Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji IN Loft wynosi 250 432 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
2 306 400 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 250 432 zł w
2024 roku. • 868 158 zł w
2023 roku. • 4 863 232 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT IN Loft wynosi -215 tys. zł.
EBITDA IN Loft wynosi -210 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
106 917 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -214 558 zł w
2024 roku. • -107 640 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
102 490 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -210 130 zł w
2024 roku. • -107 640 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie IN Loft mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2021 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2020 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji IN Loft.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 sierpnia 2024 (MSiG nr 154/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 966581. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2018.
[RDF/654196/24/701]
MSiG 154/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 966580. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2018.
[RDF/654196/24/300]
MSiG 154/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 966579. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2018.
[RDF/654196/24/899]
MSiG 154/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 11690. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2018.
[RDF/575303/23/415]
MSiG 4/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.12.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.12.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 93047. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2018.
[RDF/467751/23/4]
MSiG 34/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
Sygn. sprawy: RDF/467751/23/4Nr ogłoszenia: 93047
Treść obwieszczeniaZwiń treść obwieszczenia
W dniu 07.02.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.02.2023 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 93046. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2018.
[RDF/467749/23/70]
MSiG 34/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.02.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 07.02.2023 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 842312. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2018.
[RDF/249516/20/533]
MSiG 198/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.10.2020 okres OD
26.11.2018 DO 31.12.2019
Poz. 27767. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SĄD
REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 26.11.2018.
[LU.VI NS-REJ.KRS/19486/18/49]
Rzuć okiemMSiG 12/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.01.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 2. Kapitał nie
został pokryty
Poz. 1150384. IN LOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000759575. SĄD
REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do
rejestru: 26.11.2018.
[LU.VI NS-REJ.KRS/19283/18/644]
MSiG 236/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 26.11.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. IN LOFT
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiot
1. kraj POLSKA województwo LUBELSKIE powiat
LUBLIN gmina LUBLIN miejscowość LUBLIN
2. miejscowość LUBLIN ulica UL. KOSMONAUTÓW
nr domu 11 kod pocztowy 20-358 poczta LUBLIN
kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej MK.INLOFT@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 22.11.2018R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólZIA- ników 1 1. KŁYK 2. MARIAN 3. [ukryto] 5. 50
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 ZŁ.
6. NIE 2 1. KŁYK 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. 50
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 ZŁ.
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ 2. Kapi
nie został pokryty
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład
organu 1 1. KŁYK 2. MARIAN 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KŁYK 2. MATEUSZ
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20
Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE
ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
2 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE
3 2. 93 DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA, ROZRYWKOWA
I REKREACYJNA 4 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Krajowy Rejestr Zadłużonych
IN Loft nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji IN Loft wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,620% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2024 roku. • 1,90% w 2023 roku. • 1,53% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
IN Loft charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla IN Loft wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 46 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 46 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
25 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 34 tys. zł w 2023 roku. • 139 tys. zł w 2022 roku. • 84 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 57 tys. zł w 2022 roku. • 61 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 46 tys. zł w 2024 roku. • 232 tys. zł w 2023 roku. • 262 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne IN Loft wyniosły
378 937 zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
25 224 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 65 000 zł w 2022 roku • 12 000 zł w 2021 roku • 14 553 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1,9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7,8% w 2022 roku •
0,7% w 2021 roku •
3,9% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów IN Loft wyniosła 3 463 549 zł.
Aktywa trwałe to 971 476 zł.
Aktywa obrotowe to 2 492 073 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 463 549 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 229 655 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 233 894 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 562 524 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 540 233 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 3 463 549 zł sumy bilansowej i 229 655 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 2 671 879 zł sumy bilansowej i 1 162 035 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 2 338 501 zł sumy bilansowej i 1 310 120 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -405,99%.
Marża operacyjna wyniosła -130,53%.
Marża netto wyniosła -567,21%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
29 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
231 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
93 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
302,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania IN Loft wyniosły 3 233 894 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 463 549 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 93,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 102 756 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 233 894 zł w 2024 roku • 1 509 844 zł w 2023 roku • 1 028 381 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
24,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 93% w 2024 roku • 57% w 2023 roku • 44% w 2022 roku
Wierzyciele
Organizacja IN Loft ma 3 233 894 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Część kwot jest ujemna (nietypowy zapis), więc podajemy same kwoty: dostawcom 296 364 zł, państwu -498 zł, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 2 155 440 zł, rezerwy i rozliczenia 715 560 zł, pozostali 67 028 zł.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej.
Z całości 2 155 440 zł (67%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
3,2 mln zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
Dostawcy
faktury za towary i usługi
296 tys. zł
Państwo
podatki, cła i ZUS
-498 zł
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
2,2 mln zł
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
716 tys. zł
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
67 tys. zł
W roku 2023 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 96%.
