FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000866595 NIP 6342983078 REGON 387378632

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
57 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
716
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-86 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
455
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
KATOWICE
Adres
UL. BERNARDA KRAWCZYKA, 1
Kod pocztowy
40-423
Rejestracja
2020-10-27
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Farma F3 osiągnęła 716 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 266 zł. Pozostałe przychody to 450 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 87 128 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 86 412 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 356 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 716 zł w 2025 roku.
• 51 zł w 2024 roku.
• 3 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 36 295 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -86 412 zł w 2025 roku.
• -10 956 zł w 2024 roku.
• -13 822 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Farma F3 wynosi 455 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 227 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 455 zł w 2025 roku.
• 32 zł w 2024 roku.
• 2 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Farma F3 wynosi -82 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 37 622 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -82 243 zł w 2025 roku.
• -4149 zł w 2024 roku.
• -6998 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Farma F3.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 14 obwieszczeń dotyczących organizacji Farma F3.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 13 sierpnia 2025 (MSiG nr 156/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
14 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
14 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 912641. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/764712/25/11]
    MSiG 156/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/764712/25/11 Nr ogłoszenia: 912641
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 912640. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/764712/25/610]
    MSiG 156/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/764712/25/610 Nr ogłoszenia: 912640
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 08.07.2025 okres OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 277639. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SĄD REJONOWY KATOWICE - WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.10.2020. [KA.VIII NS-REJ.KRS/9416/25/787]
    Rzuć okiem MSiG 76/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/9416/25/787 Nr ogłoszenia: 277639
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 2. miejscowość KATOWICE ulica UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA nr domu 6 nr lokalu 2 kod pocztowy 40-064 poczta KATOWICE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość KATOWICE ulica UL. BERNARDA KRAWCZYKA nr domu 2 nr lokalu 6 kod pocztowy 40-423 poczta KATOWICE kraj POLSKA Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. COLUMBUS&FARMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 386821835 4. 0000856022 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 PLN 6. TAK wpisać: 2 1. FARMY FOTOWOLTAIKI POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA 3. 272624250 4. 0000426336 5. 10 UDZIAŁOW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 5.000 ZŁ 6. TAK
  4. Poz. 1358945. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SĄD RS REJONOWY KATOWICE - WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.10.2020. [KA.VIII NS-REJ.KRS/30263/24/366]
    Rzuć okiem MSiG 224/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/30263/24/366 Nr ogłoszenia: 1358945
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.10.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: ji Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. SIEMOŃSKI 2. MAREK 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. KITA 2. KAMIL PIOTR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  5. Poz. 1250450. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/676868/24/295]
    MSiG 180/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/676868/24/295 Nr ogłoszenia: 1250450
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  6. Poz. 1250449. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/676868/24/894]
    MSiG 180/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/676868/24/894 Nr ogłoszenia: 1250449
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 29.08.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  7. Poz. 1357608. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ : ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/570649/23/923]
    MSiG 229/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/570649/23/923 Nr ogłoszenia: 1357608
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 15.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  8. Poz. 1357607. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/570649/23/522]
    MSiG 229/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/570649/23/522 Nr ogłoszenia: 1357607
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.11.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 15.11.2023 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  9. Poz. 956607. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/435828/22/995]
    MSiG 204/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/435828/22/995 Nr ogłoszenia: 956607
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 27.10.2020 DO 31.12.2021
  10. Poz. 941365. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/435828/22/594]
    MSiG 203/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/435828/22/594 Nr ogłoszenia: 941365
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 27.10.2020 DO 31.12.2021
  11. Poz. 941364. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.10.2020. [RDF/435828/22/193]
    MSiG 203/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/435828/22/193 Nr ogłoszenia: 941364
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 05.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 05.10.2022 okres OD 27.10.2020 DO 31.12.2021
  12. Poz. 439797. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SĄD REJONOWY KATOWICE - WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.10.2020. [KA.VIII NS-REJ.KRS/16728/22/998]
    Rzuć okiem MSiG 128/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/16728/22/998 Nr ogłoszenia: 439797
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji X V. W P I S Y D O podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. GÓRSKI 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. SIEMOŃSKI 2. MAREK 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
  13. Poz. 235328. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.10.2020. [KA.VIII NS-REJ.KRS/9397/21/643]
    Rzuć okiem MSiG 79/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/9397/21/643 Nr ogłoszenia: 235328
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość KATOWICE ulica UL. MICHAŁA DRZYMAŁY nr domu 4 nr lokalu 1 kod pocztowy 40-059 poczta KATOWICE kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość KATOWICE ulica UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA nr domu 6 nr lokalu 2 kod pocztowy 40-064 poczta KATOWICE kraj POLSKA
