SĄD REJONOWY W CZĘSTOCHOWIE, XVII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja PM Technix osiągnęła 1 841 547 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 413 324 zł. Pozostałe przychody to 428 223 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 374 383 zł.
Zysk netto wyniósł 38 941 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 460 387 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 841 547 zł w 2025 roku. • 2 279 127 zł w 2024 roku. • 1 579 900 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9735 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 38 941 zł w 2025 roku. • 233 418 zł w 2024 roku. • -243 618 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji PM Technix wynosi 1 637 897 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
254 436 zł a 4 603 868 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 409 474 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 637 897 zł w 2025 roku. • 2 678 322 zł w 2024 roku. • 1 126 656 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w PM Technix.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji PM Technix wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,362% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji PM Technix wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,60% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
PM Technix charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla PM Technix wynosi 39 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 100 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 100 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 39 tys. zł w 2025 roku. • 57 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 100 tys. zł w 2025 roku. • 83 tys. zł w 2024 roku. • 63 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
81 229
zł.
Koszty operacyjne PM Technix wyniosły
1 767 818
zł.
Wynagrodzenia stanowią
5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
20 307 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 81 229 zł w 2025 roku • 61 748 zł w 2024 roku • 63 613 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5% w 2025 roku •
3% w 2024 roku •
3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów PM Technix wyniosła 885 311 zł.
a
ktywa obrotowe to 832 959 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 52 352 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 885 311 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 339 249 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 546 063 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 221 328 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 885 311 zł w 2025 roku. • 840 746 zł w 2024 roku. • 837 607 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 4%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 11%.
Marża operacyjna wyniosła -25%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania PM Technix wyniosły 546 063 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 885 311 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 62%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 136 516 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 546 063 zł w 2025 roku • 540 438 zł w 2024 roku • 739 754 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 62% w 2025 roku • 64% w 2024 roku • 88% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja PM Technix wykazała przychody na poziomie 1 841 547 zł.
Organizacja zarobiła 54 627 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 15 686 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 38 941 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 29% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3922 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 15 686 zł w 2025 roku • 13 643 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku