SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU MOŻE SAMODZIELNIE REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ PRZY CZYNNOŚCIACH JEDNORAZOWO NIEPRZEKRACZAJĄCYCH KWOTY 10.000,00 ZŁ (DZIESIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH). W POZOSTAŁYCH PRZYPADKACH WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIEŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Sprzedaż szaf na broń|Szkolenia i doradztwo dla strzelców|Organizacja eventów związanych ze strzelectwem|Wieloletnie doświadczenie w branży strzeleckiej|Podejście oparte na praktycznych testach sprzętu
CON-TRA to firma z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w branży strzeleckiej, która oferuje różnorodne produkty związane z przechowywaniem broni. Specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży szaf na broń, dostosowanych zarówno do potrzeb początkujących strzelców, jak i doświadczonych pasjonatów. Inicjatywa ta powstała z pasji ludzi, którzy dokonali wyboru, by dzielić się swoim zainteresowaniem, oferując zarówno produkty, jak i usługi nawiązujące do strzelectwa. Dzięki dogłębnej wiedzy, którą zyskali w wyniku praktyki na strzelnicach, potrafią oni skutecznie doradzać w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu oraz produktów, aby zagwarantować bezpieczeństwo i komfort przechowywania cennych przedmiotów. Dodatkowo, organizują różnorodne wydarzenia, w tym imprezy integracyjne związane z tematyką strzelectwa, co podkreśla ich zaangażowanie w rozwijanie umiejętności i społeczności strzelców. CON-TRA to nie tylko sklep, ale również miejsce wymiany doświadczeń i poglądów dla pasjonatów broni, którzy chcą cieszyć się swoimi hobby w bezpieczny sposób.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Con-Tra osiągnęła 120 242 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 120 242 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 118 929 zł.
Zysk netto wyniósł 1313 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 17 177 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 120 242 zł w 2025 roku. • 85 866 zł w 2024 roku. • 101 458 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 188 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1313 zł w 2025 roku. • -752 zł w 2024 roku. • 12 277 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Con-Tra wynosi 115 284 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
13 135 zł a 300 606 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 16 469 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 115 284 zł w 2025 roku. • 86 128 zł w 2024 roku. • 146 196 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Con-Tra wynosi 1 tys. zł.
EBITDA Con-Tra wynosi 1 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Con-Tra.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Con-Tra wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Con-Tra wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Con-Tra charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Con-Tra wynosi 5 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 tys. zł a 14 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 14 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Con-Tra wyniosły
118 785
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Con-Tra wyniosła 43 762 zł.
a
ktywa obrotowe to 43 762 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 43 762 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3936 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 39 825 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 6252 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 43 762 zł w 2025 roku. • 42 274 zł w 2024 roku. • 44 111 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 3%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Con-Tra wyniosły 3936 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 43 762 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 9%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 562 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3936 zł w 2025 roku • 3763 zł w 2024 roku • 4847 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 9% w 2025 roku • 9% w 2024 roku • 11% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Con-Tra wykazała przychody na poziomie 120 242 zł.
Organizacja zarobiła 1457 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 144 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1313 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 21 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 144 zł w 2025 roku • 371 zł w 2024 roku • 1244 zł w 2023 roku
Organizacja Con-Tra wykazała zysk netto większy niż 54% organizacji z branży "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 55% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 36% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 31% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 133 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 96 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-133
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 6 dni10-04-2026
2024
−3 mies. 7 dni09-04-2025
2023
−3 mies. 11 dni05-04-2024
2022
−3 mies. 9 dni07-04-2023
2021
−5 mies. 14 dni04-05-2022
2020
−6 mies. 4 dni14-04-2021
2019
−6 mies. 9 dni09-04-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie