Organizacja Puma Group osiągnęła 92 397 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 92 397 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 83 750 zł.
Zysk netto wyniósł 8647 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 23 099 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 92 397 zł w 2025 roku. • 113 186 zł w 2024 roku. • 97 624 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2162 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 8647 zł w 2025 roku. • 24 733 zł w 2024 roku. • 12 843 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Puma Group wynosi 713 032 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
86 470 zł a 3 289 845 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 62 624 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 713 032 zł w 2025 roku. • 784 749 zł w 2024 roku. • 595 248 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Puma Group.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Puma Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Puma Group wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Puma Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Puma Group wynosi 34 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 164 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 164 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 34 tys. zł w 2025 roku. • 35 tys. zł w 2024 roku. • 24 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 164 tys. zł w 2025 roku. • 163 tys. zł w 2024 roku. • 128 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
32 158
zł.
Koszty operacyjne Puma Group wyniosły
82 434
zł.
Wynagrodzenia stanowią
39%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
8040 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 32 158 zł w 2025 roku • 31 974 zł w 2024 roku • 31 638 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
39% w 2025 roku •
37% w 2024 roku •
39% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Puma Group wyniosła 824 708 zł.
a
ktywa obrotowe to 85 415 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 739 293 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 824 708 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 822 461 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2247 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 50 919 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 824 708 zł w 2025 roku. • 816 151 zł w 2024 roku. • 660 137 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 11%.
Marża netto wyniosła 9%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Puma Group wyniosły 2247 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 824 708 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -518 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2247 zł w 2025 roku • 2336 zł w 2024 roku • 21 746 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2025 roku • 0% w 2024 roku • 3% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Puma Group wykazała przychody na poziomie 92 397 zł.
Organizacja zarobiła 9948 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1301 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 8647 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 13% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 325 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1301 zł w 2025 roku • 2934 zł w 2024 roku • 4027 zł w 2023 roku