MM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000829353 NIP 6793196626 REGON 385560338

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
101 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
56 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-20 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
36 tys.
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
SĄSPÓW
Adres
122
Kod pocztowy
32-048
Rejestracja
2020-02-14
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja MM Company osiągnęła 56 041 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 56 041 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 76 014 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 19 973 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 37 022 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 56 041 zł w 2021 roku.
• 93 063 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9217 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -19 973 zł w 2021 roku.
• -29 190 zł w 2020 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji MM Company wynosi 35 961 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 24 142 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 35 961 zł w 2021 roku.
• 60 103 zł w 2020 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT MM Company wynosi -20 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 9918 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -19 530 zł w 2021 roku.
• -29 449 zł w 2020 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie MM Company mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń dotyczących organizacji MM Company.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 6 października 2022 (MSiG nr 194/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 845981. MM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000829353. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.02.2020. [RDF/426786/22/622]
    MSiG 194/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/426786/22/622 Nr ogłoszenia: 845981
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  2. Poz. 845980. MM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000829353. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.02.2020. [RDF/426786/22/221]
    MSiG 194/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/426786/22/221 Nr ogłoszenia: 845980
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.09.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  3. Poz. 829118. MM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000829353. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.02.2020. [RDF/334784/21/734]
    MSiG 194/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/334784/21/734 Nr ogłoszenia: 829118
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 14.02.2020 DO 31.12.2020
  4. Poz. 829117. MM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000829353. SYSTEM, wpis do rejestru: 14.02.2020. [RDF/334784/21/333]
    MSiG 194/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/334784/21/333 Nr ogłoszenia: 829117
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 28.09.2021 okres OD 14.02.2020 DO 31.12.2020
  5. Poz. 156035. MM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000829353. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA- -ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.02.2020. [KR.XI NS-REJ.KRS/8716/21/7]
    Rzuć okiem MSiG 61/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/8716/21/7 Nr ogłoszenia: 156035
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.03.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW wpisać: 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKOWSKI gmina JERZMANOWICE-PRZEGINIA miejscowość SĄSPÓW K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O wykreślić: 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. WINCENTEGO WITOSA nr domu 18 kod pocztowy 30-612 poczta KRAKÓW kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość SĄSPÓW nr domu 122 kod pocztowy 32-048 poczta JERZMANOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 10.03.20 ZMIANA: §3,§4. Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić: 1 1. 45 20 Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI wpisać: 2 1. 74 20 Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA wykreślić: 1 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 2 2. 45 19 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 3 2. 45 31 Z SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 4 2. 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 5 2. 45 40 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH 6 2. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 7 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 8 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 9 2. 74 20 Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA wpisać: 10 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 11 2. 45 19 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 12 2. 45 20 Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 13 2. 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 14 2. 45 40 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH 15 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 16 2. 55 10 Z HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA 17 2. 59 11 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH
  6. Poz. 79364. MM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000829353. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA- -ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 14.02.2020. [KR.XI NS-REJ.KRS/6195/20/423]
    MSiG 36/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/6195/20/423 Nr ogłoszenia: 79364
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KR nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANI CZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MM COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres pod miotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. WINCENTEGO WITOSA nr domu 18 kod pocztowy 30-612 poczta KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 13.02.2020 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MILLER 2. ARTUR MARIAN 3. [ukryto] 5. 30 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. MALINOWSKA 2. KATARZYNA EWA 3. [ukryto] 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacj podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MILLER 2. ARTUR MARIAN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. MALINOWSKA 2. KATARZYNA EWA 3. [ukryto] 4. PROKURA ODDZIELNA Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 45 2 Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 1 2. 45 11 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 2 2. 45 19 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 3 2. 45 31 Z SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 4 2. 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 5 2. 45 40 Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH 6 2. 47 91 Z SPRZEO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O DAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 7 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI 8 2. 73 11 Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 9 2. 74 20 Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
MM Company nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MM Company wynosi 0,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,350% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,90% w 2021 roku.
• 0,75% w 2020 roku.
• 0,20% w 2019 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
MM Company charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla MM Company wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 2 tys. zł w 2021 roku.
• 4 tys. zł w 2020 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów MM Company wyniosła 101 046 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 101 046 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 101 046 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -44 163 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 145 209 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 16 440 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 19 973 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 101 046 zł sumy bilansowej i -44 163 zł kapitału własnego w 2021 roku.
• 84 605 zł sumy bilansowej i -24 190 zł kapitału własnego w 2020 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -19,77%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -34,85%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -35,64%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 76 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 3 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 5 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania MM Company wyniosły 145 209 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 101 046 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 143,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 36 413 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 145 209 zł w 2021 roku
• 108 795 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 15 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 144% w 2021 roku
• 129% w 2020 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji MM Company wynosi 0,7 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,28 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (101 046 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (145 209 zł) o 44 163 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,08 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,7 w 2021 roku
• 0,78 w 2020 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji MM Company wynosi 26 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Licząc razem z należnościami dochodzonymi w sądzie, rotacja należności wynosi 47 dni. Pozew przenosi należność poza pozycję handlową i obniża bazowy wskaźnik, więc sama liczba 26 dni może wyglądać korzystnie dokładnie wtedy, gdy ściągalność się pogarsza.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 195 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -168 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 612 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 2578 zł, z czego 2578 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
2050 zł należności organizacja dochodzi na drodze sądowej (wobec podmiotów niepowiązanych).
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 26 dni w 2021 roku
• 0 dni w 2020 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji MM Company wynoszą 75 571 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 40 257 zł, czyli 53% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 22 044 zł, czyli 29% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 13 135 zł, czyli 17% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 76 tys. zł w 2021 roku
• 122 tys. zł w 2020 roku
• 0 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja MM Company wykazała zysk netto większy niż 11% organizacji z branży "Działalność fotograficzna".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 54% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 76% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 12% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 16% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 19% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 60% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 11% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 54% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 60% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2021 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 21 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 36 040,25
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 12 422,76
Przychody netto ze sprzedaży usług pozycja własna 23 617,49
B. Koszty działalności operacyjnej 75 570,84
II. Zużycie materiałów i energii 13 135,44
III. Usługi obce 22 044,40
IV. Podatki i opłaty, w tym: 134,10
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 40 256,90
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -39 530,59
D. Pozostałe przychody operacyjne 20 001,01
II. Dotacje 20 000,00
IV. Inne przychody operacyjne 1,01
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,86
III. Inne koszty operacyjne 0,86
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -19 530,44
G. Przychody finansowe 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 442,65
IV. inne 442,65
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -19 973,09
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -19 973,09

Pełne sprawozdania finansowe organizacji MM Company składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 10 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 18 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2021
−18 dni
2020
−2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Malinowska Katarzyna posiada 70 udziałów, które stanowią 70% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Miller Artur posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 14.02.2020 jest Malinowska Katarzyna kontrolująca 70% udziałów.

Reprezentacja