  14. Poz. 1052716. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000866595. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.10.2020. [KA.VIII NS-REJ.KRS/25399/20/172]
    MSiG 216/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KA.VIII NS-REJ.KRS/25399/20/172 Nr ogłoszenia: 1052716
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. FARMA F3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE powiat KATOWICE gmina KATOWICE miejscowość KATOWICE 2. miejscowość KATOWICE ulica UL. MICHAŁA DRZYMAŁY nr domu 4 nr lokalu 1 kod pocztowy 40-059 poczta KATOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 21.10.2020R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. COLUMBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 386821835 4. 0000856022 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 PLN 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. GÓRSKI 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 35 11 Z WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ 1 2. 27 11 Z PRODUKCJA ELEKTRYCZNYCH SILNIKÓW, PRĄDNIC I TRANSFORMATORÓW 2 2. 27 12 Z PRODUKCJA APARATURY ROZDZIELCZEJ I STEROWNIotu CZEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ 3 2. 35 14 Z HANDEL ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ 4 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 5 2. 64 99 Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH 6 2. 62 09 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH 7 2. 71 20 B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE 8 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Farma F3 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Farma F3 wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,300% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,12% w 2025 roku.
• 1,53% w 2024 roku.
• 0,52% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Farma F3 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Farma F3 wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 21 zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 21 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 21 zł w 2025 roku.
• 2 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Farma F3 wyniosły 82 509 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 2064 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 1310 zł w 2022 roku
• 3374 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 11,9 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 22,9% w 2022 roku
• 34,8% w 2021 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Farma F3 wyniosła 56 788 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa trwałe to 29 400 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 27 388 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 56 788 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -121 013 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 177 801 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 8947 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 48 684 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 56 788 zł sumy bilansowej i -121 013 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 39 015 zł sumy bilansowej i -34 601 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 38 895 zł sumy bilansowej i -23 645 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -152,16%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -30 974,41%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -12 076,84%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 58 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 119 097,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 259 777,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Farma F3 wyniosły 177 801 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 56 788 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 313,1%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 57 631 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 177 801 zł w 2025 roku
• 73 615 zł w 2024 roku
• 62 540 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 76 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 313% w 2025 roku
• 189% w 2024 roku
• 161% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Farma F3 wynosi 0,15 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (27 388 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (177 801 zł) o 150 413 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,15 w 2025 roku
• 0,13 w 2024 roku
• 0,15 w 2023 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Farma F3 wynosi 85 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców. Wskaźnik za ten okres jest liczony od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje przychodów ze sprzedaży - wartość wychodzi zaniżona i nie jest wprost porównywalna z wartościami liczonymi od przychodów ze sprzedaży.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 438 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -353 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 62 zł, z czego 62 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 85 dni w 2025 roku
• 450 dni w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 rotacja należności (DSO) jest liczona od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje wtedy przychodów ze sprzedaży. Wartości po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne, a liczby na tym mianowniku wychodzą zaniżone - to zmiana podstawy wyliczenia, nie zdarzenie w firmie.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Farma F3 wynoszą 82 509 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 80 959 zł, czyli 98% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 1550 zł, czyli 2% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 83 tys. zł w 2025 roku
• 4 tys. zł w 2024 roku
• 7 tys. zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja Farma F3 wykazała zysk netto większy niż 28% organizacji z branży "Wytwarzanie energii elektrycznej".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 90% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 8% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 28% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 90% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 15 z 16 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 82 508,78
III. Usługi obce 80 958,90
IV. Podatki i opłaty, w tym: 1 549,88
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -82 508,78
D. Pozostałe przychody operacyjne 265,52
IV. Inne przychody operacyjne 265,52
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -82 243,26
G. Przychody finansowe 450,00
V. inne 450,00
H. Koszty finansowe 4 618,93
I. Odsetki, w tym: (+1) 4 618,93
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -86 412,19
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -86 412,19

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Farma F3 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 32 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 7 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+7 dni
2024
−7 dni
2023
+1 mies. 15 dni
2022
+4 mies. 3 dni
2021
−10 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Farmy posiada 10 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 10.04.2026 jest Farmy kontrolujący 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 04.04.2025 do 10.04.2026 najwięcej udziałów posiadała Farmy Fotowoltaiki Polska (100%).
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 27.10.2020 do 04.04.2025 najwięcej udziałów posiadał Farmy (100%).

Reprezentacja