Organizacja Medyński osiągnęła 597 531 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 380 493 zł. Pozostałe przychody to 217 038 zł.
Całkowite koszty wyniosły 384 505 zł.
Strata netto wyniosła 4011 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 597 531 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 597 531 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -4011 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -4011 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Medyński wynosi 445 597 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 493 827 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 395 345 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 445 597 zł w 2020 roku. • 50 251 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Medyński wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Medyński wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2020 roku. • 0,03% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Medyński charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Medyński wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 22 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 22 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2019 a 2020 rokiem. Zmiana wynosi 0 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 6 tys. zł w 2020 roku. • 6 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 22 tys. zł w 2020 roku. • 23 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
125 516
zł.
Koszty operacyjne Medyński wyniosły
577 262
zł.
Wynagrodzenia stanowią
22%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
125 516 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 125 516 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
21.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
22% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Medyński wyniosła 268 600 zł.
a
ktywa obrotowe to 267 100 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1500 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 268 600 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 62 990 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 205 609 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 135 027 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 268 600 zł w 2020 roku. • 133 573 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -6%.
Marża operacyjna wyniosła -52%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -52 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Medyński wyniosły 205 609 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 268 600 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 77%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 139 038 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 205 609 zł w 2020 roku • 66 571 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 27 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 77% w 2020 roku • 50% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Medyński wykazała przychody na poziomie 597 531 zł.
Organizacja zarobiła -4011 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -4011 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja Medyński wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 108 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 108 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-108
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−3 mies. 18 dni29-06-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki