Organizacja Galicja Smaku B. Strzelec osiągnęła 1 695 902 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 695 902 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 098 784 zł.
Zysk netto wyniósł 597 118 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 282 650 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 695 902 zł w 2024 roku. • 1 492 441 zł w 2023 roku. • 1 324 268 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 99 520 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 597 118 zł w 2024 roku. • 566 099 zł w 2023 roku. • 273 265 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Galicja Smaku B. Strzelec wynosi 3 580 413 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
61 340 zł a 8 359 651 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 596 736 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 580 413 zł w 2024 roku. • 3 300 798 zł w 2023 roku. • 2 188 332 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Galicja Smaku B. Strzelec wynosi 661 tys. zł.
EBITDA Galicja Smaku B. Strzelec wynosi 693 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Galicja Smaku B. Strzelec mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Galicja Smaku B. Strzelec wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Galicja Smaku B. Strzelec wynosi 0,20%. To oznacza, że firma ma szansę 0,20% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,023% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,20% w 2024 roku. • 0,21% w 2023 roku. • 0,12% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Galicja Smaku B. Strzelec charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Galicja Smaku B. Strzelec wynosi 55 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 119 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 119 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 55 tys. zł w 2024 roku. • 46 tys. zł w 2023 roku. • 45 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 23 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 119 tys. zł w 2024 roku. • 113 tys. zł w 2023 roku. • 57 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
41 418
zł.
Koszty operacyjne Galicja Smaku B. Strzelec wyniosły
1 035 323
zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
6903 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 41 418 zł w 2024 roku • 139 916 zł w 2023 roku • 171 871 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2024 roku •
16% w 2023 roku •
17% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Galicja Smaku B. Strzelec wyniosła 417 553 zł.
a
ktywa obrotowe to 264 444 zł.
a
ktywa trwałe to 153 109 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 417 553 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 335 767 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 81 787 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 69 592 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 417 553 zł w 2024 roku. • 397 378 zł w 2023 roku. • 849 437 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 143%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 730%.
Marża operacyjna wyniosła 39%.
Marża netto wyniosła 35%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 121.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Galicja Smaku B. Strzelec wyniosły 335 767 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 417 553 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 55 961 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 335 767 zł w 2024 roku • 342 124 zł w 2023 roku • 566 201 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2024 roku • 86% w 2023 roku • 67% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Galicja Smaku B. Strzelec wykazała przychody na poziomie 1 695 902 zł.
Organizacja zarobiła 660 369 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 63 251 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 597 118 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 10 542 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 63 251 zł w 2024 roku • 60 005 zł w 2023 roku • 9365 zł w 2022 roku