Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Consensus Europe wynosi 667 785 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
44 071 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 667 785 zł w
2021 roku. • 962 710 zł w
2020 roku. • 755 927 zł w
2019 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Consensus Europe wynosi -21 tys. zł.
EBITDA Consensus Europe wynosi -21 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
76 188 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -20 842 zł w
2021 roku. • -102 834 zł w
2020 roku. • -173 217 zł w
2019 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
75 712 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -20 842 zł w
2021 roku. • -100 296 zł w
2020 roku. • -172 265 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Consensus Europe.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 14 obwieszczeń
dotyczących organizacji Consensus Europe. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 29 kwietnia 2021.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 11 lipca 2022 (MSiG nr 132/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
14
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 246950. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 06.02.2019.
[WA.XII NS-REJ.KRS/19261/21/180]
UWAGAMSiG 82/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 479311. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.02.2019.
[RDF/396467/22/922]
MSiG 132/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 479310. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.02.2019.
[RDF/396467/22/521]
MSiG 132/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 468761. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.02.2019.
[RDF/395751/22/497]
MSiG 131/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 468760. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.02.2019.
[RDF/395751/22/96]
MSiG 131/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 468759. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.02.2019.
[RDF/395750/22/384]
MSiG 131/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2022 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 226039. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.02.2019.
[RDF/198653/20/683]
MSiG 91/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.04.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 21.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 226038. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.02.2019.
[RDF/198653/20/282]
MSiG 91/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.04.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 21.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 226037. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SYSTEM, wpis do rejestru: 06.02.2019.
[RDF/198652/20/570]
MSiG 91/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.04.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.04.2020 okres OD
21.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1175829. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 06.02.2019.
[WA.XII NS-REJ.KRS/82701/19/334]
Rzuć okiemMSiG 243/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.12.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość WARSZAWA ulica ALEJE JEROZOLIMSKIE nr domu 96 kod pocztowy 00-807 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość
WARSZAWA ulica ALEJA JANA PAWŁA II nr domu
29 kod pocztowy 00-135 poczta WARSZAWA kraj
POLSKA
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. TEKCAN
2. YONUS) wpisać: 3. [ukryto]
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 (dla pozycji:
1. TEKCAN 2. YONUS) wpisać: 3. [ukryto]
Poz. 1047961. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 06.02.2019.
[WA.XII NS-REJ.KRS/63421/19/730]
Rzuć okiemMSiG 190/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.09.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. BAHADIR
2. OGÜN 3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA
Poz. 188021. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 06.02.2019.
[WA.XII NS-REJ.KRS/21539/19/190]
Rzuć okiemMSiG 70/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. TEKCAN 2. YONUS) wykreślić: 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 450.000,00 ZŁ. wpisać: 5. 280 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
1.260.000,00 ZŁ
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 450000,00 ZŁ
wpisać: 1. 1260000,00 ZŁ
Poz. 66358. CONSENSUS EUROPE SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000770164. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 06.02.2019.
[WA.XII NS-REJ.KRS/8783/19/74]
MSiG 31/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 06.02.2019 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CONSENSUS
EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i ad
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA
miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica ALEJE JEROZOLIMSKIE nr domu 96
kod pocztowy 00-807 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 21.01.2019
REP. A NR 516/2019, NOTARIUSZ JOANNA NOWAKOWSKA-DRAPAŁA, KANCELARIA NOTARIALNA
W WARSZAWIE Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. TEKCAN 2. YONUS 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 450.000,00 ZŁ. 6. TAK
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 450000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacj
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZADU
WIELOOSOBOWEGO, SPÓŁKĘ REPREZENTUJE
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. TEKCAN 2. YONUS 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 25 9
Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH GOTOWYCH
WYROBÓW METALOWYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 25 PRODUKCJA METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MASZYN I URZĄDZEŃ 2 2. 27 PRODUKCJA
URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH 3 2. 28 PRODUKCJA
MASZYN I URZĄDZEŃ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 4 2. 30 PRODUKCJA POZOSTAŁEGO
SPRZĘTU TRANSPORTOWEGO 5 2. 33 NAPRAWA,
KONSERWACJA I INSTALOWANIE MASZYN
I URZĄDZEŃ 6 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 7 2. 74 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA 8 2. 77
WYNAJEM I DZIERŻAWA 9 2. 78 DZIAŁALNOŚĆ
ZWIĄZANA Z ZATRUDNIENIEM
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Consensus Europe nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Consensus Europe wynosi 0,52%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,135% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,52% w 2021 roku. • 0,52% w 2020 roku. • 0,79% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Consensus Europe charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Consensus Europe wynosi 82 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 319 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 319 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
333 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 82 tys. zł w 2021 roku. • 84 tys. zł w 2020 roku. • 83 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 319 tys. zł w 2021 roku. • 326 tys. zł w 2020 roku. • 358 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Consensus Europe wyniosły
20 842 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Consensus Europe wyniosła 2 345 684 zł.
