SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIENI SĄ: W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE; W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością osiągnęła 4009 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4009 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 68 361 zł.
Strata netto wyniosła 64 352 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 573 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4009 zł w 2025 roku. • 58 399 zł w 2024 roku. • 1 139 753 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -9193 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -64 352 zł w 2025 roku. • -42 502 zł w 2024 roku. • -365 850 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wynosi 2673 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 10 022 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 382 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2673 zł w 2025 roku. • 38 933 zł w 2024 roku. • 759 835 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wynosi -58 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2022 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wynosi 3,61%. To oznacza, że firma ma szansę 3,61% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,507% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 3,61% w 2025 roku. • 96,5% w 2024 roku. • 95,1% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 46 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wyniosły
61 527
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 76 835 zł w 2024 roku • 1 268 336 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
76% w 2024 roku •
86% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wyniosła 121 093 zł.
a
ktywa obrotowe to 121 093 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 121 093 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 591 249 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -470 156 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 17 299 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 121 093 zł w 2025 roku. • 239 596 zł w 2024 roku. • 274 809 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -53%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 14%.
Marża operacyjna wyniosła -1,435%.
Marża netto wyniosła -1,605%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -205 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -229.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wyniosły 591 249 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 121 093 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 488%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 84 464 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 591 249 zł w 2025 roku • 645 400 zł w 2024 roku • 637 567 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 488% w 2025 roku • 269% w 2024 roku • 232% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wykazała przychody na poziomie 4009 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Instafreight Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Działalność pozostałych agencji transportowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 17% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 96% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 17% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 27% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 96% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 40 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-40
dni względem terminu
5
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 16 dni31-03-2025
2022
−16 dni29-06-2023
2021
−1 mies. 27 dni19-08-2022
2020
−1 mies. 1 dni14-09-2021
2019
+2 mies. 14 dni28-12-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Digital Services Xlvii S.a R.l. posiada 1600
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 05.01.2022 jest Digital Services Xlvii S.a R.l. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 17.07.2019 do 05.01.2022
był Digital Services Xlvii Top Holding S.c.sp. kontrolując 100% udziałów.