SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wynajem magazynów samoobsługowych od 2 do 12 m²|Całodobowy dostęp do przechowywanych przedmiotów|Monitoring i zabezpieczenie przestrzeni|Elastyczne warunki najmu, minimalny okres to 1 miesiąc|Usługi dla osób prywatnych i firm
Kontenerek to firma, która oferuje wynajem magazynów samoobsługowych w Wrocławiu, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach storage, co czyni ją jedną z najbardziej konkurencyjnych opcji na rynku. Oferowane magazyny mają powierzchnię od 2 do 12 m², co pozwala na elastyczne podejście do potrzeb zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki całodobowemu dostępowi oraz stałemu monitorowaniu przestrzeni, klienci mogą czuć się pewnie, przechowując w nich swoje przedmioty, takie jak meble, sezonowe akcesoria, dokumenty czy sprzęt turystyczny. Kontenerek wyróżnia się dogodną lokalizacją przy ulicy Mydlanej 7 w Wrocławiu oraz elastycznymi warunkami wynajmu, które umożliwiają wynajęcie magazynu nawet na krótki czas. Dodatkowo, firma dba o wygodę użytkowania, co potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Zespół Kontenerka podkreśla znaczenie spokoju i bezpieczeństwa, co sprawia, że korzystanie z ich usług jest niezwykle wygodne.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Campan osiągnęła 896 754 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 896 734 zł. Pozostałe przychody to 20 zł.
Całkowite koszty wyniosły 588 906 zł.
Zysk netto wyniósł 307 848 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
333 827 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 896 754 zł w 2025 roku. • 618 223 zł w 2024 roku. • 229 100 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
141 095 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 307 848 zł w 2025 roku. • 81 702 zł w 2024 roku. • 25 658 zł w 2023 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Campan wynosi 2 212 485 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
423 523 zł a 4 215 001 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
910 531 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 212 485 zł w
2025 roku. • 929 881 zł w
2024 roku. • 391 423 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Campan wynosi 318 tys. zł.
EBITDA Campan wynosi 406 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
143 414 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 317 831 zł w
2025 roku. • 81 702 zł w
2024 roku. • 31 003 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
187 705 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 406 413 zł w
2025 roku. • 121 009 zł w
2024 roku. • 31 003 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Campan wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 14 obwieszczeń
dotyczących organizacji Campan.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 sierpnia 2025 (MSiG nr 159/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
14
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
14 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 942225. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/767923/25/591]
MSiG 159/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 942224. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/767923/25/190]
MSiG 159/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 183575. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/585130/24/290]
MSiG 58/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 183574. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/585130/24/889]
MSiG 58/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 13.03.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 94201. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[WR.VI NS-REJ.KRS/39431/23/439]
Rzuć okiemMSiG 32/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 387456. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/488486/23/54]
MSiG 104/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 18.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 18.05.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 892155. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/431705/22/127]
MSiG 199/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 892154. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/431704/22/415]
MSiG 199/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.09.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.09.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 480886. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/306295/21/803]
MSiG 130/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 480885. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/306294/21/91]
MSiG 130/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1055752. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/268115/20/56]
MSiG 216/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 17.06.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1055751. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
. 47 ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SYSTEM, wpis do rejestru: 17.06.2019.
[RDF/268115/20/655]
MSiG 216/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.10.2020 okres OD
17.06.2019 DO 31.12.2019
Poz. 445145. CAMPAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000791431. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
17.06.2019.
[WR.VI NS-REJ.KRS/22665/19/721]
MSiG 121/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 17.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
i Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CAMPAN
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu
1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE
powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość WROCŁAW ulica
UL. MIECZYSŁAWA NIEDZIAŁKOWSKIEGO
nr domu 28 kod pocztowy 51-507 poczta WRO-
9 CŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 14.06.2019R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. DZWOŃCZYK 2. MATEUSZ MIROSŁAW
3. [ukryto] 5. 180 (STO OSIEMDZIESIĄT)
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 9.000,00 PLN
(DZIEWIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH) 6. NIE 2 1. DZWOŃCZYK 2. SZYMON MIROSŁAW 3. [ukryto] 5. 20
(DWADZIEŚCIA) UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000,00 PLN (JEDEN TYSIĄC ZŁOTYCH) 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. DZWOŃCZYK
2. MATEUSZ MIROSŁAW 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 52 10
B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW 1 2. 45 HANDEL HURTOWY
I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI;
NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
2 2. 49 TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT
S RUROCIĄGOWY 3 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 4 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE
INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA
5 2. 63 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE
INFORMACJI 6 2. 73 REKLAMA, BADANIE RYNKU
I OPINII PUBLICZNEJ 7 2. 81 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU
W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Campan nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Campan wynosi 0,52%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,185% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,52% w 2025 roku. • 0,23% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Campan charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Campan wynosi 38 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 115 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 115 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 38 tys. zł w 2025 roku. • 38 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 12 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 115 tys. zł w 2025 roku. • 101 tys. zł w 2024 roku. • 65 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
33 239 zł.
Koszty operacyjne Campan wyniosły
578 903 zł.
Wynagrodzenia stanowią
5,7%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
20 356 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 33 239 zł w 2025 roku • 133 656 zł w 2024 roku • 73 951 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
15,8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
5,7% w 2025 roku •
24,9% w 2024 roku •
37,3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Campan wyniosła 1 077 077 zł.
