Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Maple MEO wynosi 2 422 294 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
80 839 zł a 8 560 753 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
2 348 339 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 422 294 zł w
2019 roku. • 73 955 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Maple MEO wynosi 24 tys. zł.
EBITDA Maple MEO wynosi 46 tys. zł.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 24 244 zł w
2019 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 46 395 zł w
2019 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji Maple MEO.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 30 września 2020 (MSiG nr 191/2020).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 767232. MAPLE MEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000761971. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.12.2018.
[RDF/241984/20/24]
MSiG 191/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 26.11.2018 DO 31.12.2019
Poz. 767231. MAPLE MEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000761971. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.12.2018.
[RDF/241984/20/623]
MSiG 191/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 26.11.2018 DO 31.12.2019
Poz. 767230. MAPLE MEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000761971. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.12.2018.
[RDF/241984/20/222]
MSiG 191/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.09.2020 okres OD
26.11.2018 DO 31.12.2019
Poz. 1177650. MAPLE MEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000761971. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 11.12.2018.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/42917/18/232]
MSiG 247/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 11.12.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MAPLE MEO
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
powiat GRODZISKI gmina GRODZISK MAZOWIECKI
miejscowość KOZERY 2. miejscowość KOZERY
ulica UL. UROCZA nr domu 54 kod pocztowy
05-825 poczta GRODZISK MAZOWIECKI kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 26-11-2018
PRZED GRZEGORZEM WRÓBLEWSKIM, NOTARIUSZEM W PIASECZNIE W JEGO KANCELARII
NOTARIALNEJ W PIASECZNIE PRZY ULICY DŁUGIEJ 11/13, REP. A NR 5651/2018 Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. XIE 2. DONGJIE
3. [ukryto] 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 95.000,00 ZŁ. 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółk
1. 100000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO PODPISYWANIA
W IMIENIU SPÓŁKI ORAZ SKŁADANIA W IMIENIU
SPÓŁKI OŚWIADCZEŃ UPRAWNIONY JEST KAŻDY
CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. XIE 2. DONGJIE 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 71
s Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
1 2. 47 51 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW
TEKSTYLNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 2 2. 47 59 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU
DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 3 2. 47 65 Z SPRZEDAŻ
DETALICZNA GIER I ZABAWEK PROWADZONA
W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 4 2. 47 72
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OBUWIA I WYROBÓW
SKÓRZANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 2. 47 75 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH
SKLEPACH 6 2. 47 81 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH 7 2. 47 82 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA
WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY I OBUWIA
PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH 8 2. 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 9 2. 46 42
Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Maple MEO nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Maple MEO wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,340% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,67% w 2019 roku. • 0,33% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Maple MEO charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Maple MEO wynosi 42 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 147 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 147 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2018 a 2019 rokiem. Zmiana wynosi 33 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 42 tys. zł w 2019 roku. • 9 tys. zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 147 tys. zł w 2019 roku. • 35 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
240 216 zł.
Koszty operacyjne Maple MEO wyniosły
3 652 327 zł.
Wynagrodzenia stanowią
6,6%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 240 216 zł w 2019 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
6,6% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Maple MEO wyniosła 583 719 zł.
Aktywa trwałe to 209 159 zł.
Aktywa obrotowe to 374 560 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 583 719 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 115 726 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 467 993 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 483 719 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 15 726 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 583 719 zł sumy bilansowej i 115 726 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 100 000 zł sumy bilansowej i 100 000 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2,69%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 13,59%.
Marża operacyjna wyniosła 0,66%.
Marża netto wyniosła 0,43%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
14 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Maple MEO wyniosły 467 993 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 583 719 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 80,2%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 467 993 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
80 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 80% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Wierzyciele
Organizacja Maple MEO ma 467 993 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 440 321 zł (94%).
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
468 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
94%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
9 tys. zł
2%
Państwo
podatki, cła i ZUS
19 tys. zł
4%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
440 tys. zł
94%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Maple MEO wynosi 0,8 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,35 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,34, czyli same środki pieniężne pokrywają 34% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,57 miesiąca.
Aktywa obrotowe (374 560 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (467 993 zł) o 93 433 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
375 tys. zł
468 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 158 tys. zł należności i inne: 4 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 213 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,80 zł, z czego 0,34 zł w gotówce.
0,8
płynność bieżąca
0,35
płynność szybka
0,34
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,8 w 2019 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Maple MEO wobec banków i pożyczkodawców: 440 321 zł, gotówka: 158 122 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 282 200 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 4 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Dług netto to 6,1-krotność EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) z tego okresu dłuższego niż rok.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 467 993 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 282 tys. zł
0 zł440 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców440 tys. zł
gotówka158 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 4 zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
Dług netto to 6,1-krotność EBITDA z tego okresu dłuższego niż rok.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2019: 282 tys. zł • 2018: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2019: ponad 1000 razy • 2018: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Maple MEO wynosi 0,4 dnia - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 1 dzień - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -0,6 dnia. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 23 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 3492 zł, z czego 3492 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-0,6 dnia
firma płaci dostawcom 0,6 dnia później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
0,4 dnia
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 0,4 dnia
1 dzień
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 1 dniu
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0,4 dnia w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Maple MEO wynoszą 3 652 325 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 3 000 383 zł, czyli 82% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 293 725 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 199 642 zł, czyli 5% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej3,7 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów3 mln zł · 82%
Usługi obce294 tys. zł · 8%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)200 tys. zł · 5%
Zużycie materiałów i energii86 tys. zł · 2%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia41 tys. zł · 1%
Amortyzacja22 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe7 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty3 tys. zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 3,7 mln zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Maple MEO wykazała przychody na poziomie 3 676 572 zł.
Organizacja zarobiła 24 241 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 8515 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 15 726 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 35,1% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 8515 zł w 2019 roku
Organizacja Maple MEO wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 83% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 86% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 83% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku w 2019 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku w 2019 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:3 676 569,51
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów3 676 569,51
B. Koszty działalności operacyjnej3 652 324,90
I. Amortyzacja22 150,44
II. Zużycie materiałów i energii85 885,38
III. Usługi obce293 724,83
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)2 741,08
V. Wynagrodzenia199 641,62
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)40 573,92
VII. Pozostałe koszty rodzajowe7 224,45
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów3 000 383,18
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)24 244,61
D. Pozostałe przychody operacyjne1,25
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1,25
E. Pozostałe koszty operacyjne1,66
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne1,66
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)24 244,20
G. Przychody finansowe0,75
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,75
H. Koszty finansowe3,99
I. Odsetki, w tym: (+1)3,99
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)24 240,96
J. Podatek dochodowy8 515,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)15 725,96
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Maple MEO składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 22 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-22
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−22 dni23-09-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Xie Dongjie posiada 95 udziałów, które stanowią 95% firmy.
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 11.12.2018 jest Xie Dongjie kontrolujący
95% udziałów.