Organizacja Remontowo-Montażowe Szkłobudowa osiągnęła 5 608 729 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 5 591 083 zł. Pozostałe przychody to 17 646 zł.
Całkowite koszty wyniosły 5 855 545 zł.
Strata netto wyniosła 264 462 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 336 861 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 5 608 729 zł w 2025 roku. • 6 327 360 zł w 2024 roku. • 4 931 354 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -31 118 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -264 462 zł w 2025 roku. • 228 502 zł w 2024 roku. • -136 857 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wynosi 13 218 255 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 50 555 211 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 745 690 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 13 218 255 zł w 2025 roku. • 13 309 697 zł w 2024 roku. • 11 298 337 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wynosi -167 tys. zł.
EBITDA Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wynosi 517 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
15 714 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -167 125 zł w
2025 roku. • 297 896 zł w
2024 roku. • -129 053 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
96 399 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 517 038 zł w
2025 roku. • 765 112 zł w
2024 roku. • 251 921 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wynosi 10 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 os. w 2025 roku. • 11 os. w 2024 roku. • 10 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wynosi 2,89%. To oznacza, że firma ma szansę 2,89% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,89% w 2025 roku. • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wynosi 0,37%. To oznacza, że firma ma szansę 0,37% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,004% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,37% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,35% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Remontowo-Montażowe Szkłobudowa charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wynosi 399 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,53 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,53 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
47 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 399 tys. zł w 2025 roku. • 248 tys. zł w 2024 roku. • 251 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,53 mln zł w 2025 roku. • 2,18 mln zł w 2024 roku. • 2,14 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
929 511
zł.
Koszty operacyjne Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wyniosły
5 758 209
zł.
Wynagrodzenia stanowią
16%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
67 842 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 929 511 zł w 2025 roku • 952 108 zł w 2024 roku • 844 419 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
16% w 2025 roku •
16% w 2024 roku •
17% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wyniosła 14 973 313 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 050 962 zł.
a
ktywa trwałe to 13 922 351 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 14 973 313 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 334 511 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 12 638 803 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 362 959 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 14 973 313 zł w 2025 roku. • 14 725 973 zł w 2024 roku. • 14 215 101 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2%.
Marża operacyjna wyniosła -3%.
Marża netto wyniosła -5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wyniosły 2 334 511 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 14 973 313 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 16%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -331 862 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 334 511 zł w 2025 roku • 3 822 709 zł w 2024 roku • 3 534 077 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 16% w 2025 roku • 26% w 2024 roku • 25% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wykazała przychody na poziomie 5 608 729 zł.
Organizacja zarobiła -264 462 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -264 462 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 32 300 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Remontowo-Montażowe Szkłobudowa wykazała zysk netto większy niż 6% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.07%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 6% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 88% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 84% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 39% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.07%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 5 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 84 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 90 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-84
dni względem terminu
5
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies.16-04-2026
2024
−4 mies.17-03-2025
2023
−4 mies. 5 dni12-03-2024
2022
−1 mies. 6 dni09-06-2023
2021
−1 mies. 20 dni26-08-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sobolewski Jacek posiada 111436
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 20.05.2025 jest Sobolewski Jacek kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 11.08.2021 do 20.05.2025
był Sobolewski Jacek kontrolując 100% udziałów.