Aktywa trwałe to 734 639 zł.
Aktywa obrotowe to 342 438 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 089 645 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 577 408 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 512 237 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 440 823 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 196 304 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 1 089 645 zł sumy bilansowej i 577 408 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 362 692 zł sumy bilansowej i 266 501 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 208 000 zł sumy bilansowej i 184 799 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 53,32%.
Marża operacyjna wyniosła 35,44%.
Marża netto wyniosła 34,33%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
8 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
19,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
10,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
11,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Campan wyniosły 512 237 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 089 645 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 47%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 244 518 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 512 237 zł w 2025 roku • 96 191 zł w 2024 roku • 23 201 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
18 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 47% w 2025 roku • 27% w 2024 roku • 11% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja Campan ma 512 237 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 399 489 zł (78%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Dalej: dostawcom 54 111 zł (11%), bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 48 150 zł (9%); 2 mniejsze pozycje razem 10 487 zł (2%).
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
512 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
78%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
54 tys. zł
11%
Państwo
podatki, cła i ZUS
7 tys. zł
1%
Pracownicy
wynagrodzenia
3 tys. zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
48 tys. zł
9%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
399 tys. zł
78%
W roku 2025 78% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2019: 100%).
W latach 2023-2025 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w latach 2019-2022 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.
W roku 2018 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Campan wynosi 0,67 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,67.
Płynność gotówkowa wynosi 0,12, czyli same środki pieniężne pokrywają 12% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,29 miesiąca.
Aktywa obrotowe (342 438 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (512 237 zł) o 169 799 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
342 tys. zł
512 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 62 tys. zł należności i inne: 280 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,67 zł, z czego 0,12 zł w gotówce.
0,67
płynność bieżąca
0,12
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,67 w 2025 roku • 4,12 w 2024 roku • 8,97 w 2023 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Campan wobec banków i pożyczkodawców: 48 150 zł, gotówka: 62 058 zł. Gotówka przewyższa dług o 13 908 zł - ujemny dług netto, sytuacja korzystna.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 512 237 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkagotówka większa niż dług
nadwyżka gotówki 14 tys. zł
0 zł62 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców48 tys. zł
gotówka62 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: nadwyżka gotówki 14 tys. zł • 2024: nadwyżka gotówki 37 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 182 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Campan wynosi 108 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 34 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 40 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 74 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 67 dni.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 264 649 zł, z czego 264 649 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza74 dni
firma płaci dostawcom 74 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
108 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 108 dni
34 dni
bez amortyzacji40 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 34 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 108 dni w 2025 roku • 40 dni w 2024 roku • 33 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Campan wynoszą 578 449 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 365 502 zł, czyli 63% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to amortyzacja: 88 582 zł, czyli 15% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 56 501 zł, czyli 10% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej578 tys. zł
Usługi obce366 tys. zł · 63%
Amortyzacja89 tys. zł · 15%
Zużycie materiałów i energii57 tys. zł · 10%
Pozostałe koszty rodzajowe32 tys. zł · 5%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)28 tys. zł · 5%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia5 tys. zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów3 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 578 tys. zł w 2025 roku • 537 tys. zł w 2024 roku • 198 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, amortyzacja, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2018, 2019, 2020, 2021, 2022 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.
Podatek dochodowy
Organizacja Campan wykazała przychody na poziomie 896 754 zł.
Organizacja zarobiła 317 525 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 9677 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 307 848 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 3% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
3365 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 9677 zł w 2025 roku • 2947 zł w 2023 roku
Organizacja Campan wykazała zysk netto większy niż 75% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 80% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 63% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
W latach 2019 (17-06-2019 do 31-12-2019), 2020-2023 porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 37% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 54% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:896 733,55
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów858 320,75
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów38 412,80
B. Koszty działalności operacyjnej578 448,63
I. Amortyzacja88 582,46
II. Zużycie materiałów i energii56 500,86
III. Usługi obce365 501,52
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia27 996,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)5 242,68
VII. Pozostałe koszty rodzajowe31 659,10
VIII. Wartość sprzedanych towarów2 966,01
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)318 284,92
D. Pozostałe przychody operacyjne0,01
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne454,33
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)317 830,60
G. Przychody finansowe20,13
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe325,62
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)317 525,11
J. Podatek dochodowy9 677,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)307 848,11
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Campan składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 43 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 6 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-43
dni względem terminu
6
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−6 dni09-07-2026
2024
−5 dni10-07-2025
2023
−4 mies. 4 dni13-03-2024
2022
−1 mies. 28 dni18-05-2023
2021
−15 dni30-09-2022
2020
−3 mies. 18 dni29-06-2021
2019
+14 dni29-10-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Dzwończyk Mateusz posiada 2800 udziałów, które stanowią 93,3% firmy.
Dzwończyk Szymon posiada 200 udziałów, które stanowią 6,7% firmy.
Największym udziałowcem od 06.02.2024 jest Dzwończyk Mateusz kontrolujący
93% udziałów.
W okresie od 17.06.2019 do 06.02.2024 najwięcej udziałów posiadał
Dzwończyk Mateusz (90%).