Aktywa obrotowe to 2 345 684 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 345 684 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 910 421 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 435 263 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 831 948 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 65 856 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 2 345 684 zł sumy bilansowej i 910 421 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 2 349 874 zł sumy bilansowej i 932 008 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 4 009 580 zł sumy bilansowej i 1 042 132 zł kapitału własnego w 2019 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2,37%.
Marża operacyjna wyniosła -8 015 988,46%.
Marża netto wyniosła -8 302 588,46%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
9,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4 162 625,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
6 125 479,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Consensus Europe wyniosły 1 435 263 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 345 684 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 61,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 766 092 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 435 263 zł w 2021 roku • 1 417 866 zł w 2020 roku • 2 967 447 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
6,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 61% w 2021 roku • 60% w 2020 roku • 74% w 2019 roku
Wierzyciele
Organizacja Consensus Europe ma 1 435 263 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 1 433 207 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Dalej: rezerwy i rozliczenia 1550 zł (poniżej 1%), dostawcom 417 zł (poniżej 1%); bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 90 zł (poniżej 1%).
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
1,4 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
100%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
417 zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
90 zł
<1%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
2 tys. zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
1,4 mln zł
100%
W roku 2021 100% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2019: 99%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej w 2019 i w 2021 był poniżej 1%.
W roku 2018 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Consensus Europe wynosi 1,64 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,64.
Płynność gotówkowa wynosi 0,01, czyli same środki pieniężne pokrywają 1% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 8,77 miesiąca.
gotówka od ręki: 15 tys. zł należności i inne: 2,3 mln zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,64 zł, z czego 0,01 zł w gotówce.
1,64
płynność bieżąca
0,01
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,64 w 2021 roku • 1,66 w 2020 roku • 1,35 w 2019 roku
Obsługa długu
Organizacja Consensus Europe: dług wobec banków i pożyczkodawców 90 zł, gotówka 15 223 zł. Do tego 663 705 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 1 435 263 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 664 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł15 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców90 zł
gotówka15 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2019-2021 organizacja miała też od 645 tys. zł do 2,9 mln zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za te lata nie podajemy.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2018: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2021: bez kosztów odsetek • 2020: bez kosztów odsetek • 2019: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 7 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Rotacja zobowiązań
luki płatniczej nie da się policzyć - za ten okres nie ma rotacji należności (DSO)
7 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 7 dniach
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2020 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Consensus Europe wynoszą 20 842 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 20 842 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej21 tys. zł
Usługi obce21 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 21 tys. zł w 2021 roku • 530 tys. zł w 2020 roku • 172 tys. zł w 2019 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2021 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Consensus Europe wykazała przychody na poziomie 0,26 zł.
Organizacja Consensus Europe wykazała zysk netto większy niż 14% organizacji z branży "Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 14% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 14% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 14% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej20 841,67
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce20 841,67
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-20 841,67
D. Pozostałe przychody operacyjne0,26
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,26
E. Pozostałe koszty operacyjne0,16
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,16
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-20 841,57
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe745,16
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne745,16
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-21 586,73
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-21 586,73
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Consensus Europe składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 7 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 108 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-7
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−3 mies. 18 dni29-06-2022
2020
+8 mies. 16 dni28-06-2022
2019
−5 mies. 19 dni29-04-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Tekcan Yonus posiada 280 udziałów, które stanowią 100% firmy.
Największym udziałowcem od 10.12.2019 jest Tekcan Yonus kontrolujący
100% udziałów.
W okresie od 02.04.2019 do 10.12.2019 najwięcej udziałów posiadał
Tekcan Yonus (100%).
W okresie od 06.02.2019 do 02.04.2019 najwięcej udziałów posiadał
Tekcan Yonus (100%).