SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja T'attelier osiągnęła 190 945 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 190 930 zł. Pozostałe przychody to 15 zł.
Całkowite koszty wyniosły 249 482 zł.
Strata netto wyniosła 58 552 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 190 945 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 190 945 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -58 552 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -58 552 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji T'attelier wynosi 127 297 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 477 363 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 127 297 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 127 297 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT T'attelier wynosi -59 tys. zł.
EBITDA T'attelier wynosi -52 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie T'attelier mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji T'attelier wynosi 2,77%. To oznacza, że firma ma szansę 2,77% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,600% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,77% w 2021 roku. • 4,37% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji T'attelier wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,020% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2021 roku. • 0,06% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
T'attelier charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla T'attelier wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2020 a 2021 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
55 299
zł.
Koszty operacyjne T'attelier wyniosły
249 469
zł.
Wynagrodzenia stanowią
22%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
55 299 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 55 299 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
22.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
22% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów T'attelier wyniosła 5240 zł.
a
ktywa obrotowe to 5240 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5240 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 58 792 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -53 552 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5240 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5240 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.