRODUKCJA SZTUCZNEJ BIŻUTERII I WYROBÓW PODOBNYCH 9 2. 59
11 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ
FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Enviage nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Enviage wynosi 0,52%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,320% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,52% w 2022 roku. • 0,20% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Enviage charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Enviage wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 316 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 316 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 316 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Enviage wyniosły
37 354 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Enviage wyniosła 65 182 zł.
Aktywa obrotowe to 65 182 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 65 182 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -1414 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 66 596 zł.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 65 182 zł sumy bilansowej i -1414 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 65 182 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 102,2%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 66 596 zł w 2022 roku
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 102% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja Enviage ma 66 596 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 64 509 zł (97%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Z całości 64 509 zł (97%) ma termin spłaty ponad rok.
Zobowiązania razem
67 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
97%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
2 tys. zł
2%
Państwo
podatki, cła i ZUS
168 zł
<1%
Klienci
zaliczki, klienci spoza grupy kapitałowej
369 zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
65 tys. zł
97%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Enviage wynosi 31,24 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,6 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,3, czyli same środki pieniężne pokrywają 30% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,17 miesiąca.
Aktywa obrotowe (65 182 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (2087 zł) o 63 095 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
65 tys. zł
2 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 631 zł należności i inne: 631 zł zapasy (materiały, produkty, towary): 64 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 31,24 zł, z czego 0,30 zł w gotówce.
31,24
płynność bieżąca
0,6
płynność szybka
0,3
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 31,24 w 2022 roku
Oś wykresu jest przycięta do 0,8, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych lat. Poza kadrem: • płynność bieżąca: 31,24 w 2022 roku
Obsługa długu
Organizacja Enviage: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 631 zł. Do tego 64 509 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 1879 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 66 596 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 65 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł631 zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka631 zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 2 tys. zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
W roku 2022 organizacja miała też 65 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
W latach 2021, 2022 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2021: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2022: strata operacyjna • 2021: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Enviage wynosi 18 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 12 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 5 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 2421 dni. Tak skrajna wartość nie opisuje zwykłego czasu obrotu zapasów - zwykle wynika z zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru (zapasy ÷ przychody × długość okresu), a bywa też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Należności handlowe organizacji wynoszą 463 zł, z czego 463 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza5 dni
firma płaci dostawcom 5 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
18 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 18 dni
12 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 12 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): 2426 dni, orientacyjnie - wartość skrajna, wynika z nietypowej rotacji należności, zapasów albo zobowiązań i nie opisuje realnego cyklu obrotu gotówki
Rotacja zapasów2421 dni
zapasy leżą w magazynie 2421 dni
2421 dni≫
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Należności handlowe463 zł
klienci są winni firmie 463 zł
do 12 miesięcy463 zł · 100%
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 18 dni w 2022 roku
Oś wykresu jest przycięta do 20 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zapasów: 2421 dni w 2022 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Enviage wynoszą 37 354 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 24 662 zł, czyli 66% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 7069 zł, czyli 19% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 2336 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej37 tys. zł
Usługi obce25 tys. zł · 66%
Zużycie materiałów i energii7 tys. zł · 19%
Podatki i opłaty2 tys. zł · 6%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów2 tys. zł · 5%
Pozostałe koszty rodzajowe1 tys. zł · 4%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 37 tys. zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2022 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Enviage wykazała przychody na poziomie 7894 zł.
Organizacja Enviage wykazała zysk netto większy niż 14% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 34% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:7 894,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów7 894,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej37 354,20
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii7 068,74
III. Usługi obce24 662,33
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)2 335,61
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 468,74
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów1 818,78
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-29 460,20
D. Pozostałe przychody operacyjne0,21
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,21
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-29 459,99
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe1 954,19
I. Odsetki, w tym: (+1)1 878,90
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne75,29
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-31 414,18
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-31 414,18
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Enviage składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 72 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 72 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+72
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+2 mies. 12 dni25-09-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Olędzka Dominika posiada 100 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Pytel Sonia posiada 100 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Rudyński Łukasz posiada 100 udziałów, które stanowią 33,3% firmy.
Pozostałe 0,1% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największymi udziałowcami (od 14.03.2022) są: • Olędzka Dominika (33% udziałów) • Rudyński Łukasz (33% udziałów) • Pytel Sonia (33% udziałów)