Organizacja Detrax POL osiągnęła 340 581 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 339 217 zł. Pozostałe przychody to 1364 zł.
Całkowite koszty wyniosły 670 402 zł.
Strata netto wyniosła 331 185 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 48 654 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 340 581 zł w 2025 roku. • 1 789 534 zł w 2024 roku. • 2 268 331 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -47 312 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -331 185 zł w 2025 roku. • -45 564 zł w 2024 roku. • 13 098 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Detrax POL wynosi 227 054 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 851 453 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 32 436 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 227 054 zł w 2025 roku. • 1 193 023 zł w 2024 roku. • 1 573 869 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Detrax POL wynosi -332 tys. zł.
EBITDA Detrax POL wynosi -327 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Detrax POL wynosi 3 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Detrax POL wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Detrax POL wynosi 1,03%. To oznacza, że firma ma szansę 1,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,139% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,03% w 2025 roku. • 0,23% w 2024 roku. • 0,12% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Detrax POL charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Detrax POL wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 14 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku. • 27 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2025 roku. • 70 tys. zł w 2024 roku. • 91 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
140 587
zł.
Koszty operacyjne Detrax POL wyniosły
671 524
zł.
Wynagrodzenia stanowią
21%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
20 084 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 140 587 zł w 2025 roku • 367 640 zł w 2024 roku • 182 630 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
21% w 2025 roku •
20% w 2024 roku •
8% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Detrax POL wyniosła 174 883 zł.
a
ktywa obrotowe to 174 883 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 174 883 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 539 288 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -364 405 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 24 983 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 174 883 zł w 2025 roku. • 624 048 zł w 2024 roku. • 776 199 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -189%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 91%.
Marża operacyjna wyniosła -98%.
Marża netto wyniosła -97%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -27 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -14 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -13.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Detrax POL wyniosły 539 288 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 174 883 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 308%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 77 041 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 539 288 zł w 2025 roku • 657 269 zł w 2024 roku • 763 856 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 308% w 2025 roku • 105% w 2024 roku • 98% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Detrax POL wykazała przychody na poziomie 340 581 zł.
Organizacja zarobiła -331 185 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -331 185 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 10 598 zł w 2023 roku
Organizacja Detrax POL wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 47% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 91% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 93 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-93
dni względem terminu
7
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 24 dni22-04-2026
2024
−4 mies. 20 dni25-02-2025
2023
−4 mies. 2 dni15-03-2024
2022
−18 dni27-06-2023
2021
−8 dni07-10-2022
2020
−3 mies. 22 dni25-06-2021
2019
−5 mies. 18 dni30-04-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rezler Łukasz posiada 60
udziałów,
które stanowią
60.0% firmy.
Rezler Anna posiada 40
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Największym udziałowcem od 31.07.2023 jest Rezler Łukasz kontrolujący 120% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 18.05.2020 do 31.07.2023
był Klimek Michał kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 22.01.2019 do 18.05.2020 najwięcej udziałów posiadał Ready2go. Jego udziały w tym czasie wynosiły 100%.