W roku 2023 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w latach 2019-2022 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.
Rok 2024 pominięto na wykresie - część kwot jest ujemna (nietypowy zapis w sprawozdaniu). W roku 2018 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji IN Loft wynosi 6,87 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 5,8 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,22, czyli same środki pieniężne pokrywają 22% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 2,56 miesiąca.
gotówka od ręki: 81 tys. zł należności i inne: 2 mln zł zapasy (materiały, produkty, towary): 389 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 6,87 zł, z czego 0,22 zł w gotówce.
6,87
płynność bieżąca
5,8
płynność szybka
0,22
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 6,87 w 2024 roku • 25,23 w 2023 roku
Obsługa długu
Dług organizacji IN Loft wobec banków i pożyczkodawców: 2 155 440 zł, gotówka: 80 558 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 2 074 881 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 15 110 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
EBITDA (zysk operacyjny przed amortyzacją) jest ujemna - nie ma z czego spłacać długu netto.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 3 233 894 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 2,1 mln zł
0 zł2,2 mln zł
dług wobec banków i pożyczkodawców2,2 mln zł
gotówka81 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 15 tys. zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
Strata EBITDA - nie ma z czego spłacać długu netto.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: 2,1 mln zł • 2023: 1,4 mln zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2024: strata operacyjna • 2023: strata operacyjna
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji IN Loft wynosi 23 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 286 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 290 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -263 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -267 dni.
Rotacja zapasów wynosi 866 dni. Tak skrajna wartość nie opisuje zwykłego czasu obrotu zapasów - zwykle wynika z zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru (zapasy ÷ przychody × długość okresu), a bywa też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Należności handlowe organizacji wynoszą 10 246 zł, z czego 10 246 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-263 dni
firma płaci dostawcom 263 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 23 dni
286 dni
bez amortyzacji290 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 286 dniach
Cykl konwersji gotówki (DSO + rotacja zapasów − DPO): 602 dni, orientacyjnie - wartość nie opisuje realnego cyklu, bo co najmniej jeden składnik jest zerowy, ujemny albo skrajny
Rotacja zapasów866 dni
zapasy leżą w magazynie 866 dni
866 dni≫
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Należności handlowe10 tys. zł
klienci są winni firmie 10 tys. zł
do 12 miesięcy10 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 23 dni w 2024 roku • 0 dni w 2023 roku
Oś wykresu jest przycięta do 300 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zapasów: 866 dni w 2024 roku Tak skrajne wartości nie opisują zwykłego czasu obrotu - zwykle wynikają z zapasów albo rozrachunków wykazanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru, a bywają też skutkiem nietypowego zapisu w sprawozdaniu.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji IN Loft wynoszą 370 320 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 261 135 zł, czyli 71% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 89 491 zł, czyli 24% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 13 186 zł, czyli 4% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej370 tys. zł
Zużycie materiałów i energii261 tys. zł · 71%
Usługi obce89 tys. zł · 24%
Pozostałe koszty rodzajowe13 tys. zł · 4%
Amortyzacja4 tys. zł · 1%
Podatki i opłaty2 tys. zł · <1%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 370 tys. zł w 2024 roku • 211 tys. zł w 2023 roku • 837 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2018, 2019, 2020, 2021, 2022 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.
Podatek dochodowy
Organizacja IN Loft wykazała przychody na poziomie 164 379 zł.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
34 506 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 75 318 zł w 2022 roku • 39 350 zł w 2021 roku • 6307 zł w 2020 roku
Organizacja IN Loft wykazała zysk netto większy niż 2% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 74% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 43% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 74% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 72% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:164 377,42
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów164 377,42
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej370 320,11
I. Amortyzacja4 427,50
II. Zużycie materiałów i energii261 134,84
III. Usługi obce89 490,95
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)2 081,13
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe13 185,69
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-205 942,69
D. Pozostałe przychody operacyjne1,53
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1,53
E. Pozostałe koszty operacyjne8 616,48
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne8 616,48
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-214 557,64
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe717 822,39
I. Odsetki, w tym: (+1)15 109,65
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne702 712,74
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-932 380,03
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-932 380,03
Pełne sprawozdania finansowe organizacji IN Loft składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 6 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 182 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 349 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+182
dni względem terminu
2
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+11 mies. 19 dni29-06-2026
2023
−4 dni11-07-2024
2022
+5 mies. 11 dni23-12-2023
2021
+3 mies. 25 dni07-02-2023
2020
+16 mies.07-02-2023
2019
−12 dni03-10-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Kłyk Marian posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Kłyk Mateusz posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 26.11.2018) są: • Kłyk Mateusz (50% udziałów) • Kłyk Marian (50% udziałów)