Organizacja Rema Apartamenty osiągnęła 28 050 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 395 zł. Pozostałe przychody to 27 655 zł.
Całkowite koszty wyniosły 24 103 zł.
Strata netto wyniosła 23 708 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 7012 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 28 050 zł w 2025 roku. • 7 716 376 zł w 2024 roku. • 14 441 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5927 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -23 708 zł w 2025 roku. • 1 478 837 zł w 2024 roku. • -57 244 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rema Apartamenty wynosi 1 042 097 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 5 458 120 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 260 524 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 042 097 zł w 2025 roku. • 12 100 778 zł w 2024 roku. • 9627 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Rema Apartamenty wynosi -51 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Rema Apartamenty.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rema Apartamenty wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rema Apartamenty wynosi 0,68%. To oznacza, że firma ma szansę 0,68% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,155% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,68% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,51% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Rema Apartamenty charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rema Apartamenty wynosi 123 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 477 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 477 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
31 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 123 tys. zł w 2025 roku. • 306 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 231 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 477 tys. zł w 2025 roku. • 486 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Rema Apartamenty wyniosły
51 758
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rema Apartamenty wyniosła 3 254 398 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 253 898 zł.
a
ktywa trwałe to 500 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 254 398 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 889 868 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 364 530 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 813 600 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 254 398 zł w 2025 roku. • 3 278 288 zł w 2024 roku. • 7 909 587 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2%.
Marża operacyjna wyniosła -13,002%.
Marża netto wyniosła -85%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3250.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -21.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rema Apartamenty wyniosły 1 889 868 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 254 398 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 58%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 472 467 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 889 868 zł w 2025 roku • 1 890 050 zł w 2024 roku • 8 000 186 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 58% w 2025 roku • 58% w 2024 roku • 101% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rema Apartamenty wykazała przychody na poziomie 28 050 zł.
Organizacja zarobiła -23 708 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -23 708 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 137 066 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Rema Apartamenty wykazała zysk netto większy niż 25% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
Organizacja wykazała przychód większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 25% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 44% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 73% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 209 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+209
dni względem terminu
1
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
+8 mies. 22 dni03-04-2026
2023
+5 mies.12-12-2024
2022
+17 mies. 6 dni12-12-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kalinowska Edyta posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Tuszyńska Anna posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.